Μetallica

Ήσουνα στη συναυλία της Lady Gaga στο Ολυμπιακό Στάδιο?

Οχι, και δε θα ειμαι ουτε τη Δευτερα που παιζει εδω στη Νεα Υορκη… γιατι μια φιλη μου πουλαει εισιτηριο, αλλα κανει $140 και δεν παιζει να τα δωσω. Αν και σιγουρα το σκεφτηκα πολυ πιο σοβαρα απο το να δωσω τα ιδια για να δω Metaplyta :sunglasses:

Το αποτέλεσμα μετράει.

Ναι δεν ξερω τι θελεις να πεις :joy:
Παλι να πεις εξυπναδα εκει που δεν υπαρχει μαλλον θελεις.

ΥΓ. Τα παλικαρια εχουν καλυτερο ηχο σε προβες για live εμφανιση στο youtube, απο οτι εχουν αλλες μπαντες σε επισημες κυκλοφοριες δισκου

Θέλω να πω πως τελικά ούτε Μετάλλικα είδες, ούτε Γκαγκά θα δεις.

Πάντως στο Ολυμπιακό Στάδιο 50 ευρώ είχε το εισιτήριο (αρκετά τίμιο). Πολύ πιο φτηνό σε σχέση με τα 140 δολάρια που λες στη Νέα Υόρκη.

έχει και με $80 στο δεύτερο διάζωμα.

θα την ακούς, αλλά κώλο θα βλέπεις μόνο απ’ τις γιγαντοοθόνες.

Είχε και με 38.

Θα πηγαινα βασικα σε αυτο, αλλα δεν εχω παρεα. Ασε που νομιζω ειναι εξαντλημενα εδω και καιρο τα 80αρια. Τον κωλο ενταξει τον βλεπω και στα ονειρα μου σε αποσταση αναπνοης, δε χρειαζεται να ειμαι πρωτη σειρα!

μπες στο ticketmaster ρε, έχει μεταπώληση.
https://www1.ticketmaster.com/lady-gaga-joanne-world-tour-flushing-new-york-08-28-2017/event/1D005239025D2692#efeat4212

$105 μετα απο fees :joy:
Δεν το λες και $80. Καλα να περασουν οσοι πανε.

ε δε με ενδιέφερε να πάω, δεν έφτασα μέχρι τα fees!

Δεν πειραζει, σε αγαπω μονο και μονο που σκεφτηκες την ευτυχια μου :kiss:

Η ουσια ειναι οτι θα δω τη Lady Gaga live οταν εχει περασει λιγο η μπογια της, με κανα 50αρακι, μια χαρα

Αχ από τα κακά των Metallica αυτό για εμένα. Ωραία βέβαια που ψάχνουν το διαφορετικό respect σε αυτό αλλά με χαλάει

Πηγαινε απεξω και θα βρεις με $30.

Θα έχει πέσει και ο κωλος εκτός από την τιμή…

Αλλεργικος στην ποπ? Λες και οι Led Zeppelin δεν ειναι ποπ.

:joy:

Σκεφτηκα να το πω αλλα ειπα να μη γινω κακος… αλλωστε δεν ειναι οτι θα τον πιασω κιολας.

Οι Zeppelin είναι ποπ? Νταξει είσαι ότι χειρότερο πρώτον και δεύτερον σορρυ που σου έκραξα τα είδωλα

Οτι χειροτερο σε σχεση με τι?