Μetallica

Θέλω την ταμπλατουρα απ’ το solo του Dave στο Phantom Lord και στο Metal Militia το 2011…

Την έκλεψε κι αυτήν ο Kirk

1 Like

Εγώ έχω βρει το χαμένο κινητό του kirk θα το δώσω στον Πρόεδρο μπας και ακούσουμε κανα σόλο της προκοπής ουαου ουαου…

για να τον δεις πρέπει να πληρώσεις…

8 Likes

Ναι, αλλά θα πας και σπίτι του!

8 Likes

γιατι οταν βλεπεις την φαμιλυ , δεν ειναι σαν να εισαι σπιτι σου ; Τι σοϊ οικογενεια ειναι αυτη αν δεν την νιωθεις σπιτι σου ;

5 Likes

Ναι και?

Πρόδωσες τον πρόεδρο, 1000 times goodbye κύριος

3 Likes
1 Like

Πάω να κάψω όλα τα cd των Metallica :stuck_out_tongue:

2 Likes

Πήγαινε βρες γκομενα φίλε :stuck_out_tongue:… Σε έχει φάει πολύ

τι σας πείραξε πάλι ο MegaDave ρε :love_you_gesture::love_you_gesture::love_you_gesture:


1 Like

Άλλος είναι ο αγαμητος εδώ μέσα…:thinking::thinking::thinking:
Αυτός που αλλά λέει χθες αλλά σήμερα και αλλά αύριο…

Χμμ μονο που φιλαρακι δεν ειχα ποτε θεμα με τους megadeth και μπορει ο Mustaine να ειναι καλυτερος κιθαριστας αλλα Metallica δεν εγινε ποτε και αυτη ειναι η αληθεια τωρα αμα δεν μπορεις να την δεκτεις δικο σου προβλημα.Μπορει να ειναι τυπαρα να θες να αραξεις μαζι του να πινεις μπυρες αλλα εχει και μεγαλο κομπλεξ.

κοιτα να δεισ φιλε ο Maustaine μπορει να ειναι και καλυτερος κιθαριστας απο τον Χετφιλντ μπορει και οχι αλλα αυτο δεν εχει σημασια αυτο που μετραει ειναι οτι ακομα κλαιει που εφυγε απο τους Μεταλικα αντι να κοιταξει να χαρει με την προσωπικη του καριερα που εχει βγαλει τον καλυτερο μεταλ δισκο ολων των εποχων φορεβερ εντ εβερ εκει εχει καταντησει ομως ειναι κριμα γιατι νομιζω οτι ειναι και γαμω τους τυπαδες κατα τα αλλα νομιζω οτι μπορει να αραζει με τον Κερυ Κινγκ και να πινουν μπυρες και να κανουν καμπινγκ στο σπιτι του και να εξηγουνε στους οπαδους τους πως παιζονται τα ριφ και τα σολο που εχουνε γραψει και ας μην εγιναν ποτε τους Μεταλλικα μονο απο τον Χαμετ ειναι καλυτεροι

4 Likes

Στα ονειρα του μαλλον

αποπση σου φιλε εγω εχω διαφορετικη γνωμη δε νομιζω οτι ειναι στα ονειρα του

4 Likes

O Dave παρά την προφανώς αναμφισβήτητη αξία του σαν κιθαρίστας , δεν ταίριαζε με τίποτα στους Metallica και γι’αυτό έφυγε.Ο χαρακτήρας του σε συνδυασμό με τους Hetfiled-Ulrich , ήταν ένα σχήμα που δεν θα μπορούσε ποτέ να λειτουργήσει , η μπάντα θα είχε κατά 99% διαλυθεί με σκοτωμούς.Κανονικά θα έπρεπε να ευχαριστεί την σιδηρά θέληση και το ξεκάθαρο όραμα που είχε ο Δανός για την μπάντα του.

Φίλε μου συμφωνώ σε πολλά μαζί σου, ξέρουμε το μέγεθος της μιας και της άλλης μπάντας κάπου κάνουμε και λίγο καλαμπούρι. Μπορεί σαν μουσικοί να είναι καλύτεροι οι Megadeth αλλά ξέρουμε στην επιτυχία δεν μετράει μόνο αυτό. Απλός κάποιοι εδώ μέσα λόγο την νεαρής ηλικίας τους και της αγαμίας τσιμπάνε.

1 Like