Με τα emo πώς τα πάτε?

λολ\:D/

το φαινομενο των ΕΜΟ εχει χτυπησει και το μικρο μας νησακι!λετε να ειναι σχεδιιο των εξωγηινων για να αφανησουν τον πληθησμο του πλανητη?!

Έγω δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί τους αρκεί να μην προκαλούν(Πολλοί βέβαια μπορεί να πουν ότι προκαλούν με το ντύσιμο τους και συμφωνώ εν μέρη)Άμα με σέβονται θα τους σεβαστώ.Όσο για τους
“κάγκουρες” που τους χτυπάνε χωρίς λόγο μπόρω να πω ότι εχουν εφυία μπαμπουίνων και ίσως μερικοί κόμπλεξ κατωτερότητας.

οι ‘‘καγκουρες’’ οπως και πολοι αλλοι ψαχνουν απλως δικαιολογια για να πλακωθουν με οποιονδηποτε.
οθτε εγω εχς προβλημα μαζι τους, αλλα μερικοι το παιζουν ‘‘καπως’’ επειδη ειναι αυτο το πραμα και ναι αυτο με εκνευριζει

Οταν λες μερικοί εννοεις μερικοί ΕΜΟ?

φυσικα και εννοω τους emo, αν και υπαρχουν και αλλοι που εχουν το ιδιο στυλακι

Ειδα σημερα 2 και γελασα :lol:
Μεχρι εδω εφτασαν :-s

http://frikipaideia.wikia.com/wiki/Emo κοιταχτε αυτο, πολυ γελιο:lol:

Εντάξει αυτοί άμα το παίζουν κάπως και είναι γενικότερα σνομπ απότι κατάλαβα,έχεις το δικαίωμα να τους την πεις και άγρια μάλιστα.Αλλα όχι να τους βαρέσεις κιόλας!

ενταξει δεν ειπα να τους βαρεσω κιολας!δεν θα ξεθυμανω ολα τα κομπλεξ και τα υπαρξιακα μου πανω τους, δεν ειμαι ‘‘καγκουρας’’

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

εγω παλι ανετα ξεθυμαινω πανω τους!

Μοδα ειναι θα περασει…

εγω το εχω ξαναπει κ θα το ξαναπω. φερθειτε σαν ανθρωποι. οχι σαν να υπαρχει νομος της ζουγκλας. καθενας ειναι οπως θελει. απο τη στιγμη που δεν σε ενοχλει που δεν σου μιλαει καν δεν εχεισ κανενα μα κανενα δικαιωμα ειτε να ακσεις βια σωματικα ειτε λεκτικα. γιατι κ η λεκτικη επιθεση ποναει τους ανθρωπους. επιτελους δηλαδη πια.

Δεν έχεις ΑΠΟΛΥΤΩΣ κανένα δικαίωμα να τους την πεις. Έλεος πια, ωραίοι μεταλλάδες είστε. Κι εμένα δε μου αρέσει η όποια ιδεολογία τους (κατάθλιψη, κοψίματα κλπ.) αλλά δε μου πέφτει λόγος να τους πω να αλλάξουνε. Και μετά κατηγορούμε όλους τους άλλους που λένε τα μέταλλα σατανιστές, για ρατσιστές.

ακριβεστατα :slight_smile:

Μη σου πω οτι έχει αρχίσει να φεύγει… Έχω καιρό να δω κάποιον από δαύτους.

μα δεν τους τη λεμε.την αποψη μας λεμε…
αλλα οταν θελω να παω να φαω στην κηφισια με την παρεα μου στα μακντοναλτς και δνε μπορω να περασω οχι ρε φιλε εκει 8α τα μαμησω τα κωλοπ@ιδια!

Επειδή πρέπει πρώτα να φας εσύ και η παρέα σου;

ναι!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

και ντα3ει στα μακ δεν πολυπαταω λογω εμο.αλλα στα γκουντυς…ημαρτον.οχι τπτ αλλο…να ταν ησυχοι νταξει δεν θα με ενοχλουσε.αλλα φωναζουν,βριζουν,χοροπηδανε τα 15χρονα ανωριμα μ@λακιστηρακια.:slight_smile:

Τι πηγαινεις Κηφισσια κι εσυ; :Ρ
Βασικα σαν ανωριμα κανουν πολλοι ανεξαρτητου “ομαδας”.
Στα goody’s της Ερμου που ημουν χθες παντως δεν ειχε. (Οχι οτι με πειραξε :Ρ)