Eurovision

Για να δούμε #-o :lol:

Ο πιο τραγικός θεσμός έβερ συνδυάζεται με τους πιο τραγικούς Έλληνες τραγουδιστές έβερ! Καλή φάση!

λατρεμενοι μοδ γιατι το βλεπω το τοπικ να καταληγει σαν αυτο με τους τοκιο χοτελ…

Τι ειν’ τούτο?

Ωραίο, πολύ ωραίο:lol2: Πάντως έχει χαβαλέ. Λοιπόν, μπορεί να ειναι off topic, αλλά κατι άκουσα οτι οι Apocalyptica θα εκπροσωπήσουν τη Φιλανδια και δεν μου πολυάρεσε…:-k Αλλά μπορεί να λέω και βλακεία

Καλα αυτος ο θεσμος ειναι για γελια, και τα 3 κομματια ειναι τρισαθλια… Αν τον μετατρεψουν σε μεταλ γιουροβιζιον κατι γινεται…

:thumbup: :wink:

Aπ’τη μια θα θέλα να μας εκπροσωπήσουν οι Rotting Christ(ή έστω οι Firewind) και τότε να δεις πως παίρνουμε την πρώτη θέση δια περιπάτου αλλά απ’την αλλή επειδή ο θεσμός είναι για τα ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ δε θέλω να πάνε οι παραπάνω μπάντες γιατί δεν ταιριάζουν στο κωμικοτραγικό κλίμα…

καλα μιλαμε για μεγαλο πανηγυρι
και ιδιαιτερα η σχεση που χει η καγγουροχωρα μας με αυτο το τσιρκο
και πραγματικα δεν καταλαβαινω το νοημα της
που αν ειχε ποτε,πλεον δεν υπαρχει

στελνουμε “καλλιτεχνες” να τραγουδησουν τραγουδια που δεν το κανουν στην κανονικη τους δουλεια!
δηλαδη ποσο τραγικο??
αν πχ ο διαγωνισμος ητανε ροκ,να στε σιγουροι οτι θα στελνανε τους ιδιους να πουνε ροκ κομματια,ντυμμενοι κλασσικα με τζιν και δερματινο!!χαχαχα

ου ρε ξεφτιλισμενοι

Αρνουμε να ψηφισω για μενα δεν ισχυει το οτι στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος:lol:

Thread με λογο υπαρξης…

καλομοιρα γιατι ειναι σετσυ

Ποια ειναι η Χρυσπα?Καλη?(οχι μουσικα, εκει μπορω να φανταστω την αξια της :p)

Καλομοιρα και εγω!:smiley: :stuck_out_tongue:

Δεν τα έχω ακούσει ακόμα, αλλά η Χρύσπα είναι για μεγάλα πράγματα :naughty:

Και σταματήστε επιτέλους με τη μιζέρια και τον σνομπισμό. Τα πανηγύρια είναι για τον χαβαλέ και τη διασκέδαση.

Εγώ θα το δω καθηλωμένος με κάμποσες μπύρες, πίτσες και καλή παρέα, ως συνήθως. Ελπίζω να μην πάψω να είμαι τρου, και όταν ξαναβάλω το cd mastodon να μη βγάλει χέρια και με μουτζώσει

καλομοιρα θελω να παει,αλλα το κοβω να πηγαινει ο μαρτακης…

αν πηγαιναν αυτες οι μπαντες τοτε α)θα ειχε ερθει η συντελια του κοσμου β)ο σακης κ ο gus θα ηταν για ψυχιατρειο κατευθειαν η με ολικη αμνησια τελοσπαντων! γ)θα τους σερναν τα χιλια μιρια ολοι οι αμορφωτοι μογγολοειδημονες κ οι ανθρωποι θα παιρναν τα βουνα κ θα κανα προσευχες στον βουδα guess!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αγαπαμε Χρυσπα

Αν δω τους Firewind να παίζουν στη Eurovision παίζει και να πηδίξω απο το παράθηρο…

Καλα, εννοειται οτι ΚΑΘΕ χρονο βλεπουμε Γιουροβιζον.

Αν και το 2005 εχασα Παπαριζου λογω Isis.

Αλλα το 2006 με Lordi επεσαν χοντρα γελια. Ειχαμε μαζευτει καμια 15αρια ατομα σε σπιτι και 3 ημασταν που υποστηριζαμε τα τερατα ενω ολοι οι αλλοι Βισση. Και οταν επεφταν τα 12αρια και πανηγυριζαμε μας κοιταζαν με μισο ματι!

Περσι νομιζω ειδα μονο την ψηφοφορια…

Μαρτάκης για να γουστάρουμε.