Evanescence

Γιατί είναι πατάτα? Ότι να ΄ναι.

Ευτυχώς οι μεγάλοι λυρικοί ποιητές εβανέσενς μας προσφέρουν απλόχερα κομμάτια σταθμούς στην ιστορία της μουσικής, κομμάτια διαχρονικά, όπως το άσμα μπρινγκ μι του λάιφ κλπ.

Ευχαριστώ από καρδιάς την άμυ λι, που με τους στίχους της ανακάλυψα τα εσώψυχα μου, τον άλλο μου εαυτό.

8O τι εχει το μπρινγκ μ τ λαιφ???
μια χαρα ειναι.

κ τ μαι ιμμορταλ ειναι διαχρονικο.
4 χρονια απ’τν κυκλοφορια τ φολλεν κ ακομα παιζεται.

*εστω κ σ ποπ σταθμους,αλλοι δν παιζονται καθολου:lol: *

γτ δλδ ο red ειναι ποπ σταθμος???

Παντως απο οσο καταλαβαινω τους στοιχους δεν πρεπει να τους γραφει η Αμυ Λι…

Ειναι τυχαιο το οτι απο οταν εφυγε αυτος που εδιωξε η Αμυ περισυ οι Evanescence πηραν την κατω βολτα…??

αυτο ειναι αληθεια.
οταν ηταν ο μπεν στ συγκροτημα υπηρχαν κομματαρες.
τωρα μ τ δε οπεν ντορ
τ περισσοτερα ειναι ψιλοχαλια.

εγω παντος υποστηριζω κ τ ψιλοχαλια.

ο φαν πρεπει να ειναι ΦΑΝ

μπά απλά απαίσιος:p (καλά νταξ βάζει και καμία φορά κανα καλό τραγουδάκι:) Οfftopic αλλά είχε βάλει παραμονή το Holy diver :smiley: )

Anyway ούτε οι Nightwish ούτε οι evanescence φημίζονται για τα απίστευτα στιχάκια τους…:roll:

Στο Red έχω δώσει συνέντευξη. Λίγα τα λόγια σας…:lol:

Και να 'χει καθε χρονο εισητηριο διαρκειας.

:lol: :lol: :lol:
ναι,εγω γραφω καλυτερους!!!

*ο red ειναι φοβερος σταθμος!!!:stuck_out_tongue: *

Γιατι φημιζονται και για τιποτα αλλο,δλδ?

:lol:

Κακίες:p Μα φυσικά για την ομορφία της Amy lee ρεεε(άμα μπεί θα το επιβεβαιώσει και ο Nihilist:p ):lol: :lol: :lol:

Πάντως εγώ πρέπει να θεωρούμε από τους πιο true fan των evanescence…έχω πάει και στις δύο συναυλίες εδώ:p (μην κοιτάτε που είχα τζαμπέ tickets:p

γτ η αννετ δλδ ειναι πιο ωραια απ’τν αμυ???
:lol: #-o :lol:

ειναι πιο καυλιαρα

Eιναι Europa.

Σόρρυ για το spam αλλά το διάβασα από την αρχή το topic και είναι από τα πιό διασκεδαστικά εδώ μέσα… Μακάρι να μην κλειδωθεί ποτέ! God bless evanescence! :stuck_out_tongue:

γιατί ποιος την είπε αυτή ωραία:lol: (καλά πλην του Chrisp:p )

μια χαρα ειναι η αμυ.
η αννετ ειναι χαλια…

η γρια…θελει να τραγουδαει κ ολας…#-o

:eek:
Πoτε ειπα εγω ωραια την Amy Lee η την Αννετ?

Aν το εχω κανει, θα ηταν υπο την επηρεια αλκοολ.

Γίνεται όλο και πιό ωραίο… :lol3:

Ποια αμυ λι, ο ville valo σας εχει ολους ανετα ρε!!:lol: :stuck_out_tongue:

Oπαααα ακυρόοοοο τώρα κατάλαβα πια είναι η αννέτ:roll: είναι και βράδυ και την μπέρδεψα με την Anneke:dunno: :tomato: (καλά και αυτή μπάζο είναι…:stuck_out_tongue: αλλά αυτή έχει φωνή τουλαχιστόν:) …κάπου εδώ είναι που με βρίζει ο chrisp:p

Zητάω ταπεινά συγνώμη που έθιξα τον Chrisp ήταν ένα μοιραίο λάθος που δεν θα ξανασύμβει:oops: …όχι τπτ άλλο μην του βγεί και το όνομα:p