Πιο άρρωστος δίσκος ever

Αδυνατω να απαντησω συγκεκριμενα στο τοπικ. Οποιον δισκο εχω ακουσει απο το πολλ δεν μου εχει βγαλει κατι το αρρωστο. Οχι οπως το εννοω. Δηλαδη, αρρωστοι για μενα ειναι δισκοι οπως Draconian Times, Promised Land, Dirt (ισως ο ορισμος), Angel Dust. Σιγουρα και αλλα που δεν μπορω να σκεφτω τωρα. Α, το De Mysteriis Dom Sathanas που μολις εσκασε φλασια. Αν δεν υπηρχε ο τελειος συνδυασμος ψυχασθενη και σατανισμενου στην φωνη του Αττιλα πιθανως να μην το θεωρουσα αρρωστο ουτε τοσο τεραστιο δισκο, αλλα κανει την διαφορα αναμεσα σε εναν πολυ καλο δισκο και σε ενα αριστουργημα με αρρωστημενη ατμοσφαιρα.

EHG - Take as Needed for Pain

http://www.tradebit.com/usr/mp3-album/pub/9002/404/404215/40421581.jpg

μα τον τουτατή πάτησα τυχαία replay στο θρεντ, στο οποίο έχω καιρό να δώσω σημασία, για να ποστάρω αυτό ακριβώς.

Ο πιο αρρωστος δισκος της συλλογης (με την κακη εννοια) μου ειναι το bleeding απο cannibal corpse. Ενω με τη καλη εννοια tool aenema.

[B]Dopes ton infinity[/B]

Hook you up to the coil of the one who makes time with the sun
And who keeps us pumping
See your mind on the hood of my car, and forever in power
As the world keeps dumping down

We are the only ones

Πιστεύω πως Burzum, από τις επιλογές του poll.

Εκτός poll, [B]Xasthur[/B] (:lock:)

Άρρωστες παιχτικά, μπορώ να σκεφτώ μερικές math μπάντες που μου είναι τέτοιες.

[B]Infester - To The Depths…In Degredation[/B]

Χωρις δευτερη σκεψη αυτος ο δισκος ανηκει σ’αυτο εδω το θρεντ,οποιοι εχουν ακουσει θα συμφωνησουν σιγουρα.Οι υπολοιποι αν θελετε να δοκιμασετε,με προσοχη

Απο το poll reign in blood
Αλλα γενικα σιγουρα το πρωτο αλμπουμ απο bathory

Diamanda Galas ασυζητητί!

Δεν μπορώ να πω συγκεκριμένο δίσκο. Ούτε ολόκληρο κομμάτι δεν εχω καταφέρει να ακούσω. Είχα δοκιμάσει πρίν μερικά χρόνια να ακούσω το “Wild Women with Steak-Knives (The Homicidal Love Song for Solo Scream)” μέσα απο το ντεμπούτο της “The Litanies of Satan”, αλλά χέστηκα επάνω μου και δεν το ξαναπροσπάθησα ποτέ.

The Angelic Process - Weighing Souls with Sand

Το καλύτερο νταμπλ ποστ έβερ, το ANGELIC PROCESS το χα πρωτοακούσει σε πολύ άσχημη φάση και ήταν η πρώτη φορά νομίζω που φοβήθηκα για την επιρροή της μουσικής πάνω μου.

Έλα, το παρακάτω σάς έχει όλους:
[B]
Khlyst - Chaos Is My Name[/B] (2006)

Αχ, αυτή η κοπέλα η Runhild Gammelsæter…
Εκεί που τη βλέπεις ομορφούλα και λες “να τη η χίπισσα”, σου πετάει κάτι διαολο-μαγισσο-κραυγές που ξεπήδησαν από τον Εξορκιστή και βλέπεις εφιάλτες.

Φόβος και παράνοια.

[I]http://www.youtube.com/watch?v=kXNF2gCAkv8[/I]

Το Litanies Of Satan είναι…:roll::roll::roll:

Δεν έχω λόγια για να το περιγράψω.

666 International μ α κ ρ ά ν από άποψη ψυχιατρικής ασθένειας κι από εκεί και πέρα…ξέρω γω ψιλοcreepy ήταν και το άλμπουμ των Aghast (με τον τίτλο-μπουρδούκλωμα, 1995 νομίζω), το Amanethes είχε κάτι το σεξουαλικά άρρωστο (για κάποιο λόγο που δεν μπορώ να περιγράψω ακριβώς) και το Dommedmegsnatt των Thorr’s Hammer με είχε σύρει μέσα σε κάτι θειάφια την πρώτη φορά επίσης.

spastic ink-ink complete

κεφαλι πλαγιασμενο και κενο βλεμα στον τοιχο.και zbutzam αν δεν ειναι σαν κιαυτα που βαζετε.

suicidal depressive black metal, οποιαδηποτε μπαντα, οποισδήποτε δίσκος (αν και μου αρέσει πολύ το ΙΙ των make a change kill yourself), βέβαια με ότι έχω ασχοληθεί στο συγκεκριμένο είδος λαμβάνω ένα μεγάλο αίσθημα αρρώστιας.

Από το πολ ψηφίζω bride (και μάλιστα αγαπημένος μου δίσκος τους το turn loose the swans) γιατί είναι θεοί, είναι άρρωστοι, είναι καταθλιπτικοί και τους αγαπάμε.

Καθε φορα που βλεπω τα βιντεοκλιπ τους αρρωσταινω.

Προτιμώ το 1ο τους :lol:

Το “2” και το “3” είναι πολύ εμπορικά.

πω καταστραφηκα.θα ψαχτω:!:

Την πρώτη φορά που άκουσα πάντως αυτό τον δίσκο από Angelic Process σκέφτηκα ότι είναι λες κ έρχεται από τον κάτω κόσμο :stuck_out_tongue: δε μοιάζει με τίποτα απ’ όσα έχω ακούσει μέχρι τώρα.

αλλά αυτό εδώ είναι πραγματικά τέρμα άρρωστο.