Football Manager

ΜΛΚΑ!!!Ιμπρα, το ψέμα το ίδιο.

Πιο ψέμα παίχτης ever πρέπει να είναι ο Μπάλακ πάντως.

αν ο επιθετικός παίζει μόνος κεφάλι, όλοι παίζουν για αυτόν κ έχει καλό finishing, τα νουμερα που λέτε δεν ειναι κ τοσο δύσκολα

ο ιμπρα ειναι τεραστια παιχτούρα. κόβεσαι

ο μπαλακ εκανε 1 καλή χρονια κ στις υπολοιπες κοροϊδευε

Παντως χωρις να ειμαι σιγουρος δεν τον ειχα μονο του μπροστα
Σχεδον παντα 4-4-2 παιζω στο manager, αν θυμαμαι καλα τον ειχα με Ετο διδυμο, εχει και 34 ασσιστ…

εγω παιζω 4-2-3-1 με 3 AMC και 2 MC που τρώνε παιδιά

αν το 1 δεν βάλει 25+ γκολ, τον διώχνω

Eτσι!! Καλα κανεις!
Εγω παντως επιμενω στο ρομβο.

4-2-3-1,όντως αλλά με εξτρέμ.

131 γκολ στην Πρέμιερ καλά είναι.:smiley:
Και τα εξτρέμ συνήθως είναι και επιθετικοί.

1 νοεβρη βγαινει… υπομονη μια βδομαδουλα…

το ροτεισο δεν το ξερετε εσεις? ακου 50 γκολ ο βασικος επιθετικος, εμενα σπανια περναει τα 35… στα ευκολα ματς βαζω τα 18χρονα βραζιλιανακια…

Έκανα ασταμάτητο ροτεισον εκτός από τον επιθετικο.Αν τον έβλεπες τι τέρας ήταν δεν θα τον έβγαζες.

Με 20% παραπάνω πωλήσεις σε Ελλάδα φέτος θα βγει το επόμενο στα Ελληνικά…
Ας βάλουμε ένα χεράκι ρε παιδιά…

Φετος βλεπω 50% πτωση…

:roll:
Όντως και δυστυχώς.
Πρόπερσι είχα πάρει 2 ο μαλάκας μπας και αλλά…
Είναι το μόνο παιχνίδι που τα σκάω από τα 17 μου και μετά. Σχεδόν κάθε χρόνο το τιμώ ακόμη και δεν έπαιζα πολύ κάποιες χρονιές.

Πωωω μούφα ο Ζλεηταν το 6. Δεν έχει υπάρξει τέτοιος ποδοσφαιριστής στην ιστορία της μπάλας. Αν και το λατρεύω, κάτι τέτοια με χαλάνε. Επίσης η εντελώς random εξέλιξη του παιχνιδιού όταν περάσουν καμιά δεκαριά χρόνια και το άδικο scouting που γίνεται άνα χώρα. Δεν παίζει πχ να βρεις Έλληνα παίχτη με πάνω από 15 pace, accelaration στην αρχή. Υπάρχει ένας μικρός ρατσισμός σε εισαγωγικά που φαντάζομαι έχει να κάνει και με τους ντόπιους scouts.

Για σύστημα πάντως και εγώ 4-2-3-1 παίζω, αλλά και εγώ με τα 2 από τα 3 AM να είναι wingers με striker στοιχεία.

P.s: Κάποτε με ΑΕΚ είχα ένα Σταυρίδη striker με ταχύτητες, finishing, off the ball και τεχνική 20 ο οποίος έβαζε κάθε χρονιά 60 γκολ. Είχα πάρει και 3 champions league μέχρι το 25:p

Το δικό μου πουλέν και κατόρθωμα:

Just Installed it και τώρα περνάω τα graphic packs. Χαμός πάλι!

Παίζει κανείς το 13? Πολλά υποσχόμενα από την μια, το χειρότερο match engine ever με διαφορά από την άλλη. Έχει ξενερώσει κόσμο που το παρατάει αβέρτα. Άντε να βγούνε τα πατς. Ήδη ανακοινώθηκε ένα σημαντικό που θα βγει μέσα στην βδομάδα λογικά.

Γιατι το χειρότερο Match engine;

το classic mode Που τελειωνεις μια σεζον σε 6 ωρες ισχυει ? ειναι καλο ?

αν ναι, θα το αγορασω το παιχνιδι

τι εννοεις κακο match engine ? πως καταφεραννα το χαλασουν ??? :-s:-s:-s

Δεν έχω παίξει classic mode, αλλά σύμφωνα με τα λεγόμενα άλλων στα φόρουμ ναι ισχύει. Μια σεζόν την βγάζεις με λίγες ώρες. Για το match engine έχει γίνει χαμός. Άπειρα παράπονα και συνεχώς απολογούμενη η SI. Αποτελέσματα εντελώς τυχαία χωρίς κάποια συνέχεια. Οι παίχτες και η μπάλα φαίνονται λες και γλιστράνε. Τα phsyics του παιχνιδιού είναι αφύσικα. Μπάλες χτυπάνε συνεχώς σε πλάτες. Οι τερματοφύλακες εκτινάσσονται με τα πόδια!! Η άμυνα είναι για τα μπάζα. Μέσοι δεν μαρκάρουν. Τάκλιν δεν γίνονται. Οι αμυντικοί βλέπουν την μπάλα. Σέντρα δεν κόβεται με τίποτα. Γενικώς πολλά προβλήματα. Έχω δει και εγώ πολύ άκυρα πράματα. Τερματοφύλακας μου μαζεύει μακρινή μπαλιά αντιπάλου στην γωνία της μεγάλης περιοχής και ξαφνικά την αφήνει και έρχεται επιθετικός και βάζει γκολ…Ήδη η SI ανακοίνωσε αρκετά μεγάλο patch μέσα στην βδομάδα.

δεν μπορείς να παίζεις μονο με βουλίτσες ? τα αποτελέσματα δεν ειναι κανονικα ?

Μονο εγω παιζω παντα σε 2D ?

Παίζεις και με βουλίτσες, αλλά και αυτές ουσιαστικά αποτυπώνουν την επεξεργασία η οποία δεν είναι και η καλύτερη. Εμένα πχ πρώτη χρονιά πήραν πρωτάθλημα τα Γιάννενα και ο Ολυμπιακός βγήκε 7ος…:slight_smile: