Με τα emo πώς τα πάτε?

δεν θελω αλλα με πρηζουν οι αλλοι…εμενα μου την σπανε τα ΒΠ γενικα.αλλα τα χω κανει στεκι…:stuck_out_tongue:
σκεψου τωρα να μην θες να πηγαινεις και να σου τα σπανε και τα εμο απο πανω.:? [-X [-X

αλλα δεν ειναι μονο στα ΒΠ.πας μια βολτιτσα στην ψυρα να πιεις κανα ρακομελο και βλεπεις τα απιστευτα…:smiley: :smiley: 8O

Τα ΒΠ πίστεψέ με τα σπάνε! Δεν ξέρω τι εικόνα σου χουν σχηματίσει αλλά υπάρχουν ειδικά σημεία σε όλη την έκταση των βορείων προαστείων, όπου αμα κάτσεις με παρέα εντελώς απομονωμένοι θα θες να κλάψεις απ’το πόσο γαμάτα είναι! :stuck_out_tongue:

Βέβαια μιλάμε για παρέες της ηλικίας μου και των ενδιαφερόντων μου, αλλά πιστεύω ότι σε αυτό συντελεί και το γεγονός ότι κάποια απ’ αυτά τα σημεία σημαίνουν παραπάνω πράγματα για μενα :stuck_out_tongue:

(γράφω ιστορία αυρίοοοο)

vedder γενικα εχω παει απειρες φορες κηφισια-κεφαλαρι και οντως εχει πολυ ωραια μαγαζια και μερη(απο τα οποια εχω παει σεχεδον σε ολα)…αλλα δεν ειναι της ιδιοσυγκρασιας μου…προτιμω ηρεμα πραγματα.κρασακι μεζε και μακρυμαλλιδες!!χαχαχα!
αλλα ΒΠ ειναι ωραια.το μονο που με χαλαει ειναι τα εμο!
ρε κατσε διαβασε!

Κηφισιά και Κεφαλάρι όντως δεν παλεύονται για πάνω από μια φορά στις δύο βδομάδες. Αλλά σαν περιοχή κατοικίας, τα Βριλήσσια δεν τ’ άλλαζα ούτε με Εκάλη ούτε με Εξάρχεια (για να πω δύο ακραία παραδείγματα ανάλογα με το γούστο του καθενός :p). Δεν ξέρω αν φταίει το ότι έχω μεγαλώσει εδώ ή το ότι είναι τόσο γαμάτα.

Είναι επίσης περιοχή που δεν συναντάς πολύ κόσμο αν δεν το θες, και παντελώς απαλλαγμένη από emo. Άντε μια στο τόσο να δεις… (αντιφατικό με το παντελώς αλλά βαριέμαι να διορθώνω)

πιστευω οτι λιγοι ειναι αυτοι που θελουν να φυγουν απο την επριοχη που εχουν μεγαλωσει.οποιον και να ρωτησεις δεν την αλλαζει με τπτ…αλλα μηπως,λεω μηπως βγαινουμε οφ τοπικ?

Eγώ πάλι ακριβώς το αντίθετο…αλλά νταξ γούστα είναι αυτά…:stuck_out_tongue:

Εσύ είσαι emo ρε

τωρα γτ το βριζεις το παιδι?

vedder να ξέρεις ότι μου ράγισες την καρδούλα </3 :stuck_out_tongue:

αυτο το emo που τραγουδαει στους tokio hotel αρσενικο θυληκο η ουδετερο ειναι?

το ψαχνουν ακομα :stuck_out_tongue: :lol:

εχουν γινει λεει ερευνες :stuck_out_tongue:

εγω αρκετα καιρο το παιδευα μεσω παρατηρησης αλλα οταν το εψαξα εμαθα πως ειναι ενα υγιεστατο αγορακι…να το χαιρονται οι γονεις του :stuck_out_tongue: #-o

emo αγορακι= αγορακι κοριτσακι

αγορι ειναι ρε!αφηστε το παδι με το γαλλικο του το νυχακι να κανει την καριερα που του αρμοζει!το εχετε φαει πια!
ειμαι περιεργος παντως να μαθω οταν ερθουν ξερω γω μαλακασα ποιο απο τα 12χρονα θα παει!χαχαχα!

πλακα πλακα αν ηθελε η didi να βγαλει κανα σοβαρα φραγκο αρκει να τους εφερνε…θα ειχε χεστει στο ταλιρο… επειδη για να πανε τα 12χρονα θα πρεπει να πανε και οι γονεις…διπλα εισητηρια :stuck_out_tongue: :lol:

φανταζεστε 12χρονοΕΜΟ με τους γονεις του σε ΕΜΟ συναυλια?
θα εχουμε διπλες και τριπλες αυτοκτονιες… μαζι με τα ΕΜΟ θα αυτοκτονουν και οι γονεις για να μην πω και οι παππουδες

Δεν καταλαβαινω γτ πρεπει οι ‘σωστοι’ μεταλαδες να βριζουν τη μοδα των emo,
κ γενικα δεν καταλαβαινω γτ πρεπει να ασχολεισαι με το πως ντυνεται ο διπλανος σου απο τη στιγμη που αυτο που κανει δεν σε επηρεαζει αμεσα.Εξαλλου σε μερικα χρονια δεν θα υπαρχει αυτη η μοδα μιας κ δεν εχει καποιο ουσιαστικο υποβαθρο.

εγω πρωτος το ειπα αυτο…:stuck_out_tongue: 8) :wink: :slight_smile: :smiley:

μα δεν τους βριζουν οι σωστοι μεταλλαδες μονο.τους βριζουν και κατι σκυλαδες φιλοι μου…χαχαχα!

kostis πιστευεις πραγματικα οτι θα αυτοκτωνησει καποιο απο τα κακομαθημενα 14χρονα???

να αυτοκτονησει ισως οχι αλλα ομως χαρακωνονται