Fates Warning

Πληρωμένη απάντηση! :lol:

αχαχαχαχα

χρονια πολλα τζιμαρα!συντομα νεο αλμπουμ ομως!

Χρονια πολλα και στον Jim και στην Scarlett… [B]ΘΕΟΣ[/B] και [B]ΘΕΑ[/B], για διαφορετικους λογους βεβαια.

Έκοβα το πουλί μου ότι θα έσκαγε τέτοια προβοκατόρικη απάντηση. :stuck_out_tongue: Μη μαγαρίζετε το θρεντ των Θεών με τη βλαχούλα γαμώ την πουτάνα μου…

Οχι και βλαχουλα η [B]ΘΕΑ[/B]…

Δεν το πιστεύω ότι μέχρι τώρα δεν είχα καταλάβει ότι στο At Fate’s Hands παίζει keyboards ο KEVIN MOORE…! 8O

Να του πούμε και ποιός κάνει δεύτερα φωνητικά στο Life in Still Waters ή δε θα τ’ αντέξει;

ΟΧΙ…

Ρε μαλακα :lol::lol::lol:

Δεν είμαι μαρτυριαρης αλλά είναι [SPOILER]το αρνάκι της Λαμπρής!!!:p[/SPOILER]

Λολ, όχι το ξέρω, αλλά ειλικρινά έπαιρνα όρκο ότι η συνεργασία τους ξεκινούσε στο APSOG.

Και τον άλλο που λέτε πάντως δεν τον έχω εντοπίσει με σιγουριά σε ποια σημεία είναι στο κομμάτι. :stuck_out_tongue:

Στο σόλο του Αρέστι…:stuck_out_tongue:

@realrayalder: Finishing up some pre-production on the new Fates album in New Hampshire with Jim Matheos… So far, I could NOT be happier with the music!

Κι όμως κάτι κινείται!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Βίντεο απ’ το DVD του Perfect Symmetry, απ’ ότι είδα δεν υπάρχουν ΠΟΥΘΕΝΑ λάιβ απ’ τα συγκεκριμένα, οπότε τα ανέβασα για όσους γουστάρουν.



Enjoy! :wink:

ΠΑΛΟΥΚΩΜΑ ΣΤΟΝ ΒΛΑΣΦΗΜΟ

Από Jim:

“I’m happy to say that all the music for FW11 is now written (finally!). Still some lyrics to do, but we’re close. Looking forward to sharing this with you in 2013.”

Επιτέλους! :’)

Παμε μωρη ομαδα :smiley:

Άντε ρε Μήτσο!!!

Μένουν ηχογραφήσεις, μιξαρίσματα, artwork, promotion, κλπ.

Ελπίζω να μην πάει για το '14…

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Δηλαδή το νέο Fates θα έχει εξώφυλλο FWXI-α;