Eurovision

+10000, πολύ ωραίο κομμάτι :slight_smile: Χαβαλετζής τύπος, ωραία παρουσία στη σκηνή, κατάπιε και το ήλιο για να γίνει ψιλή η φωνή του :stuck_out_tongue: Το κομμάτι επίσης είναι άκρως καλοκαιρινό :smiley:

Επίσης πολύ ωραία κομμάτια της Κροατίας, Σερβίας, Πορτογαλίας και Αλβανίας :smiley:

Aυτο. Ανετα ακουγεται. Οπως και της Αγγλιας αρκετα συμπαθητικο και αυτο που μου εκανε εντυπωση (που ειχε σταρατη μουσικη απο πισω) ηταν της Νορβηγιας.

Οι Γερμανοί πάντως, μας έδωσαν το 12αρι επειδή τους πουλήσαμε τον ΟΤΕ, ήταν όρος της στρατηγικής αυτής συμφωνίας…

Tίποτα δεν είναι τυχαίο…

E, ενταξει τοτε! Τους πιασαμε κωτσο! Αφου η Γιουροβιζιον ειναι το σημαντικοτερο γεγονος της ελληνικης πραγματικοτητας!

εν τελει μ αρεσε η σκηνικη παρουσια τ αζερμπαιτζαν και καπως το τραγουδι της πορτογαλλιας .παντως δεν μας αξιζε η 3 θεση…

Ναι όντως έπρεπε παραπάνω!

:stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=5WM5Q98iv0o&feature=related #-o :lol:

ΥΓ Sorry αν εχει ανφερθει ηδη.:roll:

#Τα φετινα ειναι ολα μαπες παντως

Ποια χρονια ηταν καλα ομως θα μου πειτε:p

φιλε,μεσα σε ολες τις μλκιες που πηρε το αυτι μου,εμενα αυτο που μαρεσε παρα πολυ ειναι της κυπρου…πραγματικα πανεμορφο τραγουδι.

αξιζει να βλεπεις γιουροβιζιον μονο και μονο για τους κομματους(οχι τους μουσικους)…

Εγώ ψηφίζω Σάάάάάκηη (LLLL)

Έπρεπε να μην περάσει ο Σάκης, να γελάν και τα τσιμέντα μετα . Και να πω και την αλήθεια θα το γούσταρα!! Εμένα μου άρεσε της Σερβίας, αλλά πήρε τα τρία του Μητρία. Οι βουλγάροι πλάκα μας κάναν ; Μπήκαν στην Ε.Ε. και σάλεψάν ;

Με μια πρόχειρη ματιά φέτος είναι η πιο μάχιμη χρονιά τα τελευταία 10-15 χρόνια. Αξίζει η κουβέντα να μεταφερθεί στο “η πιο όμορφη” μόλις τελειώσει ο σαβουροδιαφωνισμός, να ανοίξει το ματάκι μας8O

H Εσθονεζα τις εχει ολες παντως…:!:

Χώστε καμιά φωτό ρεε να δούμε και μεις.

Πραγματικά ξετρελάθηκα με τον κόμματο από το Αζερμπαιζαν! Μανούλααααα!!! Και η άλλη η Ουκρανέζα είναι μεγάλο Σκυλί του Πολέμου, τι ανοίγματα είναι αυτά κούκλα μου??? Α, μουσικός είναι ο διαγωνισμός??? :stuck_out_tongue:

προτείνω να δημιουργηθεί subforum στο πιο όμορφη! 8)

:lol::lol::lol::lol:

Μπα σε καλό σου όλο αστεία λες σήμερα.

Έκατσα με την τρελή την δικιά μου να το δούμε χθές και φυσικά με έπρηξε με αυτόν τον κακάσχημο τον Σάκη :roll: αλλά της έκανα μεγάλο πόλεμο…μιλάμε για πολύ γέλιο!
Ας βρούμε κάνα βιντεάκι για κάποιους που δεν το είδαν:


Αζερμπαιζαν…