Μetallica

@drenie μηπως εισαι ο αγαπη μονο?

εεεεεεεεε οχι το εχεσες το θεμα. Ουτε καν.

Του φέρνει λίγο πάντως…ναι τώρα που το λες αυτός είναι !!!

2 Likes

σας περιμενω στα σοου που δινω στην επαρχια…

1 Like

Ξανθιες ανταυγειες θελει μονο και ειναι ετοιμος. Αλλωστε και ο Lars το εχει κανει, αρα μια χαρα, εγκρινουμε!

1 Like

Χαχαχαχα θα είναι λίγο γερασμένο μωρό όμως, αλλά οκ

2 Likes

αφου το θελετε τοσο πολυ θα σας παιξω και ολο το St. Anger.

Άκου Sabaton που τιμούν μέχρι και το St. Anger!

θα ερθει η ωρα που θα το εκτιμησουν ολοι! χα χα χα χα!

Μετά από 20 χρόνια όπως το Load/Reload

Κάπου δλδ στο 2024 θα αρχίζει να θεωρείται αριστουργηματικό

μεταξυ μας το St. Anger δεν ξερω. Για το Lulu το ψιλοπιστευω (τουλαχιστον απο ελιτιστες κτλ)

Μπορεί όλα πιθανά είναι . Πιο κοντά στη δική μου λογική είναι πάντως να το θυμάστε εσείς εδώ το Lulu μετά από 20 χρόνια

Εγώ δεν το θυμόμουν καν πριν το αναφέρεις. Και δεν το θεωρώ και Μεταλλικά ούτως ή άλλως

Με αφορμη την διασκευη των Σαμπατον (που δεν ειχα ακουσει ποτε πριν, καλη ηταν αλλα ελειπε το παθος απο τη φωνη θαρρω), ποια ειναι η καλυτερη διασκευη σε Metallica κατα τη γνωμη σας? Για μενα, και μαλιστα με τερασια διαφορα απο τη δευτερη, αυτη:

ΥΓ. Μη βαλει κανενας διασκευη Trivium θα ζητησω να φαει μπαν ε

Για σήμερα εντάξει, αύριο θα είναι λίγο βαριά η ατμόσφαιρα κοντά σου!

1 Like

EDIT: Ακόμα καλύτερο από τη διασκευή, είναι το πρώτο σχόλιο από κάτω: “This is their best performance ever. Sad but true”

και των Dark Angel ειναι καλη η διασκευη στο Creeping Death

και καμποσες απο τις διασκευες που εχουν κανει οι Apocalyptica.

και αυτη εδω στο One

απο το ιδο βραδυ και αυτο

Σε τετοιες διασκευες μου αρεσει που φερνουν τα κομματια στο δικο τους στυλ.

Το Enter Sandman είναι Lemmy με άλλη μπάντα νομίζω, δεν είναι Motorhead.

Οι Apocalyptica είναι μια κατηγορία μόνοι τους, έχουν κάνει τρομερή δουλειά. Ακόμα θυμάμαι όταν πρωτοάκουσα το Plays Metallica By Four Cellos, ήταν τρομερό!

Να κι άλλη μία πολύ καλή στ’ αυτιά μου (για την ακρίβεια, όλος ο δίσκος είναι τρομερός):

σε big band στυλ.

του Pat Boone τρελη φαση!!

Οντως η διασκευη στο Sandman ειναι ο Lemmy Με τους Zebrahead.

Οι Apocalyptica ειχαν κανει φοβερη δουλεια σε παρα πολλες διασκευες και αργοτερα,

Κυκλοφορουν τοσες μα τοσες πολλες , χριστουγεννιατικα , Punk , latin , house, ακουστικα , death metal τα παντα ολα.

double post Που αξιζει τον κοπο !