Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

καλτ ροκιν στιγμες

:lol3::lol3::lol3::lol3:

γράφω από το πάτωμα

Αγαπάμε τραβόλτα ναι, πολύ γέλιο και τα σχετικά. Αλλά ειλικρινά απορώ πως διάφορα μέλη από το φόρουμ (και όχι one post users/περαστικοί) επιλέγουν να κάνουν συναλλαγές μαζί του

2009

43,92% 3.012.373 :!::!::!:

εδώ είναι η απορία…

εγώ θα αγόραζα σινδι από αυτόν μόνο και μόνο για να τον δω στην πραγματικότητα :stuck_out_tongue:

και μετα γκαριζει ο παπαουερας οταν του λες οτι το target group της europowersmurfοσκηνης ειναι για ανηλικα:razz:

:lol3::lol3:

:lol: :lol:

121212

Ε ναι :!:

ουτε καν…αλλα δεν το τραβαω αλλο

:lol:

σοβαρά τώρα? :-s

Καλα σου λεει ο Zafrock ρε γκαζμα Horror…
Τι ‘‘αποκαλυπτικα’’ λογοτεχνικα παπαρια πουλας στον κοσμο…

:lol:

καταρχάς, εσύ τι δουλειά έχεις στο sludge thread? :stuck_out_tongue:
και δεύτερον, είναι ένα άκουσμα που μπορεί να χαρακτηριστεί ως “βιβλικό”.ούτε ο πρώτος είμαι, ούτε ο τελευταίος που λέει αυτήν την έκφραση.αλλά τι να καταλάβεις εσύ από τις φλατ στρουμφοπαουεριές που ακούς?

[SPOILER]και no offence, αλλά νομίζω πως τα ήθελες λιγάκι. :roll:[/SPOILER]

α μπράβο , τολμάς να έχεις κ άποψη ! τι ? το θέμα δν ήταν μουσικό ? βούλωστο ρε ναιτ-σκαι κ άκου τις τρουίλες σου !

[SPOILER]και πολύ καλά θα κάνεις εδώ π τα λέμε :p[/SPOILER]

Αχαχαχαχα! Θεουλης Χορρορ !

Οντως τι να καταλαβω εγω απο τις ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΕΣ και ΒΙΒΛΙΚΕΣ ( omg εχεσα τα βρακια μου απο το δεος) μουσικες των μπαφοκαμμενων !

Θεουλης again. :smiley:

[SPOILER]Μην τσιτωνεσαι ρε βλακα, αφου ηταν ατακα, πως να το κανουμε. [/SPOILER]

όλοι αυτοί οι “μπαφοκαμμένοι” είναι κάτι που πολύ θα ήθελαν να γίνουν όλοι αυτοί που ακούς εσύ, αλλά που εν τέλει δε θα καταφέρουν να γίνουν ποτέ. \:D/

[SPOILER]και ας το λήξουμε εδώ γιατί έχω χαλαρή διάθεση, και σίγουρα δεν έχω όρεξη να μπω τώρα στο τριπάκι ‘η μουσική μου είναι καλύτερη από τη δική σου’.[/SPOILER]

Ναι ρε, αυτος ειναι ο σκοπος της ζωης τους που δεν καταφεραν: να κανουν μπαφο με περηφανεια νομιζοντας πως γραφουν μουσικη που αντανακλα το στυλ/καταντια τους.

Σοβαρα ρε χορρορ, ειναι απαντηση αυτο που εδωσες ??

Δεν υπαρχει κατι ωστε να ληξουμε. Μονο ατακες. :wink:

δηλαδή τι ήθελες?σοβαρή απάντηση γιατί το sludge αξίζει σαν μουσική, ή γιατί είναι καλύτερο από το power?
besides, στο off topic είμαστε.

και για να επιστρέψω στην “πηγή του κακού”, ναι, πολλές φορές μπορεί να χρησιμοποιώ κάποιες λογοτεχνικές εκφράσεις που ίσως για πολλούς να μην ταιριάζουν ή να τους ξινίζουν.δε μπορώ να κάνω αλλιώς όμως.έτσι έχω συνηθίσει να γράφω.να αλλάξω στυλ γραφής στα 21 μου? :stuck_out_tongue: