Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

προτείνω να γράψει κριτική και για ενδεχόμενο hidden track του άλμπουμ.

και γω σας λεω πως πισω απο τις διαρκειες των κομματιων κρυβεται ενας πολυπλοκος αλγοριθμος

maidenαδες ρε πουστη. τωρα μενει να αρχισουν και την κουβεντα για το αλμπουμ πριν καν το ακουσουν σε φαση “το 3 πιστευω θα ειναι το καλυτερο κομματι του δισκου” “ναι αλλα το 5 θα ειναι επος και συγκρινεται μονο με τα παλια τους” “παιδια δεν ξερω τι λετε αλλα το 7 πιστευω θα γινει απο τα αγαπημενα μου maiden ever”.

:lol::lol::lol::lol:

234567

Δεν είναι ακριβώς ατάκα, αλλά δεν πειράζει…

Η από κάτω φωτογραφία quote στη πρώτη…
Lupin…και ο Max βλέπει Star Wars, χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ:lol::lol:

[SIZE=“6”]ΑΤΑΚΑ ΕΠΟΣ[/SIZE]

από έναν ανθρωπό(?) που αρχίζω ν’ αγαπώ.

Ολα αυτά στο θρεντ: διατροφή-περιβάλλον-ακτιβισμός (το οποίο είναι πολύ ενδιαφέρον πέρα από την πλάκα, και συνιστώ να επισκευθείτε) και αφού η stray cat είπε πως είναι vegan:

Ρε κάτω τα ξερά σου απ’ το σίχαμα, ανήκει σε όλες μας.

Απο το τοπικ της τιτανομαχιας:

:lol::lol::lol::lol:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!

Τον ειρωνεύτηκες, ένιωσες ΚΑΠΧΟΙΟΣ τώρα?

Ξες ποτε αρχισε να ασχολειται μαζι μου ο υπερ-κομπλεξαρας; Οταν στο ακυρο με ειχε πει κρετινο ο φιλος του ο Μπαν και εγω απλα το ειχα αναφερει σε ενα θρεντ. Απο κει και περα μου εχει σπασει το αρχιδια το ατομο
Οχι οτι σε νοιαζει, αλλα λεμε τωρα

της μανουλας σου το κεικ ειναι περιφημο :wink:

Είσαι άτυχος και το πρόλαβα πριν το έντιτ. Να προσέχεις όταν θα βγαίνεις απ’ το σπίτι γιατί η δικιά σου η μανούλα μπορεί να μην σε ξαναδεί.:slight_smile:

:bye:

Σου έχω aionia αγάπη να το ξέρεις!!!

πολυβολο ο ρομαντικ,δεν τον προλαβαινουμε.

αλλα δυστυχως τα ωραια τελειωνουν γρηγορα και μαλλον βλεπω να μπαναρεται απο μερα σε μερα:cry:

Δεν πειράζει φίλε θα φτιάξω και άλλο λογαριασμό…
Διότι ο τρελό Ρομαντικ_7 δεν κολλάει πουθενά

Είμαι απόγονος των Τσοπάνα ρειβ

http://www.youtube.com/watch?v=BPo1FBI1U8k

holy fuck!
he’s on fire!