Μetallica

fixed.

Εμένα μου φαίνεται πολύ κοντά στο St.Anger αλλά με σωστό ήχο και σωστή διάρκεια. Είναι καλό ακριβώς επειδή είναι 3λεπτό. Αν αυτό το έγραφαν την περίοδο του St.Anger θα το είχαν κάνει 7λεπτο και με τον ήχο εκείνου του άλμπουμ θα ακουγόταν τραγικό.

Μπάσταρδοι Μετάλλικα, μου γαμήσατε το βράδυ! Και μετά μου λέτε θα βγάλετε τον δίσκο σε 3 μήνες, ρε δε γαμιέστε!! 3 λεπτά μας δώσατε και το άλλο σε 3 μήνες; ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!

πολυ δυνατο το τραγουδι,ωραια γευση πηραμε,μακαρι κ τα υπολοιπα να βαρανε…

αν ακολουθησουν την συνηθισμενη τους τακτικη ισως συντομα σε καποιο Live παιξουν και δευτερο κομματι απο τον δισκο.

Ένα είναι όλο κι όλο το live, σε 2 μέρες θα ξέρουμε :p!

Στο 2:23 του βιντεο, τα φωνητικα και η μελωδια τους ειναι σχεδον πανομοιοτυπη με καποια περασματα απο το My Apocalypse 8)

To site τον ψιλοπαιζει, duplicate post

Γι’αυτο ειπα συντομα …

Το κομματι thrashαρει . To double bass θα βαλει δυσκολα στον Lars!

Ok δεν ειναι το Master of Puppets, κατι σου φερνει στο μυαλο απο παλιοτερες δουλειες τους ειναι ομως αυτο που πρεπει να ειναι. In your face !

Η σκέψη μου ακριβώς!

Να πω την αμαρτία μου μου ακούγεται πολύ πλαστικούρα στα ντραμς βέβαια το ακούω από κινητό. Υποθέτω πως ο δίσκος αντε να έχει άλλο ένα τόσο μικρό κομμάτι (το τελευταίο;)Πάντως δηλώνω ευχαριστημένος!

Ξεκινησαμε τις γκρινιες μεγαλε ; :slight_smile:

Youtube ειναι ρε, τι περιμενετε; Δεδομενα σκατα θα ειναι να δουμε αν τους εχει περασει η μαλακυνση (του Larse δηλαδη) και κανουν σοβαρη παραγωγη. Τουλαστιχον δεν ασχοληθηκε ο Ρουμπιν.

Στο spotify έχει καλύτερο ηχο

Καλυτερο απ’οτι περιμενα! Ριφφαρες!

Μου εστειλαν email απο το Metclub για να κατεβασω σε μορφη mp3 το τραγουδι.
Ακομα και εκει ακουγεται πολυ καλυτερα απο το youtube. Η παραγωγη ειναι καλη και καθαρη. Μην ψαχνουμε να βρουμε ψυλλους στα αχυρα.

Επισης το κομματι το ποσταραν στην σελιδα τους μπαντες οπως οι In Flames , οι Disturbed, οι Nonpoint , ενθουσιασμενοι και απο κατω εχουμε κατι κλαψιαρηδες…

Σε αυτους μαλλον πρεπει να προσθεσουμε και τον Kirk Windstein που το μονο που ειδε και ακουσε ειναι την ομοιοτητα του εξωφυλλου του Hardwired με το odd Fellows Rest των Crowbar.Ok την πηρες την προσοχη σου Kirk… κανε πιο περα τωρα.

Με αυτό μοιάζει λίγο

αλλά δεν έγινε και τίποτα.

Drenie δεν μου αρέσει και το εξώφυλλο επίσης…hater καταντησα:p
Πρωί πρωί σηκωθηκα να ακούσω το κομμάτι σε κανονικά ηχεία προφανώς έχει καλύτερο ήχο. Βασικά έπεσε σαν βόμβα, πολύ δυνατό κομμάτι

Βαζω και τους στιχους, οχι οτι ειναι και δυσκολοι να τους καταλαβεις…

Hardwired

ln the name of desperation
ln the name of wretched pain
ln the name of all creation
Gone insane

We’re so fucked
Shit outta luck
Hardwired to self-destruct

On the way to paranoia
On the crooked borderline
On the way to great destroyer
Doom design

We’re so fucked
Shit outta luck
Hardwired to self-destruct

Once upon a planet burning
Once upon a flame
Once upon a fear returning
All in vain

Do you feel that hope is fading?
Do you comprehend?
Do you feel it terminating?
ln the end

We’re so fucked
Shit outta luck
Hardwired to self-destruct
Hardwired to self-destruct

Self-destruct
Self-destruct
Self-destruct

Είμαι διακοπές ρεεεεε και διαβάζω τα σχόλιά σας και εχω τρελαθεί! Δεν έχω data να δω το βίντεο, δεν έχω ηχεία να ακούσω το κομμάτι!
I’m so fucked… Shit outta luck!!

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Πολύ καλό το κομμάτι . Ιδανικό single λόγω διάρκειας, δυνατό ριφφ, όλα καλά και περιμένουμε