Μetallica

https://www.pscp.tv/w/1kvJpjWRABmKE?q=Metallica

έπεσε το αγόρι…και συνέχισε σαν να μην έγινε τίποτα

Μη μας κάνει καμιά λαχτάρα τώρα!

1 Like

Δεν μασάει, έχει πέσει, έχει καεί, τι να του κλάσει μια τρύπα :stuck_out_tongue:

1 Like

Στέλνω τις οικογενειακές μου ευχές για γρήγορη ανάρρωση!

4 Likes

8 Likes

και λιγακι αυτοσαρκασμος στο τελος!

Προσεχε παππου . ειτε απο πεσιμο , ειτε απο …

6 Likes

Με στυλ επεσε

3 Likes

Από άλλη λήψη: https://www.youtube.com/watch?v=Uwa39_Bjhy0

Ακόμα και στις τούμπες είμαστε πολύ καλύτεροι

2 Likes

Αν έχει στυλ ο άνθρωπος και η σαβούρα θα είναι classy :sunglasses:

Μεγάλο σεντερ μπακ ο αρχηγός , τακλιν ήταν

2 Likes

HARDWIRED
ATLAS, RISE!
SEEK AND DESTROY
LEPER MESSIAH
FADE TO BLACK
NOW THAT WE’RE DEAD
CONFUSION
FOR WHOM THE BELL TOLLS
HALO ON FIRE
BLITZKRIEG
FUEL
MOTH INTO FLAME
SAD BUT TRUE
ONE
MASTER OF PUPPETS
ENCORE 1

DAMAGE, INC.
NOTHING ELSE MATTERS
ENTER SANDMAN

μάλλον το καλύτερο σετ-λιστ στα 3 βράδια. 6 αλλαγές σε σχέση με το προηγούμενο live, με μεγάλη μου χαρά βλέπω πως η διασκευή θα είναι στανταράκι.

4 Likes



2 Likes

Γάμησε το setlist και πολύ σωστή η παρατήρηση για την στανταρ διασκευή

1 Like

Παντα εχει διασκευη ρε!

δεν είχε στις ΗΠΑ και ανησυχήσαμε :joy:

2 Likes

@Vic κάνε ένα copy paste ρε εδώ το μήνυμα του Ιταλού που “πάγωσε” τις δραστηριότητες του chapter #46 που πόσταρες στο fb. Έχει πολύ ζουμί

2 Likes

Χα κατάλαβα πιο λες, το συζητάγαμε χθες με τον @drenie. Αν κατάλαβα καλά μιλάει για κάποιο εισιτήριο με 350 ευρω με το οποίο δεν περιμένεις στην ουρά για να μπεις. Κάτι σαν VIP δηλαδή.
Για να είμαι ειλικρινής δεν μου αρέσει σαν κίνηση, δεν ξέρω αν οι Metallica έχουν κάποιο λόγο σε αυτό πάντως. Επίσης δεν μου αρέσει και αυτό με τα 2500 ευρω για να τους δεις και να βγεις μια φωτο με όλους τους άλλους που επίσης τα έχουν σκάσει. Καταλαβαίνω την επιχειρηματική κίνηση αλλά δεν σημαίνει ότι την δέχομαι κιόλας.

2 Likes

Και ποιος έχει; εγώ;

Γενικά είμαι εντελώς ουδέτερος σε αυτές τις τακτικές καθώς ποτέ δεν θα πάω να στηθώ σε ουρά από τα χαράματα να πιάσω κάγκελο ούτε με ενδιαφέρει να πληρώσω παραπάνω για βιπ ξε-βιπ εισιτήριο για μια κάζουαλ φωτό με την μπάντα, ούτε τίποτα τέτοιο. Ας έχει κρύες μπύρες και όχι συνωστισμό στο μπαρ και θα είμαι οκ. Αν καθόταν ποτέ να τους πετύχω τυχαία θα ήταν κουλ, αλλά γενικότερα δεν έχω ιδιαίτερη κάψα να γνωρίζω μουσικούς. Σίγουρα όμως για τον συγκεκριμένο τύπο είναι σημαντικό, γι’ αυτό και ξενέρωσε και με το δίκιο του θα προσέθετα, αλλά από την άλλη δεν είναι κάτι καινούριο. Συμβαίνει εδώ και χρόνια με τα πολύ μεγάλα ονόματα. Δεν περίμενα τώρα να μάθω πως το brand Metallica είναι μια μηχανή που κόβει χρήμα

5 Likes