Enter The Arena. Διαδυκτιακό Ring

Και μένα

Και το warning κάνει πλάκα στα πάουερς

Τι να λέμε τώρα… με ένα ντέμο (που μετά έγινε το γνωστό EP) έκαναν πλάκα στα μέτσαλς όλα

Sticky πρεπει να γινει αυτο το post. :smiley:

Έτσι…

Καλοι και οι Ryche…και τους λατρευω (οχι ομως στα πρωτα τους, εκει ηταν ΚΡΑΓΜΕΝΑ ΓΚΕΪ ΑΪΚΟΝΖ) αλλα υπαρχουν πολλε μπαντε που ηταν σε δικα τους league…

μη μας ζαλιζετε!

Σωστή λέξη χρησιμοποίησες. Όντως, πως τολμάς ρε; Όταν το μέταλ στα 90’s έχει βγάλει My Dying Bride και Skyclad; Και όταν το έχουν χρησιμοποιήσει επίσης οι Celtic Frost και οι Dodheimsgard π.χ.; Και αν καθόμουνα να το σκεφτώ περισσότερο θα έβρισκα ακόμα περισσότερους ε.

Σόρι, δεν μπόρεσα να κρατηθώ. My dear fellow Chelsea fan, better not talk too much about metal!

Α, και επίσης φιξντ για τον τίτλο ε! :roll:

καταρχάς οι skyclad ποτέ δε με άγγιξαν (:roll:).τώρα νταξ, οι celtic frost στο into the pandemonium δίδαξαν, οι my dying bride το πράττουν με πιο μέταλ τρόπο αλλά οι a forest of stars το κάνουν μετρημένα και με στυλ κλασικής μουσικής, κάτι που το εκτιμώ ιδιαίτερα και προσωπικά με αγγίζει.
δάτς ώλ…

Μετάφραση

:har:

:lightsabre::lightsabre::lightsabre:

:stuck_out_tongue:
ντάξει μωρέ,συμπαθητική μπάντα είναι οι skyclad…:stuck_out_tongue:
αλλά πέρασα πολύ γρήγορα τη φάση του κλασικού μέταλ και πλέον ακούω μόνο συγκεκριμένα πράγματα από το είδος.από skyclad ακούω μόνο τις πολύ folk στιγμές.
γούστα είναι αυτά.
εσύ ας πούμε γιατί δεν ακούς σλάτζ???:-k:)

Γιατί είμαι σοβαρός άνθρωπος. Και γιατί έχω καλό γούστο στο ΝΤΟΥΜ. :razz:

fixed.:cold::stuck_out_tongue:

Νυσάφι πχια με το σλατζ και το μπλακμέταλ σ’ αυτό το φόρουμ ρε. Εν τω μεταξύ τι σλατζ, το Σούμα που άκουσα μια πεταχτή φορά (την οποία και βαρέθηκα, ίσως δεν ήμουν στο μουντ) ήταν τίγκα Sleep -και το λέω και με τις 2 έννοιες. χα!

Στο ημίχρονο του αγώνα θα χώσω όσο προλάβω από Jonah’s Ark. Από τις πρώτες μας αγάπες στο ΜΑΙΤΑΛ.

Touché, Monsieur! :lol::lol:

Πάντως μ’ αρέσει να με λένε φλώρο άτομα που βάζουν για δίσκο της χρονιάς κάποιο Ρόλο-Ντιρόλο-Τομάζι… 8)

[quote=“Red Rum,post:196,topic:8610”]

Και τώρα ανοίγετε με ευθύνη σας

[spoiler]


[/quote]

[/SPOILER]

:):!:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Α ρε καριολοφόρουμ, ό,τι και να πεις, ό,τι και να κάνεις μπορεί να χρησιμοποιηθεί εναντίον σου!

έχουμε και εμείς οι σλατζάδες τις στιγμές μας…:oops::roll:

πέρασες και δεν ακούμπησες που λέει ο σοφός λαός. δε χρειάζεται να κράζεις κλασσικούρες και τρουίλες όμως με την πρώτη (ο θεός να την κάνει) ευκαιρία :slight_smile:

όσο αυτές οι τρουίλες ανοίγουν οι ίδιες μέτωπα και αυτοπεριορίζονται αναπτύσσοντας τάσεις ελιτισμού τόσο θα συνεχίζω να κράζω.και στην τελική τι διάολο?δε γίνεται να κόψω την αγαπημένη μου ασχολία…:twisted:


Κοίτα πως σε κοιτάνε κι οι δύο σλατζοψαρούκλα. Ειδικά η δεύτερη παραμονεύει να βολέψει το μπουκάλι! :lol::stuck_out_tongue:

δεν σε πιανω