FATES WARNING - Λαρισα Aug 1 All Alive

πσκ αυγουστο, λαρισα μένουμε εγώ και κάτι αδέσποτα λαρισα…

δεν μπορεί να γίνει στο κηποθετρο γιατί εκείνη την ημέρα εχει αυτό http://www.athinorama.gr/theatre/data/performances/?id=10001458 :?

θα γινει αλκαζαρ. αν και δεν εχω καμια επαφη με την μπαντα…μα καμια ομως! αν εχει περισσεψει τιποτα απο τις διακοπες θα τους τιμησω!

Μιχαλακη,πρωτα παει ο κοσμος Fates Warning και μετα διακοπες!:smiley:

εγω εχω κλεισει για 22 ιουλιου μεχρι 31 Ιουλιου.:slight_smile:

αλλα αν εννοεις τις προτεραιοτητες, ειπα οτι δεν εχω καμια επαφη με την μπαντα και αν παω θα παω για τη φαση.:wink:

Φυσικα και μιλαω για προτεραιοτητες!!!:smiley:

Να αποκτήσεις. Πάραλλελς και Πέρφεκτ Σύμετρυ ή Νο Έξιτ στα to download. Για τώρα. 8)

Η συναυλια δε θα γινει τελικα στο Αλκαζαρ.Θα ανακοινωθει ο νεος χωρος συντομα.

?? γιατί έχουμε και άλλο χώρο?? στο παρκινγκ του μυλου?

Καλός χώρος το πάρκινγκ του μύλου, αλλά όταν είχα δει τους τζέθρο ταλ το 2007, μόνο που δεν λιποθύμησα από την ζέστη και την υγρασία!!!

λα-λα-λα-λαρισα :stuck_out_tongue:

Χωρίς πλάκα, με δυσκολία αναπνέαμε και όλοι οι βολιώτες σιχτιρίζαμε τη λάρισα :stuck_out_tongue:
Μόνο για την ζέστη όμως, μην παρεξηγηθώ!

ναι ρε…:smiley:

λες να γίνει το ael fc arena?? αλλά θα φαίνεται άσχημα με λίγο κόσμο…

Τιμή εισητηρίου και κανένα support αν θα υπάρχει γνωρίζουμε?

σαπορτ πρέπει να υπάρχει μια ελληνικη μπάντα…μάλλον απο λαρισα…αλλά το νόημα είναι οτι μόνο απο το site των fates έγινε ανακοίνωση…απο κάπου άλλου δεν έχουμε κάτι

Εχω προγραμματισει τοτε να ειμαι Κορφου. Αν οχι τοτε μαλλον θα τιμησω και 'γω. :slight_smile:

Support θα ειναι οι Innosense και μια ακομα Λαρισαικη μπαντα.Ο καινουριος χωρος θα ειναι κλειστος.To εισιτηριο θα εχει το πολυ 25 ευρω.
Αυτα προς το παρων :smiley:

κλειστός?? έχουμε χώρους κλειστούς για μέσα στο καλοκαίρι?? άμα γίνει στο stage θα πεθάνει κόσμος…:stuck_out_tongue:

25 ευρό :-k

*πάντως καλά θα είναι να υπάρξουν και ανακοινώσεις για να κάνει ο κόσμος τα κουμαντα του.

υπαρχει και η περιπτωση του χωρου στο Bowling, ή εκει που ειχαν παιξει η Archive.

εσυ άσε τις τοπογραφίες και λιώσε No Exit, Perfect Symmetry, και Parallels για να έρθεις…:stuck_out_tongue: