Μetallica

ναι αλλα στα αρχιδια μας τι λεει η μαμα . Εμεις θελουμε μονο να πηδαμε στη φωτια !

Λες και το χεβυνες ειναι αποδειξη της ποιοτητας.

Υ.Γ. ειναι τοσο προσωπικο το κομματι που ΔΕΝ το εχουν παιξει ΠΟΤΕ Live. Μονο 2 φορες αν θυμαμαι καλα μονος του ο Hetfield. Αλλά τι ξερω εγω ; εγω ειμαι του φαμιλυ . Εκεινοι που νομιζουν οτι ΔΕΝ ειναι , ξερουν καλυτερα.

3 Likes

3 φορές από τον James και μια από τους Metalllica λέει το setlist.fm
κι αυτή μόνο από τον James

1 Like

Προφανως δεν εχεις δει maiden , δεν νομιζω να εχει επηρεσει η ηλικια τον harris και τον dickinson, βλεπεις την καυλα στο προσωπο τους. Τωρα το τι μου λετε εσεις για το μαμα σεντ τα ακουω βερεσε.

ειναι επειδη εχεις αγνο μεταλ στη θεση της καρδιας, λογικο να τα ακους βερεσε

1 Like

Αμα παιζεις φλωριες απο τα 20 σου, λογικο να παιζεις φλωριες και στα 50 σου, βγαινουν πιο ευκολα λαηβ. Εχουμε δει Μεηντεν λαηβ και ξερουμε.

Δεν νομίζω ότι οι Maiden είναι πλέον το ίδιο. Σιγά μην παίζουν αυτά που έπαιζαν στα 80s

Αγνο ατσαλι εχω

Ενταξει δικε μου με ρουπωσες, μου εχεις βαλει ποστα. Δεν ξαναμιλαω.

Πριν γραψεις κατι διαβασε καλυτερα , αν δεν καταλαβαινεις πες μου να σου εξηγησω τι εννοω. Δεν ειναι ντροπη

1 Like

Sweet Amber

το οτι προτιματε το No Leaf Clover απο το Beholder και αυτο

απο τον Jason με ξεπερναει.

Αυτό που φαινόταν εδώ και καιρό έγινε πραγματικότητα τελικά.Το topic πλέον δύσκολα διαβάζεται.Λογικά σε λίγο θα φτάσει και το Maiden σε αυτό το επίπεδο.Μπορεί να είναι και καλύτερα θα γράφουμε περισσότερο για άλλες ‘μικρότερες’ μπάντες.

1 Like

Τα έχει σταματήσει αυτά ρε, τώρα φοράει και παντελόνια. Αλλά πραγματικά δεν είδα κανέναν να λέει ότι προτιμάει το ένα κομμάτι αντί του άλλου. Προφανώς η κουβέντα είναι υποθετική, ας πούμε εγώ τους έχω δει 4 φορές και θα ήθελα να παίξουν και πιο σπάνια κομμάτια. Αλλά όπως βλέπεις έχουν γενικά το στοιχείο της έκπληξης στην σετλιστ τους, αντίθετα με τους δικούς σου που δυστυχώς δεν το έχουν. Φυσικά ποτέ κανένας καλλιτέχνης με τόσο μεγάλο back catalogue δεν μπορεί να ικανοποιήσει τους πάντες.

FYI
δεν σχολιασα τα παντελονια και οχι δεν τα εχει σταματησει.

ποιοι ειναι οι δικοι μου? αν εννοεισ την μεγαλυτερη μπαντα του πλανητη δεν ειναι μονο δικοι μου ειναι ολων μασ

Κατάλαβα τι εννοείς απλά σου έδωσα και έξτρα πληροφορία.

ναι όλων μας δεν αντιλέγω αλλά να πούμε και κανένα στραβό τους ε; δεν κάνουν μόνο οι άλλοι στραβά.

Κιρκ Χαμετ, ο μονος ανθρωπος που θα κανει κοκορακι μπροστα σε 50 χιλιαδες κοσμο και θα σηκωσει χερι μετα “ει, ηχοληπτα, εδω κατι παιζει”. <3 Συγκινητικοτατο το οτι ακουστηκε No Leaf Clover κατα τα αλλα.

Διαβασα τι λες και απλα ειναι για γελια αλλα πρεπει να μην σουν πηγαινουμε και πολυ κοντρα εισαι σκληρος καριολης εσυ

Καραγκιοζλίκια Trujillo > καραγκιοζλίκια Gers.

Σαν σημερα πριν 10 χρονια κυκλοφορησε το Death Magnetic! Αγαπημενο τραγουδι ;

1 Like