Fargo (FX)

Μόνο εμένα ο ένας από τους γιους μου θυμίζει το χαμένο δίδυμο αδερφό του Tom Waits?

Πεθαίνω, το καινούριο (επ 9) δεν υπάρχει πουθενά!!! Ξέρει κανείς τίποτα;

μπέρδεψες τις μέρες

δεν μπερδεψε τιποτα υπαρχει στα torrentz

Σήμερα υπάρχει, χθες που ρωτούσε δεν υπήρχε. Άρα ναι, μπέρδεψε τις μέρες.

ναι κοιταξα μονο που ελεγε today στο ποστ του
δικο μου λαθος:oops:

μην ανησυχείς, συμβαίνουν αυτά.

To σημαντικότερο είναι ότι το επεισόδιο γάμησε κωλαράκια.-

Πείτε τίποτα για την σειρά γιατί ακόμα δεν έχω πιάσει τον 2ο κύκλο και σκοπεύω να το κάνω τα Χριστούγεννα. Εντυπώσεις, επίπεδο σε σχέση με τον πρώτο. Λογικά πρέπει να κρατάει καλά αλλά έχει καιρό να γράψει κάποιος κάτι που να αφορά συνολικά τον κύκλο.

Συνολικά καλύτερη από την πρώτη, χτίζει φανταστικά, έχει αδιάνοητες σκηνές απείρου κάλλους, προσεγμένο μαύρο χιούμορ α λα Κοέν, σεμιναριακό γράψιμο, ερμηνείες και σκηνοθεσία. Όλα τέλεια.

Ίσως το μόνο που λείπει να είναι το μεγαλείο ενός χαρακτήρα αντίστοιχου του Μπίλι Μπομπ Θόρτον αλλά αυτό δεν αμαυρώνει στο ελάχιστο τη σειρά.

Ακόμα δεν έχω δει τα 8 και 9, αλλά μέχρι το 7 δεν υπάρχει.

…και τα 8-9 παίζει να είναι και τα καλύτερα του κύκλου, αν και γενικά το επίπεδο είναι ψηλό σε όλα. Το μόνο που μπορεί να χαρακτηριστεί αμφιλεγόμενο είναι το τέλος του 9. Προσωπικά λάτρεψα, αλλά μπορεί κάποιους να του ξενερώσει.

Thanks both! Αναμένεται καλή παρέα για τις επόμενες ημέρες! Θα βλέπω και εδώ σχόλια μιας και τελειώνει την επόμενη εβδομάδα!

δεν εχω δει 9
εγω προτιμω πρωτο κυκλο. Στον φετινο οταν δεν εστιαζει στο ζευγος Blumquist, βαριεμαι λιγο. Νιωθω οτι βλεπω πραγματα που μπορω να τα δω σε οποιαδηποτε σειρα (λεμε τωρα). Γι’ αυτο το 7 μου αρεσε λιγοτερο απ΄ όλα και το 8 περισσοτερο.
Επισης spoiler για το πρωτο

θα ηθελα να βλεπαμε κι αλλο αυτον που πατησε η peggy με το αυτοκινητο

η δευτερη σεζον δεν παιζεται πραγματικα.Της τρελης γινεται!Γουσταρω φουλ ινδιανο κ πεγκυ.σημερα θα δω το 9ο

Την τελείωσα. Γενικά καλή σαιζόν πιστεύω διαφορετική από την πρώτη χτίζει απίστευτα την ιστορία μέχρυ το 9 [SPOILER]για να τη γαμήσει αδικαιολόγητα στο σήζον φινάλε.[/SPOILER] Το 8 και 9 για σεμινάριο.
Χειρότερη από πρώτη πιστεύω βέβαια.

Πολύ καλή σαιζόν και για μένα. Το φινάλε ήμουν προετοιμασμένος ότι θα πήγαινε κάπως έτσι οπότε δεν χαλάστηκα.

Από την άλλη, αν μου έδινες να ξαναδώ έναν από τους κύκλους, θα διάλεγα τον πρώτο.

Πολύ καλοί οι χαρακτηρες, τον Danson πάντα τον πήγαινα, έχει ένα πολύ ωραίο, διακριτικό στυλ, η γυναίκα του Lou επίσης ιδιαίτερος, χαρακτήρας που θα τον θυμάσαι, όσο για το ζευγάρι της συμφοράς, είναι το μισό χιούμορ και τραγωδία της σειράς. Γεμάτες ώρες.

Άργησα λίγο αλλά είδα και την δεύτερη σεζόν επιτέλους. Η πρώτη μου είχε αρέσει αρκετά αλλά δεν έκοψα και τις φλέβες μου. Αλλά αυτή σίγουρα μου άρεσε περισσότερο. Βασικά παίζει να είναι και από τα καλύτερα πράγματα που έχω δει από τηλεοπτικά. Δεν ξέρω γιατί χαλάστηκαν τόσοι από το φινάλε. Εμένα μου φάνηκε αριστουργηματικό Ειδικά η κατάληξη Milligan στο γραφείο στο τέλος είναι τέλεια. Γενικά δεν μου φάνηκε να κάνει καθόλου κοιλιά και κάθε επεισόδιο ήταν καλύτερο από το προηγούμενο. Εξαιρετικές και οι ερμηνείες, ξαναγάπησα Dunst μετά από καιρό. Την τρίτη θα την πιάσω κατευθείαν.

1 Like

και μένα η δεύτερη μου είχε αρέσκει ΑΠΕΊΡΩΣ περισσότερο από την πρώτη, που την λατρέυω και αυτήν ε

από τα καλύτερα πράματα σε τιβί εβερ ήταν η 2η…και trailer τρίτης φαίνεται so far so good και mary elisabeth winstead <3

Την τριτη σεζον δεν την βλεπει κανεις ωρε?
Εγω παντως περιμενω να τελειωσει. Ειναι η μοναδικη σειρα που και τους δυο κυκλους τους εχω δει μονορουφι, σε ενα σκ. Σαν σφηνακι.
Πειτε πειτε πειτε!!!

Εννοείται. Όπως πάντοτε άψογη με τον κλασσικό της χαρακτήρα. Ο McGregor βέβαια ζορίζεται με την προφορά αλλά κλάιν.

1 Like