Eurovision

καλά πάντα τραγικά ήταν τα ονόματα…:stuck_out_tongue:

Καλύτερα πάντως που την έγραψαν στ αρχιδια τους φέτος τη γιουροβιζιον… Αρκετά πια με τα τζάμπα λεφτά. Δες το όμως κι απ’ την θετική πλευρά, μια υποθετική φετινή νίκη θα’ χει μεγαλύτερη αξία λόγω των δυσκολιών :wink: :lol:

απο τη στιγμη που εδιωξαν εκεινη την πολωνεζα εγω δεν στηριζω την ελληνικη αποστολη

Ε, λιγα για τις μελισσες!
Τους ειδα λαηβ οταν πηγαμε 5μερη και μου αρεσαν πολυ σαν σκηνικη παρουσια. Βεβαια το τραγουδι ειναι μια μαπα σκετη και μιση. :stuck_out_tongue:

Που σκατα θυμηθηκαν τον Αλκαιο με το ringtone που παιζει κι ολας στην αρχη του κομματιου, ουαν γκοντ νοουζ.

Εγώ πάντως χαίρομαι με τον αλκαίο στη eurovision. Πρώτη φορά βλέπω να πηγαίνει κάποιος που το θέλει ο ίδιος, και το κοινό φυσικά. γιατί τόσα χρόνια με τους ίδιους και τους ίδιους>> σάκηδες, βίσσες, παπαρίζες… όλα τα χαηδεμένα της εγχώριας σοουμπιζ… έλεος…

"[SIZE=“4”]έκαψα απο χθές, ΟΥ! νύχτες μου παλιές ΟΥ![/SIZE]

χαχαχαχαχαχαχ άκουσα το τραγούδι…

Γουστάρω άπειρα τελευταία θέση φέτος!

bump.

Μετά από μια μινι-έρευνα, τα headquarters έχουν να πουν τα εξής:

  • Μακράν η πιο αδιάφορη Γιουροβύζιον αφού δεν συμμετέχουν οι Ναυαρχίδες ΤΣΕΧΙΑ και ΟΥΓΓΑΡΙΑ.

  • Στηρίζουμε τίμια προσπάθεια Γιώργου Αλκαίου να καταλάβει την τελευταία θέση. Αν αποτύχει, παρακαλείται να ετοιμάζεται SOTIS.

  • Στηρίζουμε Ρωσία που στέλνει τον μικρό θεούλη Peter Nalitch. Για πάντα αρχηγός στις καρδιές μας.

ΑΛΛΑ ΠΡΟΠΑΝΤΟΣ:

  • Στηρίζουμε την υπερτίμια συμμετοχή ΣΛΟΒΑΚΙΑΣ με το υπερθεϊκό υπερπίπινο Kristína Peláková. Δεν ποστάρω στο “πιο όμορφη” για να μην το γρουσουζέψω. Μεγάλο ταλέντο.

[SPOILER]

πλιτσ.[/SPOILER]

καλή η πελάκοβα αλλά η κροατία στέλνει power trio

feminnem…8)

[SIZE=“1”]αυτές είναι άσχημες ε.
[/SIZE]

η δεξιά μου κάνει…8)

Και αυτη απο την Αρμενια ειναι φοβερη.Δνε θυμαμαι πως την λενε.

παίρνω το μεσαίο.

Eva Rivas

Αυτό μου αρέσει στη Euroβιζιον…
Τα τραγούδια δε χρειάζεται να τ’ ακούσεις…
Μόνο να τα βλέπεις… :lol::lol::lol:

και η ρουμανία έχει επίσης ισχυρή συμμετοχή.

paula seling.
θέτει υποψηφιότητα.

ενας σκατοδιαγωνισμος ειναι και τιποτα αλλο…καθε χρονο η ιδια μαλακια με τη ψηφοφορια…ελεος

γιατι αν θα ηταν σωστη η ψηφοφορια θα αλλαζε κατι??

πάντως το τραγούδι που κέρδισε δεν ήταν κακό.:oops:
και είναι και σύγχρονο, πράγμα σπάνιο για τη γιουροβύζιον.
επίσης μου άρεσε η γερμανίδα…:roll:

μετα τους λορντι το χαος απλα…

Eγω 4 τραγουδια ειδα!Τα 3 ηταν τραγικα και το 4ο ηταν της Γερμανιας που για να πω την αληθεια και εμενα μου αρεσε :stuck_out_tongue:

εμενα μου αρεσαν τα παιχνιδια της καμερας με τα βυζια της αρμενιδας

η αρμένια πάντως δικαίωσε τη γιουροΒΥΖΙον…:stuck_out_tongue:
το album της γερμανίδας πάντως το ανέβασαν οι ρώσοι (:p) και μπορώ να πω πως δεν είναι κακό…έχει κάτι τζαζ στιγμές μέσα,κάτι σαξόφωνα…
τεσπα έχει τις στιγμές του…