Μetallica

Δεν εχω ενημερωθει επι τουτου. Τι ξερεις και δε μας λες?

Χαιτη, πετσινο, σιγα-σιγα θα αποκηρυξει γουνες και κουρεματα…

Νομιζω την ειχε και στο τουρ του DM…

Εχει αφησει χαιτη καπου 22 φορες τα τελευταια 15 χρονια (λεμε τωρα) και γενικα δε νομιζω οτι δε φοραει πετσινα, αρα καμια κωλοτουμπα. Ασε που η Τζεσσικα Μιλλερ τον εχει ερωτευτει σφοδρα και αφηνεται ο παππους τωρα που την εχει σιγουρη

1 Like

Καινούρια δε τη λες… αυτή είναι μια Gibson Korina Explorer του 1959. Με λίγο πρόχειρο Google search, το εργοστάσιο μεταξύ 58-60 έβγαλε γύρω στα 100 κομμάτια, και είναι μια από τις ακριβότερες και πιο σπάνιες κιθάρες που υπάρχουν, με ενα μοντελο του 58 να έχει φτάσει τα 1.100.000$. Στο insta του James έχει και φωτογραφία της από το 2012

Το ξέρω ότι δεν είναι καινούργια ρε είναι ακριβή κιθάρα, απλά δεν θυμόμουν άμα είχε τέτοιο χρώμα στην κιθάρα ο James

Setlist και μερικές ακόμα φώτο


3 Likes
2 Likes

H 10η Φεβρουαριου (γενεθλια του Κλιφφ) αναγνωριστηκε και επισημα ως Cliff Burton day στην Alameda :purple_heart:

8 Likes

μπράβο τους

1 Like

Καταπληκτικη αφισα πιστευω. Η δευτερη της Μαδριτης με τις ταυρομαχιες μου φανηκε αθλια προσωπικα. Αυτη τα σπαει.

3 Likes

μαυρο ξεμαυρο, σε κανει να θες να βγαλεις τα ματια σου απο την κακογουστια, σε συνδυασμο με το πορτοκαλι μαλλι

Πορτοκαλί μαλλί?

Βρήκα ένα τύπο στο YouTube που έχει βίντεο από την συναυλία τους στην Mαδριτη και στην Λισαβόνα (γενικά έχει αρκετά) κομμένα βέβαια αλλά σε καλή ποιότητα.

1 Like

Έχει πετάξει και γαμω τα προκοίλια ο Λαρς

Αυτό το σημείο που ξεκιναέι το Leper στο βίντεο είναι καλύτερο απο καριέρες ολόκληρες

5 Likes

10η Φεβρουαρίου του 2018 απ’ότι καταλαβαίνω…εκτός αν είναι κακοδιατυπωμένο

Αυτο το σημειο ειναι ο λογος που ειναι τοσο μεγαλο απωθημενο το Leper Messiah, μαζι με το Damage Inc. ειναι τα δυο που δεν εχω δει live απο το Master Of Puppets.

Νομιζω πως καθε 10η Φεβρουαριου θα ειναι Cliff Burton day στην συγκεκριμενη περιοχη, ενας μικρος νομος ειναι αλλωστε, αλλα μπορει και να ειναι μονο η φετινη… ειναι περιεργη η διατυπωση ουτως ή αλλως.

Aυτό το growl στο 3.16…

2 Likes