Μetallica

2 Likes

5/6 νεα κομματια που ακουσαμε ηταν φοβερα. Μονο το Ναου Δατ Γουιρ Ντεντ δε με ενθουσιασε, ισως επειδη εχει αυτο με τα κρουστα στη μεση. τα παλια κλασικα, νομιζω οτι ποτε δε θα βαρεθω να τα ακουω. Ευχαριστο οτι ακουσαμε Blackened αντι καποιου αλλου, και γαμω το στονκολντκρεζι. Φοβερη η σκημη στη μεση, εχεις την αισθηση οτι ειναι πολυ κοντα σου. Α και ο Κερκ, αψογος.

Παμε με δυναμη για αυριο τωρα.

1 Like

Το χρώμα της βαφής το πέτυχα ρε; Αυτά μας απασχολούν. Ποιος χέστηκε αν γαμήσανε στο λάιβ :stuck_out_tongue:

2 Likes

Τόσο κοντά ρε μαλάκες;;; Ουαου !

1 Like

Εχει ανταυγειες, δεν το πετυχες ακριβως! Βαφει και τα φρυδια παντως :stuck_out_tongue:!

1 Like

Έχει σημάδια από παντόφλα στο κούτελο;;

4 Likes

Μπα, την εχει σκισει τη γατα!!

Τωρα καθαρογραφω τις σημειωσεις μου με τα λαθη του κοντου, ειναι σελιδες επι σελιδων, θα επιστρεψω σε κανα διωρο με ποστ-κολαφο!

5 Likes

Δεν θέλω να δείξεις οίκτο, σκέψου τα λεφτά που χάλασες, θα μπορούσες να τα έχεις φάει σε ένα σκασμό γιαούρτια!

3 Likes

Ειχε βαψει τα μαλλια της η Αργεντινα και περισσευε λιγο βαφη και περασε και τον James ενα χερι…:sunglasses::joy:

δεν ξέρω αν το πήρατε χαμπάρι…

2 Likes

Επομενο βημα, να παιξουν μαζι στη σκηνη.

5 Likes
5 Likes

Νταξ γάμησε το Day!

3 Likes

Το ManUNkind-AAAA γαμησε πιο πολυ, παρα την διπλοπενια του Τζεημς του μερακλη!
Κλαιω με ηχο στα βιντεο των Metallica πλεον.

Aναρωτιεμαι αν μετα και το επισημο βιντεο βρισκεις “κακη” την εκτελεση. Ειναι απλα γαματη :’)

3 Likes

Μακαρι να ακουσουμε μανανκαϊντ-α αυριο.

3 Likes

Πειραγμενη στο studio :stuck_out_tongue: μια χαρά και το Manunkind, δεν θα με χάλαγε να το έπαιζαν κι όταν θα τους δω.

2 Likes

Χχαχα, μα ποσο μαλακες ειναι, το πειραξαν στο στουντιο και δεν εφτιαξαν την πενια!

1 Like

Αύριο πιστεύω πως το σετλιστ θα είναι δύο σκαλιά επάνω.
Α, και μιας και είσαι στην πιο όμορφη γερμανική πόλη, εκτός από μπύρες με το μέτρο, κάνε και καμία επίσκεψη στο πολυόροφο “ψυχαγωγικό” πολυκατάστημα :grin:

2 Likes

Δεν έχουμε λεφτά! Τα φάγαμε στους Metallica .

3 Likes