Μetallica

Άρα τι μαλακιες μου αραδιαζες προηγούμενος?

Τον ριφοκρατωρα μην τον πιάνεις στον στόμα σου.Του κλανουν τα αρχιδια και οι τέσσερις μαζί.

Προσωπική σου άποψη.

Καλά ερώτηση είναι αυτή που κάνεις?
Οι Metallica έχουν meet 2700 euro να βγάλεις μια φώτο και ένα αυτόγραφο, άρα είναι καλύτερη μπάντα στα λεφτά…

Τουλαχιστον ο Μαστεην ανοιξε και το σπιτι του!! Οι αλλοι ενα ψωροαυτογραφο και μια ψωροαφισα μονο!!

Γιατί η δική σου τι είναι ρε μεγάλε που προσπαθείς εδώ και πόσα ποστ να μας πείσεις, ότι ο δίσκος των Priest είναι πολύ καλύτερος από Metallica

Ρε μην τρελενεσαι και οι Megadeth λεφτά θέλουν ο Mustaine δεν παίζει για την ψυχή της μανούλας του. Το θέμα είναι να βγαζεις κάτι ποιοτικό από όλο αυτό

Προσωπική σου άποψη.

1 Like

Με ΟΛΑ τα κριτηρια.

Ποια είναι τα κριτήρια αυτά ? Δεν διαφωνώ ότι οι Metallica είναι πολύ μεγαλύτεροι προφανώς , απλά από περιέργεια ρωτάω πως το κρίνεις.

Μα βρε παιδιά τώρα σοβαρά; Τι ρωτάτε; Προφανώς για τον καθένα κάποια μπάντα είναι καλύτερη από μια άλλη!

Όχι απλώς καλύτερος πολύ ανώτερος.

Νε όλοι λεφτά θέλουν αλλά αυτοί το ξεφτυλισαν τελείως.

Εγώ δεν είπα ποτέ ότι οι judas είναι καλύτεροι από τους metallica, αλλά στον καινούργιο δίσκο τους ρίχνουν στα αυτιά!

Μλστ

Για πες μου πως το ξεφτυλισαν ?

Χωρις συγκεκριμενη σειρα:

  • Επιδραση σε αλλες μπαντες
  • Αριθμο ανθρωπων που τους εχει δει live
  • Εισαγωγη νεωτερισμων σε μουσικο ειδος
  • Ιστορικοτητα των κλασικων δισκων τους (RTL, MOP, AJFA, TBA)
  • Μνημειωδεις και ιστορικες συναυλιες
  • Αντιτυπα που εχει πουλησει
  • Μοναδικοτητα
  • Συναισθηματικα, στιχουργικα, συνθετικα, ενορχηστρωτικα

Το τελευταιο ειναι αρκετα υποκειμενικο, αλλα προφανως την αποψη μου λεω, οχι την αποψη του Μητσου απο το περιπτερο. Τα αλλα, οχι και τοσο υποκειμενικα.

2 Likes
1 Like

3ημερο με 1200 ευρώ. Οχι υπογραφή και 2700.

Το χω γράψει προηγούμενος.