Με τα emo πώς τα πάτε?

και σαυτο ειμαι αρκετα επιφυλακτικος…λιγοι το κανουν…λιγοι και εκλεκτοι εμο!!αυτοι που ειναι τρου!:smiley: :lol: :stuck_out_tongue: #-o

Ερμαφρόδιτος:p :wink:

τι ειναι αυτο φαγητο:-k ?στο χωριο μας δεν εχουμε απο δαυτο

oxi ρε ειναι ειδος μαρκετινγκ…

Ένα είναι αυτό. Αλλά γενικά, ανορεξικοί έφηβοι που δεν τρέφονται σωστά και χαρακώνονται κάθε τόσο μην περιμένεις να ζήσουν και πολύ. Σε μερικά χρόνια όπως είπες, θα έχουν ψοφήσει όλοι.:lol:

ζω για αυτη τη στιγμη…

Εμενα δεν με ενοχλουν οι emo αλλα μου την σπαει απιστευτα που τους μπερδεβουν με τους Sleazαδες, ελεος πια#-o
και για ολους εσας που τους τι λετε για το hairspray και το eyeliner ξεχνατε ποιοι τα ξεκινησαν αυτα…

:-k

Οι gay δεν ήταν?

Εννοουσα τα heavy/hair/glam/μπλα μπλα μπλα metal συγκροτηματα των 80’s

A, sorry.

με τη διαφορα οτι αυτοι δεν το εκαναν για να δειχθουνε σε αντιθεση με τον συγχρονο ιο των emo

κανεις λαθος, ειναι ακριβος το ιδιο πραγμα, καποιοι το κανανε γιατι το γουσταραν και το πιστευανε και αλλοι μονο για προκαλεσουν για αυτο καποιοι κολησαν σε αυτο το ειδος την ταμπελα poser, το ιδιο συμβαινει και με τους emo σημερα και με καθε αλλο ειδος μουσικης με ιδιαιτερη εμφανιση

Το έκαναν ΑΚΡΙΒΩΣ για να δειχθούνε. Αλλιώς ας έβαζαν τη λακ και να κάθονταν στο σπίτι τους να κοιτάζοντε σε ένα καθρέφτη.

την ιμο μοδα την εχω γραμμενη στα @@ μου,οπως και αλλους αλλωστε!
παντως το στυλακι στις κοπέλες δεν με χαλαει καθολου μπορω να πω…

ουτε εμενα με χαλαει αλλα ειναι ολες ιδιες γ@$#*%

ε τι να κανω μια κοπελα που να ειναι ιδια με της αλλες? εγω θελω μια που να κανει τη διαφορα!

Οι μεταλλούδες δεν είναι όλες ίδιες?

Οι μεταλλούδες είναι χάάάλια

Με emo καθαρόαιμο κανέναν μας δεν τα φτιαχνε μη λέμε μαλακίες. Απλά όλοι σας εννοείτε κορίτσι με φράτζα, μη σας πω και trendy :p. Χαίρω πολύ με τέτοια κι εγώ τα φτιαχνα :stuck_out_tongue:

Απ’ έξω όλες ίδιες είναι.:wink:

Προσωπικά μ’ αρέσει το emo μαλλί σε κοπέλα, αυτό που δεν αντέχω είναι το υπερβολικό μακιγιάζ (για απόλυτο σκιστομάτικο εφφέ βεβαίως) και το εντελώς επιτηδευμένο emo βλέμμα του οργισμένου-πλην-μανιοκαταθλιπτικού σχολιαρόπαιδου.:lol:

Εγώ προτιμώ τις γκόμενες του American Pie