Μetallica

Καλυτερο ειναι αυτο απο τα σουβλακια που μας εδινε τα τελευταια χρονια , ενω μας ειχε μαθει στα φιλετα.

1 Like
4 Likes

Όχι δεν γουστάρουν καθόλου τα νέα κομμάτια ( καυλοφωνη James στο 5:30 ).

3 Likes

Α ρε μλκ… το χαμογελακι του στο 6:08 τον κανει να φαινεται λες και ειναι παιδακι ακομα.

Και εδω ειναι ολοι λες και ειμαστε 35 χρονια πισω (γαμει το βιντεο btw)

2 Likes

πρωτον ποσο γκέι ειναι αυτο που εγραψες
δευτερον

Πρωτον, οχι οσο γκει οσο αν εγραφα “το χαμογελακι του James τον κανει ερωτευσιμο” οπως ειχα σκεφτει να γραψω πριν θυμηθω οτι εχουμε και ομοφοβικους αντρακλες στο rockin

Δευτερον

4 Likes

Ακου τι λεει αμεσως μετα για τις κιθαρες…
Γι αυτο εδειξε μια διαφορετικη…

1 Like

Ο τυπος δεν καταλαβε οτι εννοουσα το 6:08 στο Moth Into Flame, στο οποιο απαντουσα, και νομιζε οτι εννοουσα στο 6:08 απο το βιντεο που εβαλα εγω παρακατω.

ΥΓ. Κι εγω με τη σειρα μου εβαλα το βιντεο δευτερη φορα γιατι δεν προσεξα οτι εβαλες και το δευτερο.

1 Like

Μας γαμησες…
Μας μπερδευεις με τα ελληνοαμερικανικα που γραφεις…:stuck_out_tongue::joy:
Ειμαι σε mood χοληστερινης ακομα…:sunglasses:

2 Likes
2 Likes

έκλαψα λίγο

1 Like

Να σταξεις έπρεπε…

Μάλλον στάζει ο @QuintomScenario και όλο το metallica family… σαν δεν ντρέπεστε λέω γω κοτζαμ άνδρες :stuck_out_tongue:

2 Likes

Όλο το κονσεπτ της κιθάρας, από τα ξύλα του γκαράζ της Metalli-Mansion μέχρι το “3132” με τον Cliff και το Orion είναι επικό. Φουλ του συμβολισμου.

BTW, όνειρο ζωής ένα live σαν αυτό στο Raspoutin με το event στο τότε σπίτι τους ή το Fillmore με το τουρ που έκαναν σε καποια μέλη του fan club στο HQ και σε άλλα μέρη συμβολικά για την ιστορία του Group (Battery str., Tommy’s joint κλπ).

Ελπίζω να ετοιμασουν κάτι και για τα 40 χρόνια που κοντοζυγωνουν

1 Like

Πανέμορφη κιθάρα όντως

ναι δικε μου πανεμορφη - να το συζητησουμε λιγο ακομα και να ποσταρουμε και αλλεσ φωτο γιατι εχει ενδιαφερον

1 Like

θα ήθελα μια πιο κοντινή ωστόσο με τις λεπτομέρειες να φαίνονται καλύτερα, αν μπορείς να βρεις μια πόσταρε σε παρακαλώ, με ενδιαφέρει πολύ η συγκεκριμένη

5 Likes

thanks @plex27

Ξεβρακωμα νουμερο 2.

5 Likes