Προτάσεις για το forum

Πάντως, και εσύ τις τελευταίες μέρες δε διαφέρεις από αυτήν τη λογική ε. Να τα λέμε αυτά.

εκδρομες για συναυλιες/χεστιβαλς και τα ρεστα για εξωτερικο στο events σεξιον.Για τους Amarth παει στο διαολο,αλλα που και που βλεπουμε στο συναυλιοθρεντ κατι ονοματα,παθαινουμε ανακοπη και μετα προσγειωση.

εγώ δε θα πώ για το επίπεδο, θα αναφέρω άλλα που παίζει να έχουν ξαναναφερθεί σίγουρα:

  1. μήπως γίνεται να αλλάξουν μέρος αυτά που εμφανίζονται στα δεξιά και να ανοίγει ο χώρος να πιάνει όλη την οθόνη ? Όταν βλέπουμε το forum, στα δεξιά έχουμε Πληροφορίες & Στατιστικά και Διαφημίσεις, τα οποία πιάνουν χώρο και αφήνουν και ένα κενό παρακάτω το οποίο είναι λιγάκι ανούσιο δε νομίζετε ? Γιατί δε τα βάζεται κάτω στο forum αυτά ?

  2. μήπως σαν forum για ρόκ/μέταλ να επιλέγαμε κι ένα λιγάκι πιο σκοτεινό χρώμα ?

  3. μήπως να μας δώσετε και την επιλογή να αλλάζουμε επιτέλους nicknames γιατί το συγκεκριμένο το έχω από τότε που γράφτηκα το 2007 και πλέον δε με εκφράζει, κι έχουν γραφτεί άλλοι δύο με τη λέξη void και θέλω να ξεχωρίζω ?

  4. μήπως τα θέματα που έχουν πολλές σελίδες αλλά πλέον κουράσαν και δε ποστάρει κόσμος να φεύγουν σε κάποιου είδους “νεκροταφείο” για να μη καταντά κούραση το Off Topic ? Το λέω γιατί εγώ προσωπικά σπάνια γράφω εκεί ακριβώς γι’αυτό το λόγο, βλέπω θέματα παλιά, που έχουν πάρα πολλές σελίδες, και βαριέμαι να τις διαβάσω όλες απ’το ξεκίνημα.

έχουν σχολιαστεί όλα στο παρελθόν κ δυστυχώς η απάντηση σε όλα είναι όχι.

για το 4 απλά περιμένουμε όταν ένα τόπικ δεν είναι ενεργό, να πεθαίνει από μόνο του. αν οι χρήστες το χρησιμοποιούν, είναι λογικό να επιστρέφει στην κορυφή

  1. για αυτό ειναι εκει οι διαφημίσεις…για να τις βλεπει ο κόσμος…αμα πάνε σε πιο δύσκολο σημείο, λογικά θα πάψουν να υπάρχουν ή θα μειωθούν…

  2. καλά τα σκοτεινά χρώματα αλλά σε άλλα φόρουμ που κάνω download bootleg είναι τέρμα κουραστικά

  3. ναι αλλα αυτοί που έχουν ανοίξει μια κουβέντα έστω και παλιότερα θα μπλέξουν τα μπούτια τους…

  4. απο βλέπω απάντησε ο montecristo

*όποιος ξέρει γιατί απαντάω εγώ να μου το πει και εμένα

*για κανέναν απολύτως λόγο, ως συνήθως :smiley:

και περίμενα τον chrisp πριν από εσένα…

ξέχασες το κριμσονακο…:stuck_out_tongue:

Συγνώμη

*για κανέναν απολύτως λόγο Κριμσονάκο, ως συνήθως :smiley:

Κάντε τον JTN μοντερέητορ.

Εντοπίζει ορθογραφικά, γραμματικά, συντακτικά, νοηματικά λάθη εν ριπή οφθαλμού.

Faster than a laser bullet, faster than report button :!:

Θα μπορούσε να προστεθεί επιλογή (όπως σε γειτονικό φλώρουμ) “+1 ή -1, thumbs up ή down” ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων ώστε να αποφεύγουμε ανόητα ποσταρίσματα σε στυλ Quote το αποπάνω και “αυτό” ή απλά να γράφει ο άλλος από κάτω ένα ξερό “+2112” κτλ;

Καλά το χειρότερο δεν είναι το +1, αλλά τα “:lol::lol::lol:” Ειδικά όταν γίνονται κάτω από άλλα 5 “:lol::lol::lol:” για το ίδιο ακριβώς ποστ. Μπαν και ξύλο.

+1 :λολ:

βασικά τα facebook, youtube, myspace έχουν τέτοιες επιλογές…
Η λογική ενός φόρουμ είναι εντελώς άλλο πράγμα…
Βέβαια, συμφωνώ ότι είναι βλακεία το απλό “χαχαχα” ή “+121212” κάτω απο κάποιο ποστ… και καλό είναι να σταματάνε τέτοιου είδους ποστ οι ίδιοι οι χρήστες…

αλλά ντάξει… δεν λέει κι όλας να γίνει το φόρουμ σαν τα social networks που ανέφερα…

Ναι πιστεύω πως θα γεμίσουμε like και τέτοιες μαλακίες,και θα πατάμε να δούμε ποιος έκανε like το ποστ μας και γενικά θα είναι μια αηδία και μισή!:?

εγώ λέω να μπουν μόνο μούτζες

ενω το να διαβαζουμε 14 σερι ποστς με thumbs up και γελια ειναι ουτοπια.

μονο μουτζες.

εδιτ

εγω παντως αυτο που θελω περισσοτερo ειναι σποιλερ ταγκ στο quick reply, και YT embed

(Και ποστ με enter, αλλα αυτο ισως ειναι υπερβολη)

ωωω ναι spoiler στο quick reply στηρίζω και γω!!!

Spoiler θα ηθελα και εγω στο quick reply αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι ευκολο.

Πανεύκολο πρέπει να 'ναι, ένα setting απ΄τον admin.

και να μπει κι αυτο στα smilies