Προτάσεις για το forum

[I]http://www.youtube.com/watch?v=i0Ghe8RMbBE[/I] =p

Αλλά να μην το διαδώσετε,μπας και κανένας που δεν συνεισφέρει στα μουσικά απογοητευθεί και δεν ξαναμπεί.

Μα δεν θα μάθω τι θα φάει ο ΚΕΝ αύριο έτσι :frowning:

ε και πού θα ποστάρουμε κώλους ρε παιδιά;

[SPOILER]καλή ιδέα, έστω και για λίγο καιρό να κλείσει το οφφτόπικ…χρειάζεται σίγουρα, αλλά υπάρχουν χρήστες που ποστάρουν αποκλειστικά εκεί. εκτός α κλείσετε τα γνωστά θρεντς που έχει ξαναγίνει συζήτηση στο παρελθόν[/SPOILER]

Στα μουσικά.
Γι’ αυτό αφήστε το οφ-τόπικ στην ησυχία του, χρησιμότατο είναι.

Κατηγορηματικα οχι γιατι θα βρισκονται στην επιφανεια θρεντ οπως MANOΓΟΥΟΡ κλπ κλπ

Έχει παραγίνει το κακό πάντως στο φόρουμ…πολύ σαβούρα.

μπα έχει και μερικές καλές :blues:

Γραψε μου το κινητο σου ρε pm και θα σου στειλω μηνυμα :smiley:

:lol::lol:

ρε σεις βαλτε επιτελους δυνατοτητα να κανουμε embed βιντεος απο youtube κτλ…ειναι πιο ομορφο

Εγώ μόνο ένα παράπονο έχω από το Forum, ότι έχει κατά τη γνώμη μου πολύ λίγα threads. Ποστάρετε τίποτα ρε guys.

Όντως, τα 10411 threads που έχουν ανοιχτεί στην ενότητα “μουσική” είναι πολύ λίγα, κάντε κάτι ρε παιδια.

???

Μάλλον τα νέα ποστ πια είναι λίγα

αυτό να λέγεται

Κλείστε το φόρουμ μέχρι να ανοίξει και το site πάλι.Πολλή σαπίλα.

Έλα ρε γιατί;
Δεν μπορούμε να γράφουμε εμείς εδώ ό,τι θέλουμε χωρίς το site; :-s

Χαχα,προφανώς. Απλά, πέρα από το ότι είναι εδώ και καιρό πολύ πεσμένα τα πράγματα και όχι μόνο στα μουσικά, όταν το έγραψα έτυχε να υπάρχει μεγάλο ποσοστό βλακείας στα ποσταρίσματα του φόρουμ.

υπάρχουν τα “τι φάγατε”, “τι ήπιατε”, που στο δεύτερο θρεντ μπορούμε ανετα να μαντέψουμε τι.
κάτι κινείται τουλάχιστον.