Formula 1

έφτασε και στη φόρμουλα 1

…εντάξει εγώ την έκανα, πάλι:roll: την μαλακία…δεν τό’κανα για να τον σώσω:p :slight_smile: :!:

τι θα γίνει τελικά? σήμερα λέει θα πάρει απόφαση η ΕΡΤ… ξέρει κανείς τίποτα ή θα χάσουμε τον πρώτο αγώνα? επίσης είπαμε η ΕΡΤ θα δείχνει μόνο αγώνα όπως πέρισυ ο Alpha ε?

είχαν πει οτι θα δείξει μεγνητοσκοπημένο το grand prix της Αυστραλίας.

κανονικά διάβασα στην ΕΤ. αλλά αυτοί έχουν κάθε ΣΚ απεργία :stuck_out_tongue:

http://www.to-radar.gr/external.php?id=1129463 τελικα ειναι τελικο η αναμεταδοση τα επομενα δυο χρονια θα γινεται απο την ερτ…καλη μας τυχη με τις απεργιες :stuck_out_tongue:

…εεε θα ακούς μόνο την θόρυβο των μονοθέσιων…καλό μου ακούγεται:p :slight_smile: :!:

χαχαχα…καλη φάση και χωρίς διαφημίσεις και πολυλογίες…:stuck_out_tongue:

Και επισημα [B]ΚΑΘΕ [/B]ΣΚ απεργια λοιπον!!!

εντάξει δε θα ακούμε σχολιασμό αλλά θα ακούμε τα γκάζια από τους κινητήρες.

παίζει να βρω στριμ για δοκιμαστικά?

αν εχεις ορεξη για ξενυχτι λογικα θα βρεις. οι δοκιμες πρεπει να τελειωσουν 4 ωρες πριν τον αγωνα, λογω της βροχης!! ο αγωνας ειναι 8 το πρωι, αρα 2 τα ξημερωματα οι δοκιμες…

τσάμπα το πρωινό ξύπνημα την κωλοβροχή μου μέσα…

Στο ΕΡΤ HD θα το δείξει ?
να ετοιμάσω ποπκορν ???

νομίζω ναι

η ερτ hd δεν εδειξε τιποτα. νομιζω δειχνει μονο τους μεσημεριανους αγωνες και οχι οσους εχουνε μεγαλη διαφορα ωρας.
ραικονεν επιστροφη απο τα παλια…

η ΕΡΤ έχει τον αγώνα στις 3 το μεσημέρι.το είχα γράψει και πιο πάνω οτι είχε ανακοινώσει πριν καμια βδομάδα οτι μάλλον δεν θα έδειχνε το γκράν πρι ζωντανά αλλά μόνο μαγνητοσκόπηση.

HD λεμεεεεε !!!
ετσ να γουστάρουμε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Η πρώτη δεκάδα εκκίνησης στο γκράν πρι στη Μαλαισία: Φέτελ, Μάσα, Αλόνσο, Χάμιλτον, Γουέμπερ, Ρόζμπεργκ, Ραϊκόνεν, Μπάτον, Σούτιλ, Πέρεζ.