Favorite T-shirts/Longsleeves

Χαχ! Καραγουσταρω τα χαβαλεδιαρικα/προσβλητικα μπλουζακια!

dream theater metropolis
metallica master of puppets
…και φυσικα της πενταημερης :slight_smile:

Να ολες των Kylesa.Αν βρω τη πρωτη σε κανα stand στο χωραφι θα τη τσιμπησω,γαμανε τα χρωματα.

πανικουλης στα κυλεσα, εγω αυτη τη στιγμη φοραω του πρωτου αλμπουμ τον σκελετανθρωπο.

To ποσταρα και στο τοπικ των Rush, αλλα εδω ισως μου απαντησουν ατομα που ξερουν σιγουρα καλυτερα.

ναι φιλε, είναι πιασοκώληδες στο τύπωμα δυστυχώς… αυτό που λένε για τα χρώματα ισχύει πάντως, αν έχει δύο χρώματα πρέπει να το περάσουνε 2 φορές αναγκαστικά. άσε, κι εγώ θέλω να τυπώσω ένα μαρίλλιον κι ένα γρανδ μαγους…

Ρε συ Ντουντ, λογικη δεν ειναι παντως.

Δεν ξερω αν σε ολα τα σταμπαδικα θα ειναι το ιδιο.

Παντως η μπλουζα αυτη οσο υπηρχε στο επισημο στορ εκανε 13€. 8O

Τεσπα, απ’ οσο μου ειχε πει ο ks9 υπαρχει σε καποια μαγαζια στα Αθενς και μαλλον πρεπει καποιον να αγγαρεψω.

Kαλα αυτοι official μια μπλουζα εχουν ολη κι ολη και ειναι τραγικη:lol:

το είχα πει βέβαια για πριν κάτι μήνες τώρα δεν παίρνω όρκο ότι θα υπάρχει διαθέσιμη…:-s

Πριν 15 μερες μου ειχες πει για καποιο Ρublic στο Συνταγμα και για το Mall. :-s

(ειχες πει οτι στο δευτερο ισως εχει εξαντληθει)

εεε πριν 15 μέρες και γενικά το στοκ τους δεν είναι 100 μπλούζες rush 1-2 έχουν απο κάθε μπάντα

Kαι ποσοι θα πηραν μπλουζα Rush σε 15 μερες;; :-s

ξεκολλα ρε!

το public φερνει γενικα καλα μπλουζακια γιατι ειναι πλεον τα “τυποποιημενα” οποτε ειναι και γεγονος οτι τα αναπληρωνουν!

γενικα ειναι μαλακιες σαν σχεδια…αλλα σε 3-4 περιπτωσεις εχουν σπειρει (πχ Surf Nicaragua)

ναι αλλα το φνακ εχει μπλουζακι Pendulum ξερωγω

εντ γιορ ποϊντ ιζ?

Κανανα ρηλη, απλα ειναι αρκετα μεγαλο ταργκετγκρουπ/μαρκετινγκ φεηλ

true.

βασικα το ιντερνετς πλεον ειναι η μονη ΚΑΛΗ πηγη για πολλα πραγματα που ετσι κι αλλιως ΔΕΝ τα βρισκεις τριγυρω.

Nαι πράγματι το ιντερνετ ειναι πλεον τα παντα. Κια γω μπλουζακια απο κει παιρνω πλεον. Το μοοοονο αρνητικό ειναι οτι ρισκάρεις λιγο, οχι πολύ με το μέγεθος

εχω παρατηρησει οτι οι αμερικανοι σε γενικες γραμμες εχουν “μεγαλυτερα” απ’οτι υπολογιζεις νουμερα…

δηλαδη το σμολλ τους με το αντιστοιχο των αγγλων ειναι καπως μεγαλυτερο…

ναι, σε γενικες γραμμες ειναι ψιλο-ρισκο αλλα εχει αρχισει και φτιαχνει πλεον.