Μetallica

8 Likes

Εξωφρενικα καλος ηχος, εξωφρενικος Τζεημς, εξωφρενικοι ολοι οι Metallica, εξωφρενικα visuals, εξωφρενικο τραγουδι.

Μετα απο το 3:32 πηρα τη μαμα μου τηλεφωνο γιατι τρομαξα και κρυφτηκα κατω απο το κρεβατι.

3 Likes

Trapped Under Ice χρωστάς?

1 Like
2 Likes

Με αυτη την παραγωγη , με αυτο τον ηχο, με αυτη την σκηνοθεσια και με αυτη την ποιοτητα και τελικα το ανεβαζουν σαν ενα απλο Promo video tour !!!

Ποια επισημα DVD ρε μαλακες ; Πλακα μας κανετε ;

4 Likes

Καυλα

1 Like

Από τις καλύτερες συνεντεύξεις του Lars

Αγαπώ αυτή την youtub-ο-εκπομπη

1 Like

Πέρα απ’τη πλάκα και τα τρολς αν του χρόνου έρθουν τελικά θα έχουν πολύ δύσκολο έργο στο να ξεπεράσουν αυτό που έγινε χτες. Και δεν πίστευα ποτέ οτι θα το πω αυτό αφού με θεωρώ μέλος του φαμιλυ

1 Like

Σε πιο σημαντικα νεα:

Απο τη συναυλια που δεν πηγα γιατι ηταν υπερβολικα πανακριβη :sunglasses:
Γαμησε ο Κερκ.

2 Likes

Μόνη ένσταση ότι ίσως δεν γίνει καθολικός πανζουρλισμος όπως προχτές που δεν το έχω ζήσει ποτέ ξανά στη ζωή μου. Βλέπω τα βίντεο και όταν ανοίγει η κάμερα δείχνει ίδιες αντιδράσεις και πιο πίσω

Ήταν μεγάλη η δίψα φέτος

Κόσμο θα μαζέψουν, το μεγαλύτερο εμπορικό brand name

Θέλω να το ξαναζήσω αυτό το αίσθημα. Μακάρι να γίνει της κολάσεως και την ξαναβάλουμε καθαρή

3 Likes

Υποθέτω πως για να ήρθαν τόσοι περαστικοί στους Maiden τότε στους Metallica θα έρθουν ακόμα περισσότεροι…

Όπως τα λες και εγώ είπα ότι είναι δύσκολο αλλά οχι ακατόρθωτο. Αν όμως έρθουν θέλει γήπεδο

Στην ανακοινωση μετα το τελος του ευρωπαικου τουρ, δεν ειχαν πει για stadium tour το χρόνου στην Ευρώπη? Αυτο πρακτικα δε σημαινει οτι ειτε θα πανε σε σταδια ειτε δε θα πανε καθολου? Η αν τους τα σκασουν θα πανε οπουδηποτε, αρα και στη Μαλακασα? Γιατι γενικα οι περιοδειες βλεπεις ειναι Festival, Stadium, Arena κλπ

Αυτό έλεγα κι εγώ, τι να πω θα δούμε. Γενικά υπάρχει αισιοδοξία πάντως…

Με 49€ εισιτήριο σε συναυλία Metallica 50000 θα έχει αλλά επειδή πουλάνε περισσότερο από Maiden θα έχει 100€…
Μην μου πείτε ότι με 100€ εισιτήριο στους Maiden θα είχε τόσο κόσμο όσο προχθές…

Stadium tour βάζουν μέσα και τα φεστιβάλ. Όχι κλειστά με λίγα λόγια.

Το πόσο μεγάλη θα είναι η προσέλευση θα εξαρτηθεί από την τιμή. Αν μιλάμε για τα φετινά επίπεδα θα έχει εξίσου πολύ κόσμο. Αν μιλάμε για 70-80 ευρώ θα έχει λιγότερο

Βασικά κοστίζουν και σαν αμοιβή περισσότερο… Αλλα αφού πήγε φέτος δε χαμηλή τιμή μπορεί και στους Μεταλλικα να βάλει 70€ πχ

Εγώ θα το έβρισκα μια χαρά.

Και χαμηλότερα μπορεί δεν είναι τόσο τραγικά παραπάνω η αμοιβή τους. Με 60 ευρώ εισιτήριο λ.χ. και 20.000 κομμένα εισιτήρια του αφήνει κέρδος. Που θα είναι αρκετά παραπάνω τα εισιτήρια, μόνο 20.000 δεν έκοψαν ποτέ εδώ.

1 Like

Αν έρθουν του χρόνου το μόνο που εύχομαι είναι να γίνει σε κανένα γήπεδο κι όχι στο χωράφι…
Το χωράφι ίσως αποτρέπει πολλούς…

2 Likes