Μουσικά fanzines (φανζινς)

chrisp εύγε! το περίμενα πολύ καιρό! που θα το βρω αθήνα?

Παρέλαβα Χρήστο, εξαιρετική προσπάθεια! :thumbup:

προς τους θεσ/νικεις ενημερωση:

υπαρχουν πλεον τευχη του The Anti-Flesh Nimbus στο Nephilim(Πατριαρχου Ιωακειμ 17, κοντα στην Αγ. Σοφια)
:slight_smile:

Πολύ καλή δουλειά. Μόλις τελείωσα την ανάγνωση. Με ιδιαίτερο ενδιαφέρον διάβασα και τις συνεντεύξεις από τα distros που περιέχονται. Συγχαρητήρια για το μεράκι και για την όλη δουλειά. Αναμένουμε ήδη το επόμενο.

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την ανταπόκριση.
Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχουν κάμποσα αντίτυπα ακόμα και ισχύει πάντα το:

  1. Μην ρωτάτε για ταχυδρομικά είναι ΜΗΔΕΝ (0), εκτός και αν μιλάμε για αποστολή εκτός Ελλάδος.

Παίζει να μου κρατήσεις κανένα, αλλά για μετά τις 24 του μηνός;

No problem at all.

Κι εγώ θέλω για μετά τις 26 που γυρνάω.

Σημειώνεται.

Επίσης δε θέλω να σας στη σπάσω, αλλά εγώ γυρνάω Σεπτέμβρη. :razz:

Το τευχάκι έφτασε τη Δευτέρα αλλά σήμερα το πήρα στα χέρια μου και ήταν ό,τι έπρεπε για πρωινή ανάγνωση και να ξεκινήσει η μέρα με τον σωστό τρόπο, αν και φαντάζομαι λειτουργεί καλύτερα ως βραδινό ανάγνωσμα, θα το τσεκάρω το βράδυ. Εξαιρετική δουλειά, χορνς απ και από μένα, περιμένουμε το #2 XD

Ρε, αυτό δεν το είδα, σόρυ ChrisP :frowning:

Κρισπ, προς Βόρεια Λιβύη στέλνεις;

Στέλνω οπουδήποτε, αλλά πώς βρέθηκες εσύ στη Λιβύη;

:lol2::lol2:

Βόρεια Λιβύη = Κρήτη :!:

Πήγε το μυαλό μου αλλά το φοβήθηκα :!:

@ post_digital:

pm με διεύθυνση και έχει φύγει (από Σεπτέμβρη όμως γιατί είμαι εκτός έδρας όλον τον αύγουστο)

Πολύ καλή προσπάθεια το fanzine. Στημένο με μεράκι. Μακάρι να δούμε κι άλλα τέτοια.

Βόρεια Λιβύη = [B]Νότια[/B] Κρήτη συγκεκριμένα

Εσείς οι Βορειαοκρητικοί και οχι Λίβυοι είστε για το πέουλα :p:p:p

Κι εγώ από νότια είμαι μαν, έχασες 8)

Άλλο από που κατάγεσαι και γεννήθηκες, και άλλο που κατοικοεδρεύεις και γαλουχήθηκες.
Άρα Ηρακλειωτάκη, εσύ συνεχίζεις να χάνεις.

:slight_smile:

Κοίτα να δεις ρε που συνεχίζει να με προκαλεί.
ΟΚ λοιπόν, μάθε ότι στο νότο “γαλουχήθηκα” (έμενα κάτω Μεσσαρά μέχρι τα 13 μου) και ΔΕΝ κατοικοεδρεύω στο Ηράκλειο. Όπου btw έμεινα 5 χρόνια σκάρτα. Δε με λες ακριβώς Ηρακλειωτάκι!

Σε λίγο θα μας πεις ότι συμμετείχες και στην παραγωγή του [I]“Τραγίλα[/I]”, Αντισκαριανέ Κατωμεσσαριανέ…:p:p:p