Με τα emo πώς τα πάτε?

Ναι συμφωνώ έχουν μειωθεί κατά πολύ! και δεν είναι μόνο τώρα το καλοκαίρι …από τον Ιανουάριο έχω να δω μαζώξεις ΗΜΟ…Είναι είδος υπο εξαφανιση πια!

Ελάτε να προστατέψουμε όλοι μαζί τους φράντζα-φράντζα/γαλοπούλα-γαλοπούλα! #-o

Edit : το προαναφερθέν είδος :

:lol3::lol3::lol3::lol3:δεν υπαρχεις ρε φιλε… απιστευτος

Και γιατί παρακαλώ δεν έχουν φιλοσοφία για τη ζωή επειδή βάφονται και φτιάχνονται γενικώς? Μη ξεχνάμε 3 πολύ μεγάλους και γνωστούς emo που επηρέασαν είτε την ελλάδα απλά είτε ολόκληρο τον κόσμο,τον Καρυωτάκη,τον Camus και τον Αδόλφο Χίτλερ.

Μοιαζει πολυ με το μαλλι του michael angelo batio παντως ε? :lol::lol::lol:

Υπέγραψες την καταδίκη σου :!:
ΚΑΙ συγκρίνεις τον Καρυωτάκη και τον Camus με τον Χίτλερ ΚΑΙ τους λες και emo από πάνω; Πάει πολύ :Ρ

Δεν ήταν στο look ρε,δεν ήταν wannabe.Απλά είχαν μια συγκεκριμένη στάση ζωής και γενικά έβλεπαν τη ζωή λιγάκι διαφορετικά.

ps:Άντε ο Αδόλφος να είχε λίγο το μαλλί.

ρε ο καρυωτακης τουλαχιστον απογοητευμενος απο την ζωη, εγραφε λογοτεχνια, πολιτισμο, ενω τα αλλα τα απολιτιστα βαζουν 2 φρατζες για να μην βλεπουν μπροστα τους, προσπαθουν να το παιξουν καταθλιπτηκοι και καθονται και μοιρολατρουν ολη την ημερα… οσο για τον χιτλερ… γαμησε τα

ξεθαβω

ρε αυτα εξαφανιστηκαν η μου φαινεται???

Εγώ πάντως, συνεχίζω να είμαι ήμο. Τελευταία ξέθαψα και τους ήμο δίσκους μου. Οι promise ring είναι πολύ καλοί! Σας τους συνιστώ!

ε για εσενα το ξεραμε, οι φιλοι σου ομως που κρυβονται?

δε μου αρέσει να είναι και οι φίλοι μου ήμο και έτσι δεν έχω ήμο φίλους. Είμαι κατά των emoφυλόφιλων

Και γιατί παρακαλώ δεν έχουν φιλοσοφία για τη ζωή επειδή βάφονται και φτιάχνονται γενικώς? Μη ξεχνάμε 3 πολύ μεγάλους και γνωστούς emo που επηρέασαν είτε την ελλάδα απλά είτε ολόκληρο τον κόσμο,τον Καρυωτάκη,τον Camus και τον Αδόλφο Χίτλερ.

Χαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχα!!!:lol3::lol3::lol3: ( 'Οντως τα ίματζιζ της uncyclopedia μετράνε πολύ πάντως)

Γιατί ρε πούστη μου οι ίμο μιμούνται λίγο τους ίντι/νόιζ ρόκερς? http://www.youtube.com/watch?v=QkBosyfWssU Η φράντζα δηλαδή κάπως…

Τέσπα,μόδα είναι, θα (τους) περάσει…

βιντεο λαιβ μεταλλικα 2007
δειτε στο 23ο δευτερολεπτο
οχι ρε πουστη μου και εκει
ρε καρβου μαζεψε τους δικους σου!!!

Τοσο αχτι πια?

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι καταρα στα ημο

Έχω έναν διαδυκτιακό φίλο που είναι emo, τον Γιάσονα :slight_smile:

Είναι πολύ καλό παιδί και δε με ενοχλεί η φράτζα του! :slight_smile:

Περιμενα απαντηση σου στο πρωτο λεπτο.
Αργησες.

αφου και να θες ειναι διαδικτυακος, δεν κανετε παρεα, δεν σε ρεζιλευει αν βγειτε εξω:lol::p:):D:wink:

Mόλις είδα ότι ξαναθυμήθηκαν το θρεντ και ήθελα να γράψω κι εγώ για τον Γιάσονα αλλά με πρόλαβε ο shaman :frowning: