Eric Clapton

21 σίγουρα.

Ευχαριστώ :lol:.

Τον έχω δει κι εγώ :roll:
Perugia, Umbria Jazz Festival, Ιούλιος 2006!

Ρε δεν μας παρατάτε ολοι,“τον εχω δει” και “τον εχω δει επίσης”

Τι στο διάολο,τόσο δύσκολο ήταν να τον φέρει κάνας διοργανωτής οοολα αυτα τα χρόνια;;10 και 11 γυρνουσε γενικα

Θα τον έβλεπα και στο Royal Albert Hall, αλλά με 93,5 λίρες μπορεί άνετα να πάρει τα τέτοια μας, με το συμπάθιο πάντα. Και μάλιστα ίδια τιμή σε όλες τις θέσεις!! Τραγικό.

Ποντάρει στην εκεί γύρω γειτονιά ρε συ…:stuck_out_tongue:

ειναι δυνατον να υπαρχει τοση νεολαια να δει Κλαφτον και αυτος βαζει τα κερατα του για το εισιτηριο να παει να τον δει ποιος?

ο θειος και η θειτσα?

Λοιπόν, υπάρχουν τελικά και κάποια εισιτήρια με 35 λίρες! Βέβαια είναι πάνω πάνω και στο όρθιο, αλλά άμα πας από νωρίς πιάνεις καλή “θέση”. 8)

Που το βρήκες αυτό…?

Πωωω μην λετε τετοια τωρα.

Και συ Κοζυ κοιτα μην πας,θα σε μισω παραπανω:p

Έβαλε και 24 και 26 Μαΐου.

θεσσαλονικη?

Στο site του Royal Albert Hall τα εισιτήρια.

Κατά τα άλλα, εγώ δεν ξέρω τίποτα :roll:

18 Μάη. :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Θεέ μου σε ευχαριστώ.

ΣΑΣ ΜΙΣΩ

Χρόνια πολλά Slowhand.
35 χρόνια.




Ευχαριστω!8)

:stuck_out_tongue:

Δισκαρος,δισκαρος.Νταξει,χαλαρα απο τα πιο γνωστά του κτλ.Αν και ισως προσωπική αδυναμία απο τα σολο (αλμπουμ ε) του να ειναι το There’s One In Every Crowd που ειναι και λιγο υποτιμημένο μεταξυ μας

Πολύ καλό το There’s One…
Δεν ξέρω, μπερδεύομαι με το ποιο μου αρέσει περισσότερο, ίσως το ομώνυμο άλμπουμ του (του 70, όχι το προπέρσινο :stuck_out_tongue: ).

From The Cradle.-

Hopeto, ψαξε το bootleg με τιτλο “Club Full Of Blues”, θα με θυμηθεις. Ελπιζω να σου αρεσει αυτη η περιοδος του Κλαπτον.

Γενικά από Clapton μου αρέσουν τα πάντα σχεδόν, ακόμα και θεωρητικά μέτρια άλμπουμ του. Ψάχνω το bootleg.:slight_smile:

Γενικά από εκείνη την περιοδεία έχουν βγει απίστευτα bootlegs. Αν δεν το βρεις, πες το μου και θα σου το ανεβάσω κάπου. Είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ, μάλλον μέσα στα 5 καλύτερα που έχω ακούσει ποτέ γενικώς, όχι μόνο από Clapton.