Μetallica

λεγοντασ φασιστεσ τους mods παιζεισ το κεφαλι σου

Τους 1000mods εννοουσα, μη με σκοτωσετε.

το μαζεψεσ τωρα

Το ότι οι mods είναι περισσότερο Metallica fanboys (κάτι που οκ είναι φανερό) είναι κάνα έγκλημα? Έπρεπε όταν τους βάλανε να ρωτάνε τι μουσική ακούνε και να χωριστούν μισοί μισοί? Δεν το ήξερα…περισσότερο ανασφάλεια δείχνουν τα παραπάνω , γεγονός που είναι και λίγο αστείο για έναν maidena αυτή την περίοδο αφού δεν έχουν περάσει ούτε 2 μήνες από μια συναυλία που πήρε αποθεωτικές κριτικές από ΟΛΟΥΣ , και υπάρχει μπόλικος κόσμος που την θεωρεί την καλύτερη metal που έχει γίνει στην χώρα.

Αν επηρεαζει τη λειτουργια του forum και απαιτει να λειτουργει σα Metallica φανκλαμπ, σιγουρα ειναι οχι εγκλημα, αλλα προβληματικο.

Κατα τ’ αλλα ελπιζω να αναφερεσαι στον Clairvoyant λεγοντας “maidenas”

Κλερβογιαν, την επόμενη φορά που θα ποστάρεις κάτι μη σχετικό εδώ πέρα θα φύγεις για καιρό. Δημοκρατικά πάντα.

6 Likes

@Ror Βάλε μια τάξη εδώ μέσα ρε μαλάκα! :sunglasses:

8 Likes

14 χρονων no leaf clover ο λογος που αγορασα την πρωτη μου κιθαρα

2 Likes

Ο κόσμος θέλει μέσα στο σετλιστ να ακούσει eye of the beholder, frayed ends of sanity, to live is to die, dyers eve…

Μεχρι τωρα ο κοσμος ηθελε τα καινουργια. Τι αλλαξε στο φαμιλυ; Ειμαι μεσα στο θεμα ετσι δεν ειναι;

E βάζουμε και μερικά παλιά μέσα, έτσι για την αλητεία!


Ωπα τι έγινε εδώ :stuck_out_tongue:

Το “καθε φορα” ειναι πιο υπερβολικο κι απο την αποψη του @pantelis79 για το Ænima (ακα καλυτερο αλμπουμ των 90ς).

Εχουμε Σεπτεμβριο του 2018. Εχουν περασει δυο χρονια απο τοτε που ο Prophecy aka Clairvoyant aka Moonchild συντομα οπως το παει, εχει αρχισει να τρολλαρει σε αυτο το τοπικ. Τις πρωτες 50 φορες δεν ειχε καταλαβει ο κοσμος οτι ηταν ενα κακογουστο troll, και ετσι προσπαθησε να κανει διαλογο. Τις επομενες 50 φορες, οπως αρμοζει σε trolls, ο κοσμος τον αγνοησε, θεωρωντας οτι οπως κανει καθε troll οταν δεν πετυχαινει το κακογουστο attention whoring του, θα εξαφανιστει κι αυτος πισω στη σπηλια του. Τις επομενες 100 φορες τον πηραμε στην πλακα και τον δουλεψαμε ψιλο γαζι, μπας και βαρεθει και φυγει. Καπου εκει εφαγε ban και επεστρεψε με το παρον του username. Εκτοτε, ακολουθησαν ακομα καμια 100αρια φορες που ο κοσμος προσπαθησε να τον αντιμετωπισει με μια απο τις παραπανω μεθοδους, ή με flag και report, αλλα αυτος επεμενε, γιατι τον διασκεδαζει να κανει κακογουστο χιουμορ απο οτι φαινεται. Ε μετα απο αυτο, ναι, καποιοι πεφτουμε στην παγιδα να του πεταμε ατακες για Maiden, σχεδον καταναγκαστικα, μιας και τριγκαρει ευκολα με την αγαπημενη του μπαντα.

Αρα για να ειμαστε σωστοι, πρεπει να λεμε οτι ο κοσμος μπαινει στο τριπακι και του απανταει κατι για την μπαντα που λατρευει, καθε φορα μετα τις πρωτες 200 φορες. Το οτι ειναι οι Maiden ειναι και τυχαιο παρεμπιπτοντως, θα μπορουσε να ειναι οποιαδηποτε μπαντα. Απλα με αυτους τριγκαρει, τι να κανουμε τωρα.

1 Like

Η αληθεια ειναι καπου στη μεση. Τις περισοτερες φορες το φαμιλυ ωντας κομπλεξικο ξεκιναει την κουβεντα για τους μεηντεν. Βλεποντας κατι τετοιο μονο ηλιθιες κουβεντες μπορουν να γινουν. Το εχω ξαναγραψει , τα κοριτσακια οταν ημουν πιτσιρικας καναν σαν εσας οταν κρατουσαν την μανινα και βλεπαν τις αφισες. Ειδικα εσυ θα πρεπει να μου χρωστας χαρη γιατι πηρα την θεση σου σαν του πιο μαλακα στο φορουμ. Μαλλον αδικως. Ειμαι μεσα στο θεμα; Και επιτελους τι ειναι το προφεσυ εκτος απο τεραστιο επος απο τον καλυτερο δισκο της καλυτερης μπαντας του συμπαντος;

Εχει ενα σωρο μαλακες χειροτερους απο μενα, τα ειπε ο serpass πριν απο μενα. Το Prophecy ειναι μια χαζομαρουλα.

Εδω εχει γινει το φορουμ φαιτ κλαμπ με ραντεβου για τσαμπουκαδες και σας πειραξα εγω; Τωρα αν μιλας για το τραγουδι μολις πηρες ξανα το σκηπτρο.

Σιγα τη μαλακια τραγουδι. Φιλε μου εμενα δε με ενοχλεις, αλλοι ειναι που ενοχλουνται περισσοτερο. Σου απανταω στον χαβαλε σου με παρομοιο χαβαλε, γενικα με εκφραζει αυτο που ειπε ο Shadowking69. Απλως απαντουσα στην απορια του vagalex.

Που εχουνε παιξει ραντεβου για κσυλο και δεν τα εχω δει? Ελπιζω το ραντεβου να ειναι στην Γουβα του Βαβουλα γιατι οπουδηποτε αλλου δεν ειναι legit.

on topic: τι κομματαρα το No Leaf Clover, να μην σχολιασω τις “αντιδρασεις” του κοσμου απο κατω.

2 Likes

Χαιρομαι που ολοι κανουμε χαβαλε. Φιλακια στο αμερικα. Για το τραγουδι γουστα ειναι αυτα. Εςενα προφανως σου αρεσει το invisible kid .