FATES WARNING - Λαρισα Aug 1 All Alive

λίγο άκυρο, αλλά επειδή μένω δίπλα παίζει σακίρα αυτό. \μ/

αν και δεν ακουω θα ερχομουν να στηριξω γιατι ειναι καλο που γινονται τετοια λαηβς, αλλα 1η αυγουστου θα ειμαι μακρια :frowning:

Ο παλαίουρας jiopas είναι σωστόστ. Λογικά θα είμαστε κάμποσοι από Βόλο.

Ρε μαλάκα Σταύρο (killinosense);;; Και support στους Fates; Μπράβο ρε. Το αξίζετε!!!

:-s σαπορτ στους Fates είναι αυτοί

οι [B]INNOSENSE[/B]

Α και να μη ξεχασω.Οσοι ειστε Τρικαλα και γυρω περιοχες σημερα εχει παρτυ Fates Warning στο Rising οπου θα κληρωθουνε και εισιτηρια για το live!

Δεν έρχομαι τότε :stuck_out_tongue:

Θέλω να ακούσω Apparition !

Κι εγω!

Περιμενε εσυ :stuck_out_tongue:

δεν θέλω να σας την χαλάσω, αλλά, ΠΟΛΛΑ ΘΕΛΕΤΕ

http://youtu.be/9ZHfj336jxA :smiley:

*ελπίζω σε εξαερισμό…

Ρε κρίμσον, θα βρούμε εισιτήρια; ελπίζω ναι!:smiley:

δεν μπορώ να ξέρω…δεν εχω πάει ποτέ στο all alive για να υπολογίσω(οχι οτι είναι εύκολο να βγάλεις συμπέρασμα)…ο jiopas λογικά θα ξέρει πόσο χωράει…

7 μέρες :bounce:

*εξαερισμό

Πάντως στο stage που έχω πάει πολλές φορές και είναι μικρότερο, πάντα έβρισκα
(tankard, anneke, vietnam veterans…). Του φούστη δλδ, λες να γκαντεμιαστούμε;

τι να σου πω…πάντως άκουσα οτι θα έρθει κόσμος…στο facebook(ε καλά δεν το λες και έγκυρο) έχουν πει ηδη 356 άτομα οτι θα παραβρεθούν στο Live!!

άκουσα και ενα κουλό οτι έδειξαν ενδιαφέρον να έρθουν και απο βουλγαρια!!

Μας βλέπω εμάς τους βολιώτες να μένουμε με το πουλί στο χέρι! πάντως κάποιος μας είπε ότι εκεί κοντά είναι και τα μπουρδέλα!! τουλάχιστον μην πάει χαμένη η βόλτα :D:D

Εισητηρια υπαρχουν ακομη αρκετα!Δε νομιζω να μεινει κανενας απεξω γιατι ειναι μεγαλουτσικος ο χωρος.Αν δεν κανω λαθος χωραει 450 ατομα.Αν ειστε σιγουροι οτι θα ερθετε ομως καντε τα κουμαντα σας γιατι ποτε δε ξερεις…
Και οπως ειπαμε :
“Για κρατήσεις εισιτηρίων για τη συναυλία FATES WARNING επικοινωνήστε στο
2410 250285
και info@discopolis.gr

Οσο για τον εξαερισμο οι υπευθυνοι του χωρου μας διαβεβαιωσαν οτι θα δουλεψει στο φουλ ο κλιματισμος και ο εξαερισμος.Ας ελπισουμε οτι θα γινει ετσι!

χαχαχα…ναι.!!! αλλά μάλλον τους διώχνουν οι ιδιοκτήτες.!! (είδα την δημοτική συνέλευση…για αυτό το ξέρω)

και [B][U]γαμώ[/U][/B] το οφ τοπικ :stuck_out_tongue:

[B]*εδιτ[/B] πολύ ευχάριστό αυτό με τον εξαερισμό/κλιματισμό…nice

[B]lebowski[/B] εχεις σχέση με το μεταλλουργείο(ν)?

σε δυο μέρες απο σήμερα θα καεί το πελεκούδι…
θα μπούνε ετσι όπως προχθές το βράδυ, και θα χάσω τα μυαλά μου

*άντε συχωριανοί