FATES WARNING - Λαρισα Aug 1 All Alive

καλά δεν ξέρω για τέρμα τελευταίες , αλλά μου φαίνεται πως είμαστε κοντά…:?

Εγώ τα ξέρω…

Πάντως αν δεν ήταν καλη η συναυλία, τώρα θα μιλούσαμε για το πώς περάσαμε στα απέναντι “μαγαζιά” :lol::lol::lol:

:lol: …ναι.
πάντως μετά απο αυτό το Live Ηταν σα να έκανα σεξ 8 φορές

Εγώ πάντως έκανα μία φορά όταν γύρισα Βόλο. Ευτυχώς που ήταν ξύπνια η κοπελα μου…και δεν ήταν ακριβώς σεξ :-k :smiley:

fates warning και μετα σεξ…αργότερα τι έγινε? έπιασες και το λοττο? :stuck_out_tongue:

:slight_smile: Αν έπαιζα, μπορεί και να το έπιανα! Γέλιο πολύ με τον DeKay και για το “καινούρια κοπέλα” που έγραφε έξω από ένα μαγαζί!!! :D:lol:

και συνεχίζω ακάθεκτος.

[B]Eye to eye[/B] απο άλλη κάμερα(χεροτερη:p)

*εχω δει το βίντεο του eye to eye καμιά 250 φορές και την ώρα που ο κόσμος φωνάζει [B][I]I took a part of you
You took a part of me[/I][/B] χαμογελάω σαν τον βλαμμένο.κάθε φορά

Χέσε μας Κρίμσον.:roll:

Τι φωνάζει ο κόσμος πού; :-s

χεσμενους σας εχω :stuck_out_tongue:

μετά το 4:18(καμποσο). βάλε τέρμα και άκου τις φωνούλες.

Ααα! Νόμιζα ότι μίλαγες για φάση μέσα στο Eye to Eye κι ήμουν κάπως :-k

[SPOILER]Ρίγη. 8O[/SPOILER]

άμα δεν το κλειδώσουν εγω θα ποσταρω κάθε εξάμηνο.:stuck_out_tongue:

Ρε συ κριμσον, μη τα κανείς αυτά… Το είδα και ξεκίνησα να ετοιμάζω βαλίτσα!!!
…όταν συνήλθα από το ψιλοεγκεφαλικό!!!

συγγνώμη αλλά δεν μπορώ :stuck_out_tongue:

Τι ξέθαμα ήταν αυτό ρε κρίμσον… είδες την συναυλία στον ύπνο σου;

παιζει να τη βλεπει καθε βραδυ. πλεον εναλλαξ με τους Sepultura :stuck_out_tongue:

βασικά εχω πάθει ζημία.
κάθε φορά που ακούω fates(μέρα παρά μέρα δηλαδη) θυμαμαι το Live. οπότε χώνω τα βιντεακια απο το youtube.
ολα αυτά τα views που έχουν πρέπει να ειναι δικά μου

Χαχαχα!Αρε Crimson,εχεις παρει το thread σπιτι σου!Δε σε αδικω ομως,κι εγω θεωρω οτι ειναι μαλλον ενα απο τα καλυτερα live που εχω ζησει,η στιγμη με το τραγουδι του κοινου μετα το The Ivory Gate Of Dreams μαλλον ειναι μια απο τις πιο συγκλονιστικες της ζωης μου!:slight_smile:

φαντάσου να ειχε καλύτερο ήχο και να μην χάναμε 5 κιλά υγρά ο καθένας. θα αυτοκτονούσαμε εκει ομαδικός

Το οτι το συζηταμε σχεδον ενα χρονο μετα δειχνει το ποσο κορυφαιο live ηταν!

Με την ελλειψη κλιματισμου ειχα σπαστει παρα πολυ,αν ξανασυμβει κατι τετοιο Αυγουστο μηνα απο οποιονδηποτε διοργανωτη,εχω σε γρηγορη κληση τα τηλεφωνα του Υγεινομικου και της Αγορανομιας,θα τους παρει και θα τους σηκωσει!!!Μιλαω πολυ σοβαρα!Πληρωνω το αντιτιμο αρα δε μου κανεις χαρη κυριε διοργανωτα και θελω να παρακολουθησω με την ανεση μου και οχι να κινδυνευω απο αφυδατωση και λιποθυμια…ΟΥΣΤ!!!