Euro 2016

Κρίμα γιατί οι Αλβανοί κρατούσαν με νύχια και με δόντια το αποτέλεσμα…Θύμιζαν Ελλάδα του 04 με τύχη , άμυνα κτλπ

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αυτος ο Μαρσιαλ πολυ τραγικος!!
δεν εχει καθολου εμπειρια ακομα για να παιζει βασικος στην εθνικη ομαδα!!
Δεν ξερω γιατι δεν εβαλε απο την αρχη Πογκμπα και Γκριζμαν!!

Παντως τους λειπει και ο δευτερος καλυτερος παιχτης τους (Μπενζεμα), που ειναι σημαντικη απωλεια.

@Dallas Kαλα αυτα ειναι και λιγο εξιδανικευσεις που κανουμε εμεις.Η Γαλλια των παικτων που αναφερεις ειχε δυο παταγωδεις αποτυχιες στο Μουντιαλ του 2002 και στο Euro του 2004.Την πρωτη φορα της εκανε πλακα η Σενεγαλη(στο πρωτο της ματς σε αυτο το επιπεδο) και τη δευτερη η Ελλαδα.Ολοι μπορουν να τους χτυπησουν ολους,ειδικα οταν οι βασικοι σου παικτες εχουν τραβηξει κουπι ολη τη σεζον με 50-60 ματς ο καθενας.

Επισης,οσοι λετε για τον Μαρσιαλ,ολη την χρονια ηταν εξαιρετικος παιζοντας για πρωτη φορα premier league στα 19 του.Μια χαρα παικτης ειναι,πολυ καλος στο ενας με εναν,δεν του βγηκε το ματς οπως και στους περισσοτερους Γαλλους.Ο Ζιρου που ειναι ενα ορθιο αγγουρι με μονο σκοπο την υποδοχη στις γιομες ή την κεφαλια,σας ενοχλει λιγοτερο?

Ο Παγετ βασικα ειναι ωραιος παιχτης. Μ αρεσουν πολυ οι απλες καθετες που προσπαθει. Τι ξενερα παντως. Να χω πιασει Σλοβακια, την ισοπαλια κ να χανω αυτο το οβερ :confused:

@rebel . Μην συγκρίνεις Αλβανία με Ελλάδα ρε ! Ιερόσυλε! Τότε βγάζαμε 3 ομάδες τσαμπιο λιγκ να πούμε . Όλη η ομάδα μας ήταν ένας και ένας . Μας υποτίμησαν και τους κοπανησαμε έναν έναν .

τι γκολαρα εβαλε ο Μπειλ???
εκπληξη να αποκλειστει απο τοσο νωρις η Αγγλια αν χασει σημερα και αν δυσκολευτει
και με τη Σλοβακια.

ηταν και ο χαρτ στημενος οπου ναναι…καλα να παθει, αλλα γενικα ναι ωραιο γκολ
τωρα θα σκουζουν πιο πολυ οι αγγλοι που δεν τους δοθηκε πεναλτι

καλα αμα παραμεινει το 1-0 θα πεσει πολυ γελιο μιλαμε

και η ουαλια?

Εντάξει πιο πολύ το έπνιξε ο Χαρτ

Έχω αρχίσει να λυπάμαι τα βλαμμένα…

Πεναλτι δεν υπηρξε, και γενικα βλεπω οτι η διαιτησια ειναι με το μερος της Αγγλιας.
Αθλιος Ρουνει, αλλου γιαλλου Walker-Kane. Τον Vardy ποτε περιμενει να τον βαλει ?
Αλλα τι να περιμενεις απο μια εθνικη/Tottenham.

Προς στιγμην μου φανηκε οφσαητ το γκολ της αγγλιας

τουλαχιστον τον βαρντυ αστον βασικο ρε προπονητη της πλακας

η μπαλα του ηρθε απο παιχτη της Ουαλιας

λυπη, απογνωση, παρηγορια, εφησυχασμος, χαρα, και εκσταση,
ολα αυτα σε 20 δεπτερολεπτα


μονο που στο τελος πηγε αναποδα η φαση :stuck_out_tongue:

Δεν έχει σημασία. Σημασία έχει αν ήταν offside την ώρα που έκανε τη μπαλιά ο συμπαίχτης του.

Καλό που νίκησε η Αγγλία. Για να απολειστεί αργότερα :lol:.

Εννοείται ότι έχει σημασία, duh.

Το γκολ δεν ήταν οφσάιντ πρώτον γιατί ήταν καλυμμένος όταν έγινε η σέντρα και έπειτα (όταν δεν ήταν πια καλυμμένος) η μπάλα τού ήρθε από αντίπαλο. Αν η κεφαλιά γινόταν από συμπαίκτη του εννοείται θα ήταν οφσάιντ, γιατί, εμ, είναι οφσάιντ. Φαντάζομαι διάβασες το άρθρο στο κόντρα που το έγραψε κάποιος μεθυσμένος;

Διαβαζα κι εγω για την γκολαρα του Μπεηλ και ειδα ενα σχετικα καλο σουτ που το επνιξε ο Χαρτ.

Τιμια Βορειος Ιρλανδια. Κριμα για Ουαλια.

Δεν ήξερα τι λέει το κόντρα ρε. Αν ο Βάρντι ήταν μπροστά από τη μπάλα όταν του έγινε η μπαλιά από τον συμπαίχτη του, θα ήταν offside. Από εκεί και πέρα, από τη στιγμή που δεν παρεμβλήθηκε πόδι Άγγλου, δεν υπάρχει offside. Το ίδιο πράγμα λέμε.

Το contra είναι για το πέος όπως τα περισσότερα site με τους τιτλους, ψαρεύουνε κλικ γιαυτό είδες “ΤΡΟΜΕΡΟ ΓΚΟΛ” και μετά βλέπεις τη σούπα. Μην τους χαρίζετε κλίκ να σταματήσουν να γράφουν μαλακίες τα γίδια. Όλα για τα φράγκα γαμώ το είδος μας. άσχετο κράξιμο :stuck_out_tongue:

πιο βαρετο ματς απο το Γερμανια- Πολωνια δεν εχω ξαναδει!!
Ξεκαθαρο οτι επαιζαν για το Χ αλλα καντε καμμια ευκαιρια της προκοπης!!
Για τα ματια μας τουλαχιστον που κουραστηκαν να σας βλεπουν