Μetallica

Sumfwnw apoluta,kai pshfizw ki egw …and justice.[/quote]

+1

Aν το δημοψηφισμα γινοτανε οταν ειχε κυκλοφορησει το Black Album το αποτελεσμα θα ηταν πολυ διαφορετικο. :?
Το Black Album το θεωρω σπουδαιο album και το θαψιμο που εφαγε οταν κυκλοφορησε το ητανε αδικο, η ιστορια ομως εγραψε… :wink:
Παραδειγμα προς αποφυγη.

Έχει ακούσει κανείς Perzonal War; Πιστεύω ότι έτσι θα έπρεπε να ακούγονται οι Metallica τη σημερινή εποχή! (το ύφος τους είναι φάση Black Album-Load-Reload)
Εντάξει δεν είναι κάτι φοβερό, αλλά από το να παίζουν αυτά του ακατανόμαστου άλμπουμ οι Metallica, καλύτερα να παίζουν αυτά!

Για να κατεβάσουμε Perzonal War να τσεκάρουμε…

Κάτσε να σου στείλω pm :smiley:

Αnd justice for all γιατί σε αυτόν τον δίσκο οι Metallica έδειξαν όλες τις πραγματικές τεχνικές τους αρετές. :twisted:

Τί, υπάρχουν ακόμα αυτοί?

Ο τύπος που ψήφισε St Anger (ο κανένας) είναι φίλος μου γιατί έχει αίσθηση του χιούμορ… Μια μπάντα που περνάει την “κοιλιά της” χωρίς να διαλυθεί, περιμένω να βγάλουν κάτι φοβερό και να επιστρέψουν

“Κοιλιά” 15 χρόνια? Μόνο ο ΠΑΟΚ έχει τέτοια δικαιώματα

Τι έβαλες το St. Anger ρε??

Ride The Lighting.

Να ήταν μόνο ο ΠΑΟ(Κ)
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Να ήταν μόνο ο ΠΑΟ(Κ)
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Βάζελος ρε?

Να ήταν μόνο ο ΠΑΟ(Κ)
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Βάζελος ρε?[/quote]

Γαύρος… Σηκωμάρα ακόμα και στα πέτρινα χρόνια…
Ο λαός ανεβάζει την ψυχολογία… Το ίδιο θα έπρεπε να ισχύει και για τον ΠΑΟΚ… Δεν έχει ανάγκη ούτε τίτλους ούτε μια καλή ομάδα…
Έχει λαό, που άμα λάχει τα καίει…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αμα λαχει καιει και γραφεια εφημεριδων που τον αντιμετωπιζουν εχθρικα. Και τους εκδοτες τους μαζι, ζωντανους. :twisted: :twisted: :twisted:

Χαθηκες εσυ λαμογιο. :stuck_out_tongue:

Αμα λαχει καιει και γραφεια εφημεριδων που τον αντιμετωπιζουν εχθρικα. Και τους εκδοτες τους μαζι, ζωντανους. :twisted: :twisted: :twisted:

Χαθηκες εσυ λαμογιο. :P[/quote]

Ήμουν στην πόλη σου ΠΣΚ, αλλά δεν μπόρεσα να ξεφύγω, μήπως σας συναντήσω…

Πάντως έκλαψα κι εγώ για τον ΠΑΟΚ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εφαγες δακρυγονο? :smiley: Ειναι και ληγμενα αυτα που πετανε γαμωτο. Σε μας τον Ιουνιο αμολησαν ενα που ειχε ληξει προ τριετιας. Τζουφια πραγματα.

Είχα καιρό να φάω… Μπορώ να πω ότι μου άρεσε… Θυμήθηκα τα νιάτα μου
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αμα λαχει καιει και γραφεια εφημεριδων που τον αντιμετωπιζουν εχθρικα. Και τους εκδοτες τους μαζι, ζωντανους. :twisted: :twisted: :twisted:
. :P[/quote]

Και τη Θεσαλλονικη ολοκληρη αμα λαχει καινε! Σκανε στο ξεκαρθωτο σε πολιτικες και αλλες διαδηλωσεις. Τον Ιουνιο συγκεντρωθηκαν στην πλατεια Αριστοτελους Αναρχικοι, φασιστακια και… οπαδοι του ΠΑΟΚ… ελεος οι ξεκαρθωτοι!!!

Έστειλαν μήνυμα πάντως… Mεταξύ άλλων έκαψαν και μια Vodafone…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ούτε Cosmote, ούτε TIM, Vodafone…
(Ωχ, έγινα κάφρος…) :roll: