Μetallica

Το οτι πιστευεις out of context οτι εχω πει αυτα που γραφει ο Prophecy οτι εχω πει, ειναι ανησυχητικο.

Το riff είναι όντως ‘επηρεασμένο’ και εξελιγμένο προς το καλύτερο. Ούτε εγώ το είχα παρατηρήσει.
Και δεν είναι και παράλογο με γνωστή την αγάπη που έχει ο papahet για Sabbath και Iommi.

1 Like

κάποια τα έχεις πει αλλά ειλικρινά δεν με νοιάζει ούτε το είπα για να σε πικάρω . Ή να τα έχεις πειο διαφορετικά με παρόμοιο νόημα ή ακόμα και να εννοούσες κάτι άλλο από αυτό που κατάλαβα εγώ όταν το διάβασα . Πλάκα έκανα εξάλλου και δεν ήθελα να σε “φωτογραφίσω” , πιο πολύ να τονίσω ότι ο τύπος δεν έγραψε κάτι κακό. Μοιάζουν πάρα πολύ τα ριφφακια

μπορεί να μην είναι καν επηρεασμένο . Δεν είναι και κάτι το απίθανο αυτό το ριφφ . Δλδ δεν είναι κάτι που δεν μπορεί να το σκεφτεί καθαρά “μόνος του” κάοιος συνθέτης . Μπορεί επίσης να το έχουμε συναντήσεισε πολλά ακόμα κομμάτια και απλά να μην πάει καθόλου ο νους μας στο outlaw torn ή το falling off the edge

1 Like

το έβαλα σε εισαγωγικά γιατί κάποιος μπορεί να γράψει ξεπατίκωμα και κάποιος αυτό που -σωστά κατ’ εμέ- γράφεις εσύ.

1 Like
4 Likes

Στο έβγαλε στα προτεινόμενα μετά το βίντεο που ανέβασε ο @machine_head ;

1 Like

Βλεπω κοντα μαλλια στο thumbnail, δεν ανοιγω, παραλιγο να ξερασω

3 Likes

μπα όχι…το ειχα δει πριν το βάλει ο μασιν το βίδεο όταν είχε ακόμα 400 βιούζ. σε άσχετη φάση μου το πέταξε.

1 Like

Γατάκια… εμείς τα έχουμε αυθεντικά από τότε ! Χαχαχαχα. Όσο και να έχουν ακούσει για τα Loads εξαιτίας τους μεγάλωσαν ακόμα περισσότερο σαν μπάντα , σαν όνομα , σαν status.

Hipster σε προβολη βιντεο youtube? Οκ θεος…

1 Like

ε ναι ρε μαν…για κανα τυχαίο με πέρασες; (βασικά ήθελα να βάλω ένα εμοτικον εκεί δα ανάμεσα στις προτάσεις αλλά το ξέχασα…μην νομίζεις δεν είμαι τόσο χίπστερ πια)

3 Likes

Είσαι περισσότερο;

1 Like

ου ρε!

την συνεχεια δεν την βαλαμε…

Kαι αυτό το είχα δει παλιοτερα…όταν είχε 10 βιουζ :stuck_out_tongue:

3 Likes

Οποιος ειχε/εχει account στο metallifuckinca.com τα εχει δει εδω και πολυ καιρο…

Ειχα πολυ πραμα απο εκει μεσα πριν γινει το ΥΤ μοδα, τα περισσοτερα εχουν πλεον ανεβει στο ΥΤ…

Μια συναυλια δεν μπορουσα να βρω με τιποτα και υπηρχε παλιοτερα βιντεακι στο YT, η συναυλια ηταν στη Μινεαπολις το 2000 και στο σετλιστ υπηρχε και το Outlaw Torn…

3 Likes

Παιδια ηρεμηστε, αυτα τα εχω τραβηξει εγω με την καμερα στο studio το 1995, εκανα την πρακτικη μου τοτε, αρα τα ειδα οταν ειχαν 0 views.

3 Likes

@drenie αμα εχεις πατησει συνδρομη στο καναλι στο γιοτομπε στα βγαζει τα νεα βιντεο που ανεβαινουν

1 Like

ρε τους αλήτες τι κάνουν για το χρήμα;;;

ναι ρε τα μουνοπανα…