Evanescence

Mαλλον δεν καταλαβες τι ηθελα να πω εγω.Τα εισιτηρια συνεκρινες και εγω σου δωσα μια απαντηση.Το λογικο ειναι μια μπαντα με τετοια ιστορια να εχει ακριβοτερο εισιτηριο.Συμφωνα με τη δικη μου λογικη τουλαχιστον.
…Και αραξε λιγο.

Οι evanescence εχουν ενα μετριο δισκο και μια πατατουλα. Υπαρχουν πολλες μπαντες με ενα μετριο δισκο που εχουν πετυχει και δεν λεμε τιποτα. Οταν ομως σου βγαινει η κακοφωνη και χοντρη (δεν ειναι κριτηριο, αλλα ουτε για ομορφια δεν μπορει να περηφανευτει :p) και σου λεει οτι η ΘΕΑ δεν εχει συναισθημα, οσο και να τους βρισεις δεν ειναι αρκετο.

Αυτο το λες εσυ. Εγω λεω οτι εχουν εναν καλο δισκο και εναν πολυ καλο και οτι η Amy εχει πολυ ωραια φωνη και ειναι και ομορφη (αυτες μου αρεσουν εμενα ρε φιλαρακι, δεν γουσταρω τις ανορεξικες τι να γινει). Γιατι να εχεις εσυ δικιο και οχι εγω δηλαδη?

Τεσπα, βαριεμαι, τελευταιο ποστ εδωμεσα, βριστε οσο γουσταρετε για να δειξετε ποσο true και αγριοι μεταλαδες ειστε!

Εχει καποιο δικιο εδω που τα λεμε…

Διαβασα μονοκοπανια τις τελευταιες 10 σελιδες!!! Ουπς, αυτο παει στο τοπικ με τα ρεκορ μου. :stuck_out_tongue:

Eπειδη βαριεμαι να πω πολλα θα πω ενα πραγμα. Μην λετε μεγαλες κουβεντες.

Τις φυλαω για το thread των Scorpions αυτές…:lol: :stuck_out_tongue:

Καλα, σε αφηνω να αποθεωσεις ελευθερα!:stuck_out_tongue:

οι εβ εχουν καποια καλα κομματακια κ κυριως παλια κομματια εννοω. απλα δεν ξερω εμενα με προβληματιζει παρα πολυ που ολα τα μελη εχουν αποχωρησει κ εχει μεινει η αμυ. δλδ δεν ξερω καμια αλλη μπαντα με τοσες αποχωρησεις… :-k

λιγα τα λογια σου για τα αλμπουμ των εβ.
ειμαι σιγουρη οτι πανω απο 5 τραγουδια δεν εχεις ακουσει

Ε ναι,όποιος δεν τους πει το λιγότερο θεούς,έχει ακούσει το πολύ 5 κομμάτια τους…

#-o
δεν ειπα αυτο.
αλλα πως μπορει να τους κρινει αν
δεν τα εχει ακουσει ολα
και χωρις να σκεφτεται υποσυνηδιτα
‘‘τι πατατα’’???
αμα αποκλειεις κατι απ’την αρχη
και εχεις αρνητικη σταση απεναντι του
φυσικα και δεν θα σου αρεσει.

Που το ξέρεις ότι δεν τα έχει ακούσει.Εγώ υποθέτω πως αφού τα κρίνει τα συγκεκριμένα άλμπουμς,τα έχει ακούσει κι όλας.

μπορει να τα εχει ακουσει.
αλλα σιγουρα σκεφτοταν αρνητικα
οταν τα ακουγε.
δεν εδωσε ευκαιριες στα αλμπουμ για να τα κανει
να του αρεσουν.
δεν γινεται να μας αρεσει κατι μονο με 10 η 20
φορες που θα το ακουσουμε:!:

Καλο μου κοριτσι τι παει να πει “σιγουρα σκεφτοταν αρνητικα”? Η Πυθια εισαι και το ξερεις?
Δεξου οτι σε καποιους οι Evanescence μπορει να ακουγονται απο μετριοι ως βαρετοι…

σε πολους ακουγονται ετσι.
δεν μπορω ομως να καταλαβω…
γιατι???
τι εχουν δηλαδη???:-k

Είναι ένα απλό,το πολύ μέτριο συγκρότημα που σε σχέση με άλλα δεν αξίζει μία (από άποψη τεχνικής κλπ).Γι αυτόν τον λόγο δεν αρέσουν σε μερικούς,σε άλλους αρέσουν.

δεν ειναι μονο αυτο…
ειναι και το οτι ειναι εμπορικοι:wink:

Εχεις ιδεα ποσα απο τα συγκροτηματα που ακουω εγω οι περισσοτεροι τα απορριπτουν? Ετσι ειναι η μουσικη (και οι τεχνες γενικοτερα), ο καθενας εκφραζεται αλλιως…

Για 3η φορα, παλια ακουγα evanescence…

ετσι οπως παει η συζητηση θα το πεις απειρες φορες