Fates warning-12/2/2017 gagarin

Nαι έχει παιχτεί λαρισα.

Ενδιαφέρον έχει πως θα πάει φωνητικά η εκτέλεση του

The light…

αντε περναν οι μερες σιγα σιγα,να ερθουν και να παιξουν οτι γουσταρουν,ειναι λατρεια

…σιγά σιγά σκάνε και το πρώτα βίντεα από τα live…

https://www.youtube.com/watch?v=rzEaec2NPnI

Και ακούγοντας αυτό live, νομίζω ότι έχουμε εδώ ένα από τα καλύτερα τραγούδια της ιστορίας τους…

2 Likes

Η άλλη έκπληξη παντως είναι το απωθημένο μου απο τον συγκεκριμένο δίσκο!!!

Για ποιο μιλας?

Summary

Για το A Handful Of Doubt ή για το The Ivory Gate Of Dreams: VII. Acquiescence?

Το video δεν μπορω να το δω τωρα αλλα ανατριχιαζω μονο που σκεφτομαι οτι θα ακουσω αυτο το ΕΠΟΣ ζωντανα, απο τα 2 καλυτερα κομματια του 2016 για εμενα.

Πηρα επιτελους και το εισιτηριο την Παρασκευη Νο. 007 και μετραω αντιστροφα πλεον.

Καλά και αυτοι το έχουν γωνατίσει λίγο να έρχονται καθε τρείς και πέντε, αλλά ας πούμε χαλάλι. Ασ πούμε, αν και στο βλακαμά τον διοργανωτή που έκανε σπλίτ τους Testament για more $ δεν ψήνομαι να δίνω.

Για το πρώτο. Εννοείται ότι θα χαζεύουμε και με το άλλο όμως! :slight_smile:

ρε γμτ…γιατι μου φαίνονται λίγα τα 13 τραγούδια ρε παιδια…?παραπανω δεν θα επρεπε να ακουγαμε…μια χαρα το setlist αλλα περιμενα παραπανω και απο τα παλαιοτερα…

Πολύ καλή φάση οι Fates Warning αλλά θα αποφασίσω τελευταία στιγμή. Είναι και αυτά τα οικονομικά στη μέση :angry:

Σου φαίνονται λίγα γιατί παίζουν 16 :yum:.

O PRRP guy έκανε ήδη δουλειά στη Γερμανία.

Θα μαι αθηνα τοτε για δουλειες οποτε ευκαιρια για λαιβακι αν κ ποτε δεν ημουν φαν , δεν τους εχω ποτε αλλα ειχα φτασει κοντα οταν επαιζαν το parallels αλλα δεν επαιζαν φραγκα. Θυμαμαι ειχα παιξει ενα στοιχηματακι 2 ευρω μηπως εβγαζα το εισιτηριο. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Φιλε δεν εισαι ο μονος που την πατησε χαχαχα.
Μακαρι να επαιζε κατι τετοιο. Ετοιμοπολεμος και για αυτην την συναυλια.
Ας παραφωνησουμε ολοι μαζι στο SOS

εε…δεν το παίζουν…

Από ότι φαίνεται και πάλι δεν θα έχω να φάω για κανά μήνα αλλά θα κατέβω fates, ε δε γίνεται ρε γαμώ να χαθεί

Απ’οπου και να παρω εισιτηριο ειναι ολα μορφη viva Α4?

Εγώ πήρα από Ticket House στην αρχή και είναι κανονικό.

Και εγω κανονικο εχω, απο το Metal Era το πηρα.

Ωραια, θα παρω την πεμπτη απο κεντρο. Ευχαριστω πολυ παιδια

19:30 Doors
20:30 - 21:15 Need
21:45 Fates Warning

Aυτό…και επίσης κόβουν κι ένα κομμάτι στις τελευταίες. Σε μας λογικά, δε θα παίξει κάτι τέτοιο. Μη βάλουν και κάνα εξτραδάκι…δεν ξέρω κάτι, απλά μας το έχουν κάνει πιο παλιά…