Με τα emo πώς τα πάτε?

Εγω με τα emo τα παω καλα.:slight_smile:



Πήγαν μετάλλικα;;;; Άκους εκεί!! Σα δεν ντρέπονται… Καλά να πάθουν τα φλωράκια θέλουν να το παίξουν ότι και καλά είναι άγρια, αλλά ποτέ δε θα μας φτάσουν γιατί εμείς είμαστε γνήσιοι άγριοι.

Πω ρε, πήγαν μετάλλικα, δεν μπορώ να το χωνέψω… Και φράντζες και μιζέρια και μαύρες σκιές. Απλά μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι!! Είναι όλα ίδια…

Πάλι καλά που εμείς έχουμε και ποικιλομορφία!

Και για να δείτε πόσο σκληροί και αουγκ είμαστε πάρτε:

+1

Εγω οταν βλεπω emo γελαω, αλλα μου βγαινει αυθορμητα… Το να κατσεις και να ασχοληθεις μαζι τους παραπανω ειναι τουλαχιστον κομπλεξ…

ρε kostis013, τους ρεζιλεύεις στο διαδίκτυο και είναι και γνωστοί σου. Ήμαρτον. Πόσο ανώριμος είσαι?

Και δε με νοιάζει αν λες ότι έχεις την άδεια τους…

Ε νταξει αμα ειναι να μας απαγορεψουν και μας τους αγριους μεταλλαδες την εισοδο σε καφετεριες που παιζουν ελληνικα και ξενα χιτακια,στα μπουζουκια και στα κλαμπ…Και αμα καταφερουμε και μπουμε να μας δερνουν οι μπραβοι.
Τι λετε ρε?Απο που κι ως που θα απαγορεψουμε στον αλλον να παει στους Metallica??
Εδω στα 80αρια ειχαμε 2 ακυρους με ψυγειακι γεματο μπυρες,καρεκλιτσα θαλασσης και ομπρελα θαλασσης οι οποιοι οταν αρχισε το Creeping Death ετρεχαν σαστισμενοι να ξεφυγουν απο τον χαμο…
Οι emo ειναι που θα πουμε δεν εχουν δουλεια εκει?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ειχαμε και τετοια εκει περα? Δεν το προσεξα…:roll:

Παντως εχεις δικιο, απο κανεναν δεν μπορεις να απαγορεψεις να παει καπου… Εξαλλου, αλλο η μουσικη και αλλο η εμφανιση…

απλα δν αντεχω να τους βλεπω αλλα δν ασχολουμαι κιολας…το πιο σπαστικο επανω τους ειναι η γλυμμενη φρατζα…επισης αν προσεξετε,τα βλαμμενα γερνουν το κεφαλι τους απ’τη μερια που πεφτει…ελεος!
θα συμφωνησω με τον θεο Kerry King με αυτα που λεει για τους emo…πες τα παληκαρι μ…!:lol:

Στο Schoolwave να δείτε πόσα emo μαζεύτηκαν…

¶σχετα από το αν σου έδωσε άδεια ή όχι Κώστα, πιστεύω ότι δεν είναι και το πιό σωστό να ποστάρεις έτσι φωτογραφίες στο νετ. Και τι πάει να πεί “Πήγαιναν γυρεύοντας στο στόμα του λύκου” ??? Face control σε συναυλίες θα μπεί ???

Ούστ!

οντως…

εμενα παντως δεν με πειραζει το πως ντυνονται και το πως κανουν τα μαλλια τους, αυτο ειναι σαν ολες τις αλλες μοδες, σε μερικα χρονια θα ξεπεραστει οπως και να’χει. αυτο που μου τη δινει ειναι η νοοτροπια τους, οτι δλδ οι emo ειναι μες στην ψευτοκαταθληψη και μαζευονται σε συγκεκριμενα στεκια (Συνταγμα, Starbucks, McDonalds)
και κλαινε τη μοιρα τους. οπως με τον ιδιο τροπο μου τη δινει και η νοοτροπια των “μεταλαδων” που φορανε μαυρα και το παιζουν κακοι και αντικομφορμιστες και ειναι 2 hard 2 die, γενικα μου τη δινει οταν μια μεριδα ατομων προσπαθει να διαφοροποιηθει δημιουργοντας διαφορες “κλικες” και “κοινωνικες ομαδες” με παρομοιο τροπο οπως των προηγουμενων χωρις να εχει καποιο συγκεκριμενο λογο…και η πλακα ειναι οτι το κανουν ολοι με διαφορετικα μεσα αλλα ειναι ολοι χαμενοι μες στην ιδια αγνοια…

Δεν εχω λογια… John_vla’s spirit re-lives!!


:lol: :lol: #-o

i am the emo HUNTER!!!:lol: :lol: :lol:
απλά τα λυπάμαι τα παιδάκια αυτά δεν ξέρουν γιατί το κάνουν…πάντως είναι φαινόμενο σε όλη την ευρώπη

:lol: :lol: :lol: :lol:

ΝΑι!!! Είχα ρίξει πολύ γέλιο!!!

γιαυτο κ γω δν παω ποτε Κηφισια…:stuck_out_tongue:

Γι’αυτο εγω πάω συχνά πυκνά Γλυφλαδα!

Τα χέρια μασ τι τα 'χουμε … ??? 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Τα λυπάμαι τα κακόμοιρα…Τί φταίνε αυτά που είναι έτσι όπως είναι…??:frowning: :stuck_out_tongue:

Πολλη μαγκια και βαρβατιλα επεσε ξαφνικα…