Μetallica

@NK_10 το σεπτεμβριο ειπαν θα ανακοινωσουν τις ημερομηνιες για το καλοκαιρι

Οι πιθανότητες να μπουν στο στούντιο τα επόμενα 2 χρόνια είναι απείρως λιγότερες από το να έρθουν στην Ελλάδα.

Το Justice δε νομίζω να παιχτεί ποτέ ολόκληρο.

3 Likes

Καλά αυτά περί εγκειρες πηγές είναι μουφες. Είχα ένα φίλο που είχε ένα φίλο που είχε ένα φίλο. Άμα δεν το δω με τα μάτια μου δεν το πιστεύω

1 Like

Πολυ ωραιο το κειμενο, αλλα ενας σοβαρος ακροατης που εχει μεγαλωσει με τον τροπο που περιγραφει ο φιλος σου, για μενα δε θα επρεπε να νιωσει καμια προδοσια και καμια αποστροφη ουτως ή αλλως. Ισα ισα που αν εχει μεγαλωσει με μια μπαντα, θα επρεπε να καταλαβει πληρως την πορεια τους και την εξελιξη τους, η οποια ηρθε σταδιακα και απολυτα φυσιολογικα.

3 Likes

http://m.tmz.com/?viewer_country=GR#2018/06/07/metallica-frontman-james-hetfield-beach-greece-mykonos-family/

Ωραίος…

3 Likes

You sexy motherfucker :yum:

2 Likes

τα μπανια του λαου

4 Likes

Αυτο που ευχομαι παντως ειναι αν ανακοινωθει ευρωπαϊκη περιοδεια τον Σεπτεμβριο να ειναι και η Ελλαδα στις ανακοινωσεις, μην περιμενουμε μετα ποτε θα τους σκασει να το ανακοινωσουν… Αν τους εχουν κλεισει δηλαδη, γιατι πολλα γινονται…

2 Likes

δεν πιστευω οτι θα εχουμε “νεες” προσθηκες. Οτι ανακοινωσουν τον Σεπτεμβριο αυτο θα παρουμε.

1 Like

Αλλιώς ταξιδάκι στην Ευρώπη :wink:

2 Likes

https://youtu.be/IQjrh8sAkIo όταν το τραγούδι είναι εκπληκτικό με όποιο όργανο και να παιχτεί πάλι εκπληκτικό είναι…

3 Likes

έχω βάλει στο αντίστοιχο θρεντ και κομμάτια από Μεηντεν

είναι κάποιοι εκεί έξω που κάνουν όργια με τις κλασσικές τους . Εδώ ο ένας


Δεν έχω ακούσει πιο όμορφη μελωδία. Δεν υπάρχουν λόγια για τα συναισθήματα που βγάζει το σημείο αυτό.

Σαν σήμερα η δεύτερη εμφάνιση των Metallica στην Ελλάδα

11 Likes

Το μεγαλύτερο λάθος/έγκλημα/μαλακία/κακή απόφαση/δεν ξέρω τι σκατά σκεφτόμουν κατάσταση στη ζωή μου ήταν που δεν πήγα σε αυτή τη συναυλία για να μη χάσω το έκτακτο μάθημα αγγλικών στο φροντιστήριο. Καμία θεότητα σε καμία θρησκεία δεν μπορεί να συγχωρέσει ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ… είμαι καταδικασμένος

8 Likes

H Metallica family σε συγχωρει …

Του χρονου που μπορει να ερθουν ή και να μην ερθουν ,παιζει να τους δεις ή και να μην τους δεις .

6 Likes

Γενικά ήξερα ότι ο Θεός συγχωρεί αλλά το Μεταλλικα φαμιλυ ποτέ

Επίσης ακούγεται από έγκυρη πηγή ότι δεν θα έρθουν οι Μεταλλικα αλλά θα είναι σα να ήρθαν

3 Likes

ρε μεγαλε … 3 Unforgiven εχουμε γραψει !

4 Likes

Το επόμενο δηλαδή δε θα είναι un4given? Θα είναι unfurorgiven?

1 Like

αυτος που φοβαται τον Lars και του δινει τα δικαιωματα του , παιζει να το εχει γραψει ηδη το Un4given :smile: