Formula 1

Είμαι Ολυμπιακός και Juve, τι αποτέλεσμα βγάζει αυτό;

Ότι είσαι μαζοχιστής και ότι δεν έβαλες επιλογή για την Ferrari…! :lol: :lol: :lol:

Άσε ρε δε φταίω εγώ, μέχρι να ανοίξω αυτό το θέμα μου βγήκε η Παναγία.
Και νόμιζα ότι δεν έχει βγει γτ μου έβγαζε κενή σελίδα…
Θα πω στους μοντς να το διορθώσουν αν μπορούν, γι’ αυτό μην ψηφίσει κανείς ακόμα…

Οτι επαθες διαταρραχη προσωπικοτητας στην 7αρα.

Εδιορθώθην.

Εγώ τις μπέμπες υποστηρίζω πάντα (BMW ντε!!) αλλά πρώτον, φέτος δε βλέπω να κάνουμε νίκη και δεύτερον ποιά Sauber μωρέ? Με κάθε τελειωμένο πάμε και συνεργαζόμαστε… Σε λίγο θα ανοίξουμε και “ηλεκτροδοντιατρείο” όπως στη διαφήμιση… :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

(Στα ράλλυ, ετοιμαστείτε πάντως. Εκεί η Peugeot θα σκίσει φέτος!!!)

Οτι επαθες διαταρραχη προσωπικοτητας στην 7αρα.[/quote]

Ωραία το θέτεις αλλά Juve και Ferrari ήμουν πολύ πιο πριν…
Aλλά σαν ΠΑΟΚι δε σε παίρνει να κάνεις καζούρα… :stuck_out_tongue:

Ωραίος ο παίκτης!

Οτι επαθες διαταρραχη προσωπικοτητας στην 7αρα.[/quote]

Ωραία το θέτεις αλλά Juve και Ferrari ήμουν πολύ πιο πριν…
Aλλά σαν ΠΑΟΚι δε σε παίρνει να κάνεις καζούρα… :stuck_out_tongue:

[/quote]

Γιατι, απο τον Ολυμπιακο εχασα? Εκτος κι αν δεν εισαι Ολυμπιακος αλλα FC Rivaldo. :stuck_out_tongue:

:roll:
Ε λοιπόν τέτοιο ποστ δεν πίστευα ότι θα διάβαζα ποτέ! :smiley:
Να υποθέσω ότι δεν ήσουν απ’ αυτούς που του πέταγαν ότι έβρισκαν!!! :stuck_out_tongue:

Ρε παιδιά, δε μιλάμε και λίγο για Φόρμουλα??? :roll: :roll: :roll: :roll: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Οχι.

Gigatron, εδω πετουσαν τσιμεντα οι μπαοκτσηδες στον Μαραντονα, στον Ριβαλντο θα κωλωναν? Αν και κανονικα ο Καστιγιο επρεπε να τα φαει…

Λοιπον, για να μη κλαιει ο Καρβου, ψηφισα Φεραρι.

Φερραρι, θαυμαζα παντα τον Σουμαχερ σαν οδηγο αλλα ημουνα οπαδος του Rubbens Barichello. Πολυ καλος οδηγος και αδικημενος απο την ιδια τη φερραρι οταν ηταν οδηγος σε αυτη.

Τι εννοείς αδικημένος;;;

μου άρεσε πολύ ο Βιλνέβ…αλλά μετά το απίστευτο πρωτάθλημα που πήρε μάγκικα μετά τη βρωμιά του Σουμάχερ στο τελευταίο τότε γκραν πρι,έκατσε να ευχαριστηθεί τα λεφτάκια του… :slight_smile:

Τι εννοείς αδικημένος;;;[/quote]

Φανταζομαι θα θυμασαι οτι σε πολλους αγωνες οπου ο Barichello ηταν στην πρωτη θεση στον τελευταιο γυρο, μεσω της επικοινωνιας που υπηρχρε του ελεγαν απο τη φερραρι να σταμαρησει στη στροφη για να τον περασει ο Σουμαχερ και να παρει εκεινος την πρωτη θεση. Για αυτο ηταν αδικημενος απο τη φερραρι, εμενα μου την εσπαγε πολυ αυτο.

Τι εννοείς αδικημένος;;;[/quote]

Φανταζομαι θα θυμασαι οτι σε πολλους αγωνες οπου ο Barichello ηταν στην πρωτη θεση στον τελευταιο γυρο, μεσω της επικοινωνιας που υπηρχρε του ελεγαν απο τη φερραρι να σταμαρησει στη στροφη για να τον περασει ο Σουμαχερ και να παρει εκεινος την πρωτη θεση. Για αυτο ηταν αδικημενος απο τη φερραρι, εμενα μου την εσπαγε πολυ αυτο.[/quote]
Μια φορά έγινε αυτό που λες στην ίδια σεζόν που έγινε και το αντίστροφο, που δλδ άφησε ο Σούμι τον Ρούμπενς να τον περάσει σαν ανταπόδωση για τη βοήθειά του να κατακτήσει ο πρώτος το πρωτάθλημα.

Δεν εχει γινει μονο μια, αλλα περισσοτερες.
Επισης ενας αλλος λογος για τον οποιο ημουν fan του Barichello ηταν ο αγωνας του Χοκενχαιμ το 2000. Στα δοκιμαστικα ο Barichello κατεταγει 18ος, οποτε την επομενη μερα ειχε δυσκολο εργο. Στην εκκινηση του αγωνα ο Μ.Σουμαχερ εγκαταλειπει, ο Barichello ξεκινα με λιγα καυσιμα για να μπορει να ευκολα αρκετα προσπερασματα στην αρχη. Μετα καμια 15αρια γυρους ειχε φτασει στην 9η θεση και λιγους γυρους αργοτερα στην 3η και μετα το πρωτο πιτ-στοπ επεσε στην 6η.
Το τελος του αγωνα ειχε τρομερη αγωνια αφου το μισο οδοστρωνα ηταν βρεμενο και το αλλο μισο οχι. Ο Χακινεν προτιμησε να βαλει λαστιχα για βρεμενο, ο Barichello οχι για να μην χασει χρονο. Τον αποτελεσμα ηταν ο Barichello να πανηγυρισει την 1η νικη της καριερας του, την πετυχε σε συτον τον αγωνα που ξεκινησε απο τη 18η θεση!!

Ρε Κώστα μην επιμένεις, δυο φορές έγινε σου λέω εκατέρωθεν.
Μάλιστα είχανε πάει στα δικαστήρια τη Ferrari γι’ αυτό το λόγο, αλλά η δικαιοσύνη απεφάνθη ότι αυτό επιτρέπεται γτ βρίσκονται στην ίδια ομάδα.
Της επεβλήθη πρόστιμο μόνο για κάτι άλλο που τώρα δυστυχώς μου διαφεύγει.
Τώρα το αν ήταν ο Barichello δεύτερο βιολί, αυτό είναι άλλη υπόθεση…

Nomizw to prostimo to fagane giati eixan tin brostinh aerotomh tou fterou ligo megalyterh apo to epitrepomeno.

Αυτό που λες έγινε πιο παλιά, όταν πήρε το 2ο και τελευταίο του πρωτάθλημα ο Χάκινεν, όταν η αερότομη ήταν 10 χιλιοστά μεγαλύτερη από το επιτρεπόμενο όριο.
Κάτι παρόμοιο πάντως πρέπει να ήταν.