Με τα emo πώς τα πάτε?

πες τα ρε…

Καλα λενε οι εμο “Haters make me famous”

Αυτο το θρεντ εχει φτασει τα 1500 ποστ.Δηλαδη τι αλλο μπορει να ειπωθει εδω μεσα?

Οτι ο Ντεμης ειναι emo ισως?

“Δεν με αφηνουν να παρω πρωταθλημα κι εγω θα χαρακωθω!”

Oχι ο φερερ ειναι emo.:lol2:

χουμ… αντιπαρέρχομαι το σχολιάκι για τις ηλικίες γκουχου gkoyxoy (οκ φίλος ειμαστε μικροτεροι τι να κανουμε δηλαδής? :stuck_out_tongue: [-X :stuck_out_tongue: )
και συμφωνώ μαλλον για το κλειδωμα…

i know that buddy!.
αστειευομενος απαντησα!

πηγα σημερα mall ολα τα emo μαζευονται μπροστα απο τα village… το πιο αστειο παντως ητανε οτι διπλα απο το τραπεζι που καθομασταν καθονταν 2 κοριτσια emo και μιλαγαν για το ασφαλιστικο… ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ

Δηλαδη ρε φιλαρακι πρεπει να ειμαστε ολοι μαζοποιημενα ιδιοι?

Eσυ στο mall τι κανεις καθε Σαββατο?
Μαλλον σου χει γυαλισει καποιο emo γκομενακι ε?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πέρα ελαχίστων εξαιρέσεων, τα εμο-κόριτσα λένε τρελά 8)

Γουστα ειναι αυτα τι να σου πω

Ο σύντροφος manos87 με καταλαβαίνει :wink:

Ωραια κοριτσα ειναι αρκετα απ’αυτα αλλα η συνηθεια να βαζουν το χερι στην πριζα και να ριχνουν το μαλλι στην μουρη τις κανει ασκημες.

Εγώ δεν συμφωνώ αγαπητέ…τα περισσότερα εμο-κόριτσα είναι χοντρές φέτες που επειδή δεν τους καθόταν κανείς αποφάσισαν να ακολουθήσουν την μόδα είτε με την ελπίδα να τους κάτσει κανείς είτε γιατί είχαν απελπιστεί όντως και έπαθαν κατάθλιψη:p

Πάντως μερικές είναι θέες και ας έχουν και μαλλί ότι να ναι :stuck_out_tongue: 8) Οπότε αν αντιστρέψουμε την πρόταση σου…συμφωνούμε…

Βασικά το έβαλα έτσι γιατί λίγες φορές έχω συναντήσει σκατά emo… Μερικές μάλιστα είναι αρκετά γλυκούλες :oops:

Ωραιο κωλο εχουν?

Σκατα και emo ειναι ταυτόσημα…

http://www.youtube.com/watch?v=o-CfJNolKZo NO COMMENT…:lol:

Tα emo-κόριτσα συνήθως είναι ωραία, αλλά δυστυχώς είναι μικρά :frowning: