Football Manager

Τον 11ο παιχτη τον εχεις τιμωρια?:stuck_out_tongue:

μπορει να παιζει καλυτερα με 10

τι αρχιδας,4-2-2-2*

2 κοφτες και 2 χαφ?

Τσουκ.2 mc,1 aml,1 amr,2 στην επισεση(που λεγε κι ο Μαρκαριαν)

1 Ελλαδα,2 Ευρωπη(και οχι παντα βασικα.Ειδικα τωρα που μου χει μεινει για σκουπα μονο ο Ιερο που ειναι πιο αργος κι απ το ριπλει ειναι επικινδυνο να το χρησιμοποιω).Γενικα Ευρωπη πεφτει πολυ αλχημεια…Και εννοειται ξεχωριστες οδηγιες στον καθενα απο τη μεση και μπροστα

εχω ουντινεζε…
πρωτη χρονια για τον πουτσο 12ος…
δευτερη χρονια στο πρωταθλημα 2ος με welliton 52 γκολ σε 36 αγωνες νομιζω!!!
βγηκα τσου λου και ειμαι τωρα στα νοκ αουτ με γιουναητεντ και την εχω νικησει 3-1 εντος, κυπελλο τελικο και περιμενω να το παρω και πρωταθλημα κονταροχτυπιεμαι με Ιντερ…
παιζω 4-2-3-1 με
DL pasquale
DC felipe, zapata (kryvtsov, domizzi)
DR ferroneti
MC/DMC(αναλογα με τον αντιπαλο) sandro,zuculini(biglia)
AMC buenanotte, riquelme, granero (di natale,jaime,cuadrado)
FC welliton (floro flores)

εν τω μεταξυ ο welliton τριτη χρονια τα παει εξισου καλα με 32 γκολ σε 36 αγωνες…

εντιτ…ρε pumkin τα συστηματα που βαζεις παιζουν πολυ στο φετινο μανατζερ…και το αριστερο σκρινσοτ νομιζω το θεωρουνε 4-2-4!

Ναι μωρε νταξει.Το 4 το κανα 2-2 απλα για να καταλαβει ο αλλος που τους εχω:wink: Ουσιαστικα αυτο που λες ειναι…

Τον Floro Flores τον έφερα Αρειανάρα όταν έπεσε η Ούντινε. Παίζαμε update το cm 01/02 με φίλους αλλά κόλλησε στα μέσα της δεύτερης σαιζόν :frowning: Κάποια στιγμή θα παίξω και κάνα καινούργιο μάνατζερ, αλλά αυτά με τα media, την προπόνηση, την εύρεση παικτών με κούραζαν απίστευτα μετά το cm3.

http://fmgreece.gr/columns/tsak-bam/333--fm-11-

Για το νέο fm.

Dynamic League Reputation και Set Piece Creator και ατζέντηδες τα πιο σημαντικα
ισως και η προπονηση αλλα καθε χρονο την αλλαζουνε αυτην οποτε μπορει να ναι σημαντικο μπορει και οχι

την αναλυση την ειχε και στο 10…και προσωπικα δεν την χρησιμοποιουσα σχεδον ποτε…:stuck_out_tongue:

επισης ερωτηση προς πιο ψαγμενους…

στα τελευταια μανατζερ υπηρχαν οι αμφισβητουμενες φασεις οκ…
ομως οι διαιτητες καναν οντως λαθη?
και αν εκανες δηλωσεις για την διαιτησια ειχε επιπτωσεις εκτος απο το να σε “banαρουν” απο την φιφα?να μην γινονται λαθη σε μετεπειτα αγωνες ξερω γω?παραγκα κετς? :-s

γιατι λεει κατι στο τελος για βοηθητικες γραμμες για τα οφφσαιντ…που δεν θα χε νοημα σε περιπτωση που οι διαιτητες ηταν αλαθητοι

οι διαιτητες οντως καναν λαθη (οχι συχνα βεβαια)…για παραδειγμα αν γκρινιαζες για διαιτησια μετα τον αγωνα και ειχες δικιο θα σου ελεγε ‘FA silent over ταδε criticism’ η κατι τετοιο, αλλα δεν νομιζω να ειχε και καμια τεραστια επιπτωση σε επομενες διαιτησιες…

αυτο με τους ατζεντηδες θα χει φαση παντως! θα χουν αραγε και real life ατζεντηδες? δηλαδη θα θες να παρεις τον tresor MPUTU και θα διαπραγματευτεις με τον kosta botos?:Ρ

Και γαμω :yahoo:
Και θα γινει και πιο δυσκολο ετσι για να γουσταρουμε 8)

καποια πολυ ενδιαφεροντα σκρινσοτς απο το καινουργιο…8)8)8)

http://www.flickr.com/photos/fmgreece/sets/72157624704570082/show/

βγαινει λεει λιγο πριν τα χριστουγεννα…:frowning:

Oποιο καινούριο βγαίνει το βρίσκω πιο βαρετό απο το προηγούμενο. Δεν έχω παίξει ποτέ ολόκληρη σαιζον, το παρατάω. Εχω μείνει στο 05-06. Ξεκινάω καμια φορά και παίζω 10-12 σαιζόν μέχρι να σταφιδιάσει το ρόστερ. Μετα γίνεται πολύ αργό και το παρατάω…

δεν εχει κ μεγαλες διαφορες απο το περσινο…

ε εχει καποιες…
δεν φαινονται ξεκαθαρα απο 20 σκρινσοτ αλλα εχει καποιες λεπτομερειες οπως στο πως γινονται οι συζητησεις για τα συμβολαια,στο τι να προσεχουνε στην προπονηση πριν τον αγωνα,στις συζητησεις με τους παιχτες και την διοικηση,πως εμφανιζονται τα νεα…

ειχαν πει οτι το 10 ηταν ο προαγγελος για το 11 κατα καποιο τροπο…οτι και καλα αυτο το ετοιμαζαν καιρο…αναμενουμε…
εδω θα μαστε να καουμε παλι…:stuck_out_tongue:

παιδια τη γνωμη σας… εχω benfica και εχω φτιαξει πααααρα πολυ καλο scouting team. 20 potentia, ability κτλ…τους εχω ξαμολησει να μου βρισκουν ταλεντα σε ολο τον κοσμο…το θεμα μου ειναι οτι αξιζει να τσεκαρω τους παιχτες με 3 αστερακια στο potential ability η δεν θα εχει νοημα…

παιζω με σκοπο να μαζευω ολη την αφροκρεμα απο ταλεντα και να τα μοσχοπουλησω μετα απο 2 χρονακια γτι εχω ως στοχο να γινω top richest club…
μεχρι στιγμης υπογραφω με 3μιση αστερακια και ανω αλλα δεν ξερω αν αξιζει να υπογραφω και 3αστερους, γτι ειναι και πολλοι ρε γαμωτο αυτοι…

απαντηστε αν θελετε

ε κοιτα βασικα (αφου μιλας και για potential ability) δεν αξιζει να τους πολυψαχνεις αυτους με τα 3, απο 3μισι και πανω θα σου προτεινα
με 3 αστερακια υποτιθεται μπορουν να γινουν απλα καλοι παικτες, απο 3μισι και πανω πουλας ακριβα :stuck_out_tongue:

Βγηκε το Demo.
Τη γαμησαμε.

Τελειωσαν τα ψεμματα μαγκες.Τι κανετε αυτη την παρασκευη?