Μetallica

Κάτσε να έρθει ο Ρορ να σε περιλάβει, καραγκιοζάκο!!!

2 Likes

Αυτό ίσχυε μέχρι την προηγούμενη περιοδεία που είχαν δωρεάν meet and greet για τους νικητές των τοπικών διαγωνισμών. Στην παρούσα περιοδεία πρέπει να πληρώσεις 2.399€ για να τους συναντήσεις μέσω του Hardwired Experience.

‘HARDWIRED’ EXPERIENCE
One (1) premium reserved seat in the first (2) rows
Enter the venue ‘Through The Never’ Dedicated Entrance
Meet members of the band backstage before the show**
Group photograph with all (12) ‘Hardwired Experience’ fans and all (4) members of Metallica
One (1) autographed setlist signed by all four members of Metallica
Invitation to the ‘Sanitarium Rubber Room’, featuring:
Cash bar plus two (2) drink tickets***
Dinner at the ‘Spit Out The Bone’ Buffet
Access to the ‘Memory Remains’: A brand new exhibit featuring band memorabilia, performance wardrobes, instruments, personal effects and more****
One (1) limited-edition Metallica poster
One (1) Metallica t-shirt
Private merchandise shopping
Dedicated on-site staff
*Limited to (12) fans per show
**Band Members May Differ Per Show
***Local liquor laws apply
****Please note, pre-show time and location will vary by venue and may be at an off-site location earlier in the day.

‘Hardwired’ Experience
2,399 EUR

το οτι προσέθεσαν αυτή την επιλογή δε σημαίνει ότι αφαίρεσαν την άλλη. Άλλωστε εγώ meet and greet κέρδισα φέτος στο Manchester.

1 Like

Αν είναι έτσι, πάω πάσο.
Επειδή δεν το είδα πουθενά στο site τους για δωρεάν meet and greet, νόμιζα ότι το κατάργησαν.

Τα μπράβο τα έχουμε πει ήδη από την πρώτη στιγμή …και τις ζηλιες μας

δηλαδη εδωσεσ 55 ευρω να δεις Metallica ? και αν ναι που καθοσουν?

οι λεγομενεσ '‘μεταλλικα φαμιλυ’ κωλοτουμπες μπερδευουν ακομα και αυτον που τις γραφει. εδω εχουμε παραδειγματα με δυο αντιμμετρικα αντιθετεσ αποψεις στο ιδιο μηνυμα απο τον ιδιο user.

£65 έδωσα για τους Sabbath από το 2ο διάζωμα (ήτοι τα πιο φτηνά). Floor αν θυμάμαι καλά είχε £90-95 FOS και £80 το GA.

Maiden: Event Info
Doors Open: 18:00
Price: £58.75 - £73.25 .

Metallica έδωσα £75 για Floor, τα πιο φθηνά είχαν 55-60 και στις κερκίδες χαμηλά £80-85.

Και δε συνυπολογίζω ότι οι μεν είναι Άγγλοι με όλη τους την παραγωγή εδώ.

Secret video

1 Like

Συμφωνώ αρκετά με το τελευταίο σου ποστ. Είναι επαγγελματίες, έχουν γράψει καλή μουσική, έχουν το πακέτο. Και όντως, με πολλές από τις πράξεις τους, δείχνουν ότι δεν επαναπαύονται. Όπως άλλες, όμως, δείχνουν ότι - είτε αυτοί είτε το μάνατζμέντ τους - τραβάνε τα λουριά όταν δε βγαίνει οικονομικά η κίνηση (με άλλα λόγια, δεν είναι το κριτήριο η καλλιτεχνική επιτυχία πάντα). Πολλά μέρη του προηγούμενου ποστ μου πηγαίναν ως συμπλήρωμα της άποψης του @QuintomScenario με τον οποίο συμφωνούσα στο κομμάτι του ρεαλισμού.

Αυτό που λες για καθημερινό άνθρωπο και ότι υπάρχει φιλοδοξία και μη εφησυχασμός σε εμάς, προφανώς δεν μπορώ να το απαντήσω. Δεν ξέρω καν ποιους εννοείς με το “εμάς”.

2 Likes

Σε ευχαριστω που με συμπληρωσες και πηρες διπλασιες καρδουλες απο μενα λογω προτερου εντιμου βιου! Συμφωνω κι εγω με οσα εγραψες φυσικα.

1 Like

@QuintomScenario Ρε συ ειπαμε χρωστας κατι…

7 Likes

@QuintomScenario έπρεπε να ήσουν ήδη στο ride the lightning :grin:

3 Likes

Σιγά μη σας πούμε και μπράβο ρε! Μπράβο θα σας πω όταν μου κάνετε δώρο ένα εισιτήριο να έρθω μαζί σας την επόμενη φορά. Που εντάξει, δεν είναι και κάτι εντυπωσιακό εδώ που τα λέμε…

4 Likes

Τύπωσε καμία αφίσα εσύ και κάτι θα κληρώσει και για σένα !
Τι φαμιλυ είμαστε άλλωστε;

3 Likes

Ρε μαλάκες από το καλοκαίρι έτοιμες τις έχω! Από τότε τους έχεις δει 4 φορές! Μπορεί και 5…

3 Likes

Κερναει ο ΚΕ :joy:

4 Likes

Επρεπε, αλλα εχω κολλησει γιατι δεν ξερω πως να εκφραστω ευγενικα για τη μαλακιουλα του Κιλεμολ :sunglasses:

3 Likes

https://www.vans.com/article_detail/vans-metallica.html

Ελεος, πριν 18 ωρες ελαβα το email και αν και δεν ειχα κοιμηθει ακομα, ειπα να το τσεκαρω σημερα με την ανεση μου… και εχουν εξαντληθει και τα δυο ειδη παπουτσιων, ΚΑΙ στο Metallica store, και στην σελιδα των Vans, με εξαιρεση το μποτακι που υπαρχει μονο ομως για γυναικες νανους. Θα πρεπει να παω να το ψαξω εξω στον αληθινο κοσμο…

Έτσι, κάνε τους λίγο ακόμα πιο πλούσιους.

2 Likes