FATES WARNING - Λαρισα Aug 1 All Alive

Γιουργια ωρε παληκαρια!!!

Αν γνωρίζει κανένας κοντοχωριανός. 25 ευρά θα έχει και στην είσοδο το εισιτήριο?

Μια χαρά τους βλέπω, ελπιδοφόρο το video όντως crimson.
Το ταξίδι επιστροφής στη λεβεντογέννα αναβλήθηκε για χάρη των Fates. Θα είμαστε εκεί κάμποσοι Βολιώτες…αρκεί να βρούμε εισιχτήριο και να μη φάμε καμιά λυπητερή…

θα έρθεις τελικά??!!

έλα ρε βολε…ελάτε να γουστάρουμε

Θα έρθει πολύ Βόλος απ’όσο ξέρω…

Deckard 25 εχει και στο ταμειο.

To ψήνω και γώ να έρθω, αλλά τα οικονομικά μου είναι στριμωγμένα γαμώτο.
Αν δεν ηταν και μαζί με Theater θα ερχόμουν σίγουρα.

εγώ πάντως θα σκάσω μύτη :wink:

Θα έρθω!!
Σήμερα τελευταία υπηρεσία και απολελέ και τρελελέ

χαχαχα…άντε ρε τρέλα.!! θα γίνει χαμός.! :smiley:

[B]@joey_vera:[/B] Thank you Germany and holland. Next stop Greece. Here we come!

ρε θα γίνει χαμός.!!

[COLOR=“DarkRed”][SIZE=“4”][B]TODAY IS THE DAY !!![/B][/SIZE][/COLOR] [B](OR ANOTHER PERFECT DAY)[/B]

άντε να μαζευόμαστε

Ελα να ετοιμαζομαστε λεμε!!!
Οι fates ειναι απο χτες εδω , ο χωρος εχει διαμορφωθει καταλληλα και πλεον ολα ειναι ετοιμα!
Θα παιξουνε οπως οι ιδιοι ειπανε 1 ωρα και σαραντα λεπτα!

Lebowski με τους Innosense έχεις να κάνεις ή με την διοργανώτρια εταιρεία;

Όπως και να έχει, θα ήθελα να αναφερθείτε στους Innosense γιατί το άλμπουμ που έβγαλαν φέτος είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει από την εγχώρια αγορά ως τώρα και θα ήθελα να ξέρω πως το υποστηρίζουν live.

[SPOILER]http://www.setlist.fm/setlist/fates-warning/2011/the-rock-temple-kerkrade-netherlands-bd09dae.html[/SPOILER]

Αν είναι αυτό το setlist, ΧΥΝΩ ΜΠΑΜΙΕΣ ήδη!!

Εγω εχω να κανω με με την διοργανώτρια εταιρεία αλλα και οι Innosense ειναι φιλοι και μουσικαρες πανω απολα.Και πιστεψε με επειδη τους εχω δει live πολλες φορες ειναι καλυτεροι απο το cd!!!

Cool! Μακάρι να τους δούμε και “εκτός συνόρων”.

Γνωρίζω καλά τις ιδιαιτερότητες του να προσπαθείς να κάνεις live στην επαρχία, οπότε ωραίοι για την προσπάθεια.

P.S. : Μήπως έπαιζες/παίζεις κιθάρα σε ένα prog συκγρότημα; :-k

Ρε 'σεις 8 η ωρα ξεκιναει?

To εισιτήριο γράφει 20.30

[SPOILER]Εννοει ολοκληρο ή μονο Quietus?!?!?!?[/SPOILER]