Μetallica

1 Like

Γιατί να κάνει σαν πιθηκι :joy:

1 Like

Γελαει ο κοσμος με τρουχιλο

2 Likes

Το μονο με το οποιο γελαμε ειναι κοσμος που πιστευει οτι ο Στηβ Χαρις ειναι καλυτερος μπασιστας απο τον Τρουχηο

2 Likes

ναι ναι οτι πει το μεταλικα φαμιλυ

1 Like

Κακώς ασχολούμαι αλλά δηλαδή σας χαλάει τη μόστρα του καθωσπρέπει μεταλλά το παιχτικό στυλ ενός από τους αντικειμενικά καλύτερους μπασίστες αυτή τη στιγμή στο χώρο…οκ…να τον πάρουμε ένα τηλεφωνάκι να του τα πούμε ένα χεράκι…πάντως εκεί έξω έχω δει άπειρα ανθρωποειδή να φέρονται χειρότερα από πιθήκια (χωρίς να θέλω να θίξω τα πιθήκια για την ατυχή τους συγγένεια βάσει της εξελεγκτικής διαδικασίας των θηλαστικών).

7 Likes

Γιατι ειπες κανενας οτι δεν ειναι καλος μπασιστας; Απλα ποτε δεν μου αρεσει ο τροπος που κινεται στην σκηνη σε μερικα τραγουδια ενα απο αυτο ειναι και το For whom the beel tolls απλα καθε φορα που τον βλεπω γελαω .Δεν ειπα ποτε οτι ειναι κακος παιχτης η οτι δεν ειναι καλος μπασιστας .

το μεταλικα φαμιλυ παραλογιζεται - εχει χασει το τοπι.
Κανεισ δεν μιλησε για το αν ειναι καλος ή κακος μπασιστασ.
Μονο ο κουιντομσεναριο πεταξε την μαλακια του - απο τις καλυτερεσ που εχω διαβασει εδω μεσα παρεμπιπτοντως -και μετα οι αλλοι συνεχιζουν.
για να μιλησουμε σοβαρα, οσο φυσικα μπορουμε με την οικογενεια, το For whom ειναι στα top 3 live αγαπημενα μου Metallica τραγουδια. βλεποντασ ΤΟ τρουχιλο να κανει σα γελοιος μου γαμαει τη φαση…
ισως η χειροτερη σκηνικη παρουσια ever που εχω δει και εχω δει παααααααααααααρα πολλες

Ας ακουσουμε τον Lars [το μυαλο της μεγαλυτερης metal μπαντας ], να μιλαει για το “πιθηκι”…

Υ.Γ. Γαμει η λογικη οτι ο Trujillo ειναι παραξενος… Χμμμμμμ πολλες φωνες θα ακουγαμε και για τον Cliff τοτε , τον παραξενο τυπο , που φορουσε καμπανες και εμοιαζε με hippie. Γενικως , αποδεκτο ειναι οτι μας αρεσει στο ματι . Απο σεβασμο , μηδεν .
Καλα το εχει πει ενας γνωστος μου (ε, @shadowking69 ; ) . φοραει μπασκετικη βερμουδα … δεν ειναι και του ποδοσφαιρου , για να γουσταρουμε.

3 Likes

steveharris1

είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα…ή αγγλιστί pot calling the kettle black… ή περί ορέξεως κολοκυθόπιτα…

3 Likes

Το φαμιλυ συνεχιζει απο εκει που σταματησε - απο το χαοσ στο σκεπτικο του. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΕΡΜΟΥΔΑ. μονο στο μυαλο σας αυτα. αντε τωρα βαλτε καρδουλεσ.
ΥΓ. στα παπαρια μασ τι λεει ο Lars. εγω λεω τι βλεπω και αυτο που βλεπω ειναι ΓΕΛΟΙΟ.

2 Likes

και σου ειπα να μην κοιτας συνεχεια τα μουτρα σου στον καθρεφτη !

6 Likes

Θα τους δω Γενευη, η μονη πολη που ισως ισως θα εχει διαφορετικο stage μαλλον, καθως δν θα εχει κερκιδες…

2 Likes

Καλά, δεν υπάρχει σύγκριση ρε, προφανώς. Είναι σα να συγκρίνεις τον Λαρς με τον οποιοδήποτε ντράμερ μεγάλης μέταλ μπάντας.

Δε με ενοχλει ο Στηβ Χαρρις ως μπασιστας, καλα κανει και ειναι μετριος ο ανθρωπος, εχει προσωπικοτητα και στυλ. Με τον κλερβογιαν γελαω.

Νταξει ρε συ οχι και μετριος…
Το 70% των Maiden ειναι…

1ον: είναι το 90% των Maiden.
2ον: Υποθέτω ότι ο Quintom μιλάει από άποψη τεχνικής, η οποία τον κάνει αναγνωρίσιμο μεν, αντικειμενικά μέτριο δε.
3ον: Το ότι είναι μέτριος στο όργανό του βέβαια, δε σημαίνει ότι δεν είναι ηγέτης και πολύ μεγάλος συνθέτης.

2 Likes

Οκ εγω παντως δε νομιζω οτι ειναι μετριος στο μπασο…

1 Like

Τα ειπε αψογα ο furor (εκτος απο το ποσοστο φυσικα)

Δε φάνηκε κάτι τέτοιο όταν έλειψε ο Μπρους…

2 Likes