Μetallica

δεν πιστεύω να πήρες τίποτα merch…

2 Likes

Ούτε καν είδα τον Het σήμερα .

Τον είδα όμως χτες !

3 Likes

Το χέρι σηκωμένο λέγοντας ταυτόχρονα “παίξε τα 4 πρώτα ρε”;

2 Likes

Ήταν σηκωμένο για να μην ξεχάσει να παίξει το one !

Πάρε και μια τον Kirk που ήταν άψογος χτες !

2 Likes

αγαπημένο μεταλλοκίθαρο η Jackson RR

Καλά να (ξανα)περάσετε παιδιά

1 Like

Σχεδον παντα οι δευτερες μερες ειναι καλυτερες. Καλη η πολη, απλως δυσκολευομαστε λιγο να περπατησουμε γιατι πρεπει να αποφευγουμε πολλους εμετους. Παρασκευη σημερα και τα μωρα ειναι οι μονοι ανθρωποι που κυκλοφορουνε χωρις να κρατανε μπυρα. Μιλαμε για πεταμενους επιπεδου Αγγλιας.

2 Likes

Παρατηρώ που το σχολιάζεις και με πιάνω να κάνω ακριβώς το ίδιο σε κάθε βιντεάκι
Μλκ τι ήχος … γελάω σαν χαζός κάθε φορά επειδή δεν μπορώ να το πιστέψω

3 Likes

rock ‘n’ roll φάση…must see μαγκες

3 Likes

Αν και είμαι στην κατηγορία Παπαδογιάννη o Grohl είναι πολύ ωραίος τύπος!

Στην εκπομπή του Lars παρεμπιπτόντως έχω ακούσει πολύ ωραία πράγματα. Γενικότερα βάζει ότι μπορεί να φανταστεί κανείς, από Warrior Soul μέχρι γιαπωνέζικο πανκ. Μία από τις μπάντες που δεν είχα ξανακούσει και μου έκανε εντύπωση (καμία σχέση με μεταλ) είναι αυτοί εδώ

Μεχρι και τη μουσικη του Γκρολ θα σε κανει να γουσταρεις τελικα ο Λαρς!

2 Likes

Μπα, αυτό είναι πάνω από τις δυνάμεις μου.

2 Likes

Πάρτε μερικές φωτογραφίες από το ταξίδι που κάναμε με τον @drenie για να δούμε μετά από χρόνια τους Metallica…

Night 1

@Alejandro.m είδα ολόκληρη τη συνέντευξη που πήρε ο Λαρς από τον Γκρολ, και γαμώ :joy:.

9 Likes

“Let’s go to Vegas.”
“We can’t go to Vegas.”
“We can do whatever we want!!!"
"FUCK YEAH! WE CAN DO WHATEVER WE WANΤ…
…and then I went home.” :joy:

Περιμένουμε ανταπόκριση-οδοιπορικό-σεντόνι από τον drenie :grin:

2 Likes
1 Like

Night 2

Μεγάλη μορφή της δεύτερης βραδιάς ο Rob Halford lookalike που στην αρχή της συναυλίας κυριολεκτικά έλουσε τον @drenie με τη μπύρα του. Ο τύπος κάπνιζε ΣΥΝΕΧΕΙΑ ηλεκτρονικό τσιγάρο και παρακολούθησε το μισό λάιβ γέρνοντας όλο και περισσότερο προς τα δεξιά, όπως κάνουν τα πρεζάκια. Ξεκίνησε από κλίση 5 μοιρών και μόλις έφτασε τις 45 και ήταν οριακά not responsive σε νεύματα κλπ, λίγο δηλαδή πριν πέσει κάτω, ο Μητσάρας φώναξε τους σεκιουριτάδες και τον σηκώσαμε πάνω από τα κάγκελα και τον πήρανε να πάει να ψοφήσει κάπου κοντά :joy:.

9 Likes

Σκηνικά An Club για όσους είχαν εισιτήρια αρένας, μας σφράγιζαν στο χέρι :grin:.

Τα κουτιά στα οποία κουβάλησαν τον εξοπλισμό τους. Κάτι εκεί μου θυμίζει και τον @QuintomScenario!

Η ουρά στο store την τελευταία μέρα.

Ειδικό checkin counter για όσους είχαν πάει στη συναυλία. Εκεί κάναμε κι εμείς κι ας πετούσαμε με Ryanair!

3 Likes

Τα κουτια που εχουν ειναι τα καλυτερα που ειχαν ποτε, κι οχι επειδη λενε Quantum πανω

1 Like

Ωραίος ρουφιανος να δίνει έτσι την family-ah του…

1 Like

Δεν καταλαβες, τον φροντισε ο Μητσαρας τον ξαδερφο… δεν τον εδωσε.

1 Like

“Σεκιουριταδες - να ψοφήσει” ε δεν το λες και οικογενειακό κλίμα :stuck_out_tongue:

1 Like